Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

Filip81 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Dobrý den, nevíte prosím o obchodovatelném,
> kontinuálním symbolu? Slyšel jsem, že by měl být
> nově k dispozici, ale na mnou obchodovaných trzích
> se mi jej nedaří najít...
> Děkuji!


Asi nerozumim otazce. Snad vsechny symboly jsou kontinualni kdyz se da @ na zacatek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

detroit: Ano, ale nelze je obchodovat. Nově by teď měl být typ symbolu, který lze obchodovat a zároveň není potřeba rolovat při přechodu na další kontraktní měsíc. Slyšel jsem o tom na semináři, ale ten typ jsem si bohužel nepoznačil, nicméně vzhledem k tomu, že mi neporadili ani přímo na TS, tak je to asi kachnička;-).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

....a jak píše "detroit"...symboly s "@" na začátku jsou kontinuální, ale rolovat se musí.

Symbol např. "@TF.D" je určený pro backtesty (nedá se obchodovat živě) a není spožděný...je to vždy aktuální kontraktní měsíc a po rolování se data grafu přepočítají/překreslí a výsledky strategie se mohou po přerolování lišit.

Pro živé obchodování má symbol formát dle kontraktního měsíce, např "@TFZ15.D"

Spožděný symbol se zobrazuje jako "@TF.D(D)" .....(D) znamená Delayed (zpožděná).....tento symbol se Vám zobrazí, když nemáte zaplacená data pro Russell......spoždění je cca 20-25 minut, už nevím přesně.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky, mě šlo právě o to rolování. Měl jsem si to poznačit, na začátku bylo prostě něco jiného než @, ale co... Ptal jsem se i Tomáše a odepsal mi, že si pamatuje, že to na semináři někdo zmínil, ale bohužel si to taky nepoznačil. Ale jak už jsem psal, na chatu TS jsem dostal odpověď, že nic takového není, tak to asi nemá smysl řešit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

@Filip81: Ahoj. Z programového hlediska tvůj požadavek není možný. Pokud by něco takového existovalo, muselo by to daný den pod symbolickým názvem vzít jiný kontraktní symbol, to by ještě bylo možné. Jenomže data jsou backadjusted, takže všechny ceny se v tu danou chvíli musí přepočítat, ale to znamená, že i strategie. Jenomže přenačtení strategií nejde jednoduše ovlivnit, neexistuje vztah mezi symbolickým názvem a nějakým přenačtením grafu. Toto si jistě v TS nemohou dovolit, zvlášť když někdo obchoduje swingové strategie. Prostě daný požadavek je koncepčně nebezpečný.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stefano.k Wrote:
-------------------------------------------------------
> Jak je to s tím minimálním vkladem 5.000$ . Je možné se dostat při obchodování pod? popř. o kolik?

Ano, muzes jit pod az dokud nedostanes margin call resp. dokud mas dost marginu na otvirani novych pozic, coz u nekterych trhu je pouze par stovek. Oni chteji jen abys 5000 na zacatku vlozil, ze o ne pripadne prijdes, jim vubec nevadi :)


> Na strankách TS je minimum 10 contractů za měsíc, taky aby byla platforma zdarma?

yes


> Poplatky pro Futures obchody 1,30$ platí?

Ano, dohromady za vse round turn cca $4.74 za kontrakt. Coby brokera vrele TS doporucuji, maji vyborny fill. Jen zadavani prikazu muze byt nekdy pomalejsi, kdyz je na trzich volatilita. Ale za normalnich okolnosti vse v nejlepsim poradku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Byl jsem dnes na konferenci o AOS. Měl tam i krátký vstup Adam Svoboda z Londýnské pobočky TS. Zajímavou informací je, že TS má rozsáhlou komunitu živých obchodníků (k čemuž jistě přispívá i politika zpoplatnění platformy), plánují něco na způsob social tradingu alá forex, kdy by mělo být možné poskytovat své systémy za úplatu, či si úspěšné systémy jiných pronajímat. A o přestávce jsem mu zmínil i trable s příkazem exitonclose na což měl dvě srandovní odpovědi: - programátor na tom pracuje a má sám zájem to vyřešit neboť to i jemu činí potíže :) a pak prý se dá zadat výstupní pokyn na určený čas předem tak, že se drží na burze (mělo by to být něco jiného než tady někdo postoval jako algoritmus na výstup v 15.00). řešili jsem ještě i jiné věci a nenapadlo mě zeptat se na způsob zadání toho pokynu podrobněji. třeba vás něco napadne, nebo mu můžu zkusit napsat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...