Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Gonzo zrovna jsem ve stejne situaci jako ty a Ninja se mi moc zamlouva. Ja tedka taky shanim historicka data pro NQ (nejlepe tak za posledni 2 roky) a nevim si s tim moc rady. Napsal jsem maila brokerovi ZANER ale zatim nic. Jinak mam pocit ze tato spolecnost ZANER je soucasne i tvurcem a provozovatelem NINJA trader. Tak kdybys neco vedel o tech datech dej mi prosim vedet. Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cau Rossi, ja potrebuji on-line data pro SIM trading. Vubec nevim, jak je to s historickymi daty u ZANER. Me osobne kontaktoval ZANER sam. Kontakt na me maji bud od Ninja Trader nebo od Zen-Fire, tam jsem zanechaval svoje kontaktni udaje pri registraci. Pokud chces historicky data, doporucuju se zaregistrovat u Open Tick, kde jiz brzy budou registrovat nove cleny a tam budes mit pristup k historickym datum. Ja ted zvazuji ze si u ZANER otevru ucet, ale jeste nejsem plne rozhodnuty. To vis, vsichni hovori o etablovanych IB, takze zvazuji.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To mě vážně fascinuje - Tomáš s Petrem o tom hovoří často, ale teprve tady to začínám chápat naplno.
PROČ jít k brokerům, které nikdo nezná a PROČ nejít tam kde jsou etablovaní profitabilní obchodníci?
Nikdy jsem nechápal, že tolik lidí mohlo nastrkat miliardy do bezejmenných kampeliček a tady to vidím na vlastní oči - dostali nabídku, tak proč to nezkusit.

Neříkám, že tenhle broker je špatnej, vůbec ne. Jen nenabízí nic oproti mnohem zavedenějším jménum jako Mirus, Infinity, Velocity atd (pokud se bavíme o kategorii introduce brokers pro ID).

Ad Gonza - jak se můžete nateho ptát jestli má nějakou referenci o Zaneru, když už z jeho translated češtiny je patrné, že je to broker a v jiných příspěvcích zde psal že je přímo ze Zaneru. Tj. ptát se brokera na reference o vlastní firmě je skutečně dobrej vtip.

Chce to opravdu přemýšlet. Nejde o to, že byste u nějakýho podobnýho brokera přišli o peníze, ale v ID jde především o podporu. A je přeci mnohem snažší a levněšjí jít tam, kde je to obecně vyzkoušené a ne se pořád cpát někam kde člověk akorát zjistí důvody proč ostatní obchodují jinde....

sport

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sport, diky za nazor.

Urcite nemam tolik zkusenosti jako ty, ale neopatrny nejsem, jak se domnivas. Proste proveruju nejakou alternativu k IB. A jediny duvod je, ze IB maji prilis vysoke intradenni marginy a pro zalozeni uctu musim nalit 10.000USD. Dost mozna, ze ZANER je na podobny urovni jako Mirus nebo Infinity, navic je na trhu od 1980, coz uz taky neco vypovida o stabilite na trhu. Navic Ninja Trader uvadi Zaner na svych strankach jako jednoho z brokeru, se kterym spolupracuji. Jakmile budu mit kompletni informace, tak se rozhodnu. Proste se mi nechce zakladat ucet 10.000USD u IB, abych dostaval on-line data, kdyz si muzu zalozit u jinyho brokera ucet 1.000-2.000USD a budu je dostavat taky :-) Ziva data potrebuju pro SIM trading. Snad me chapes.

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sport Napsal: -
-------------------------------------------------------
> PROČ jít k brokerům, které nikdo nezná a PROČ
> nejít tam kde jsou etablovaní profitabilní
> obchodníci?

Ze tohoto brokera neznate vy, neznamena ze ho nikdo nezna. Myslite si ze v US je prostor jenom pro tech 5 nebo 10 brokeru, ktere jsou tady zmineny v diskuzi a jini jsou spatni. Spolehat se jenom na to, co mi nekdo rekl a ostatni brat jako spatne, to mi prijde dost omezene. Viz treba klasicky priklad Interactive brokers - proc bych mel jit k nim, kdyz jinde dostanu lepsi data, lepsi komise, lepsi marginy, lepsi software a to uz snad i staci.

> Neříkám, že tenhle broker je špatnej, vůbec ne.
> Jen nenabízí nic oproti mnohem zavedenějším jménum
> jako Mirus, Infinity, Velocity

To jsem se pobavil - Mirus je proti Zaneru brokerske mimino, jak v historii, tak v rozsahu sluzeb.

> Chce to opravdu přemýšlet. A je přeci mnohem
> snažší a levněšjí jít tam, kde je to obecně
> vyzkoušené a ne se pořád cpát někam kde člověk
> akorát zjistí důvody proč ostatní obchodují
> jinde....

Taky si myslim, ze je potreba nejdrive premyslet, zvlast v pripade nez clovek neco napise. Doporucuji si nejdriv projit google, hledat nezavisle zdroje apod. Zaneru bych se vubec nebal, je registrovany u NFA, zavedena firma a pro ID - komise a maginy slusne, lze napojit na NT, proste jeden z mnoha dalsich brokeru, kteri existuji.
A to, ze nekdo dela aktivni marketing, mi spis prijde jako klad, protoze bude mit vice klientu, vice komisi, vetsi kapital pro dalsi rozvoj, zlepseni sluzeb apod.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Honzo,
Ja taky dostal prvni kontakt od Zanera stejnym zpusobem jako ty: Dostal jsem email a tusim ze zkrze registraci na Ninja a Zen Fire. Zatim me pokazde odepsali na email do 1 dne ( ale jenom 2 krat jsem se na neco ptal), a 2 krat me telefonovali jestli pro me neco mohou udelat. Poprve to byl jen uvodni pratelsky telefon-welcome a pak jsem je kontaktoval emailem kvuli tem historickym datum pro NQ. To mi rekli ze by mi samozrejme radi pomohli jenom kdybych byl uz jejich klient a nemel jenom demo ucet.
To ze mi sami telefonuji pricitam faktu ze ziji v USA - Coloradu (uz 7 let)...do Cech asi nevolaji...?
Ten clovek se kterym se bavim se jmenuje Adam Packard- senior broker for Zaner group.
Hodne stesti a dej vedet jak ti to s timto brokerem dale vychazi...ja sam zatim jsem ve fazi doladovani obch. systemu. Takze brokera zatim neresim, ale uz sleduju vyhledove co se tady pise.

;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem :-)

V roce 1970 se americká vláda stanovila Zbožový a futures obchodování Komise (CFTC). V CFTC přijímá zákony, které jsou prosazovány v Národním futures Association (NFA). To jsou lidé, kteří regulují Americké futures makléře a firem. Pokud máte stížnost na firmu nebo individuální to je, kdo si mluvit.

Merus, Transact, Zaner, Amp se řídí NFA protože jsme se netýkají zásob. Pouze futures. Společnosti, kteří prodávají i schopnost obchodovat akcie a futures, jako je IB, Tradestation Volby Express a musí být zapsány a spadají pod pravidla jak SEC a NFA.

Zaner není tak dobře vím, jak Infinity nebo Transact nebo Amp, nebo Merus pouze v České republice. Byli jsme v podnikání tak dlouho, jak tyto společnosti dohromady a mají pověst dělá poctivé podnikání a poskytuje skvělé služby zákazníkům. Jsme pyšní na naši pověst i tady v USA a mezinárodně.


Jděte prosím do www.nfa.futures.org/basicnet/ a podívejte se do vaší firmy a vaši makléř.

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem se zprostředkovatelem Zaner. Já jsem se snaží přispět k této webové stránce. Pro odkazy dámť Pat Shaughnessy prezident Zen-Fire a Bill Zimmerman prezident Transact. Také proto je Zaner jediná firma se Zen-Fire, Transact, MF Global, RJ Obrien, Archer Daniels Midland, a 5 Forex firem? :)

7423

7424

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Rossi,

mam pocit, ze jsi v obchodovani dal nez ja, kdyz uz jen doladujes system. Ja jeste zdaleka nemam doladene podminky obchodniho systemu. Ale je pro me dulezite mit zivy data a sledovat trhy, je to moje nova vasen ;) proto hledam brokerskou spolecnost jiz nyni. Me taky kontaktoval Adam Packard a asi 3x mi telefonoval. Naznacil jsem mu, ze jeste nejsem pripraven na zive obchodovani, presto mi ve vsem rychle vyhovel. A celkem jsme si vymenili ca 4 emaily. Planuju otevrit ucet do 2-3tydnu. Jakmile budu mit zkusenosti se ZANER zalozim nove vlakno a podelim se o nabyte zkusenosti. Na zivo planuji zacit ca cerven/cervenec 2009 v trhu NQ nebo YM. Jsem opatrny a chci si osahat trhy, aniz bych zrujnoval svuj ucet ;)

At se dari

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Mam dotaz k vyberu spravneho brokera.

Pozna niekto takeho, ktory umoznuje obchodovat futures aj forex z jedneho uctu? Kontaktoval som viacere spolocnosti (AMT, Mirus, AMP, Tradestation) ale tutu moznost nikto neponuka, asi kvoli clearingu ...
FX obchodujem uz dlho, momentalne sa chystam obmedzit cisto na europsku session a poobede obchodovat ES, cize mi nevyhovuje si nechat rozpolit ucet kedze potom mozem na kazdom obchodovat iba polovicne objemy.

Dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...