Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

Cau Martine,


30$ mesicne Ti bude broker uctovat v pripade, ze Tvoje konto ma mene nez 1000$ a je vice nez 6 mesicu obchodne neaktivni .tzn , ze si vice jak 6 mesicu neobchodoval zive. Je to z duvodu toho,ze nekteri obchodnici stale vyuzivaji Grafu a platformy ale neobchoduji.Proto ten poplatek.
Nevim jakym zpusobem CMS funguje,nemam s nimi zkusenosti. Vychazim jen z prekladu toho textu.
Zrusit konto by nemel byt samozrejme problem u zadneho brokera.
Nadruhou stranu zakladat konto s mene nez 10000$ je podle me taky zbytecne.Ale to je samozrejme vec kazdeho z nas..

Ray (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,

Osobne zkusenosti nemam, ale XTB jako takova, ma ve svete financi velmi spatne jmeno.
Naopak vyhodou je u XTB.cz cesky jazyk,i kdyz si myslim,za anglicky by mel mluvit kazdy obchodnik.
podle me a mych informaci je to "bucket shop" . Ja neverim zadnym obchodnikum,kteri nabizeji CFDs a podobnej xindl a vse na platformach typu MT4 ( Ja ji pouzivam na forex a podle me je vyborna). Ale nemyslim si ze je dost dobra na kvalitni burzovni exekuce. A jestli jsou me informace spravne tak XTB kvalitnimi exekucemi zrovna neoplyva.
Rozhodnuti je na kazdem zvlast . Ja osobne se drzim hesla "overena kvalita neni treba menit" !!!
XTB takova podle me urcite neni a pravdepodobne nikdy nebude


Hodne stesti (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

ok, ale jak si mám potom vysvětlit mail který jsem jim (OEC) včera psal a na který mi za par hodin odepsali kontrétně:
Mini Futures

Price per Contract, per side*

E-Mini S&P (ES)

E-Mini Nasdaq (NQ)

E-Mini Russell 2000 (RLM-M)

Mini DJIA 5 (YM)

Commission 2.99/contract


All Other Futures Price per contract, per side*

Commission 5.99/contract

takže jsem z toho jelen:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vini

zalezi co si im pisal. z brokermi sa daju podmienky vyjednat. a hlavne OEC ma do konca novembra akciu za 3,80 USD

musis napisat ze si experienced trader a ze pojdes k Interactiv brokers, alebo infinity, mirus, AMP , ktori maju ovela mensie komisie , myslim ze pri troche sikovnosti ti ponuknu minimalne tu novembrovu akciu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Czechdaytrader:
Obracím se na Vás jako již zkušeného tradera, který o brokerech hodně ví anebo ví, kde to zjistit. Předtím jsme se kontaktovali na P500, ale tato otázka patří do výběru brokera.
Našel jsem ve Švýcarsku firmu Forex CH. Sídlo v Ženevě, údajný dohled ve Švýcarsku, ale banka opět KB v Německu.
Mám takový pocit, že tuto banku rádi využívají offshore společnosti, přiživit se na prestiži německé velké banky není vůbec špatný nápad. Ale pod Forex Ch se skrývá GFX, víte, kdo to vlastně je ? Prý letos budou začleněni do ( nejmenované) švýcarské banky, ale mě to opět zavání nějakým daňovým rájem, nevím. Mini vklad 500 USD by vyhovoval, ale nevím, zda by to u nich šlo risknout.
Ve Švýcarsku jsem ale našel Ducascopy.com a tam bych se tedy ničeho nebál. Musím ale počkat, jak sehnat 5.000 USD
na počáteční vklad. Ještě si rozmyslím, jestli by nešlo někde na nějakém alepoň trochu solidnějším brokerovi s menším
vkladem přivydělat si na ten počátek u Duca, to bych tedy do toho šel.
Díky za Váš názor !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Jen69

Z nedostatku casu a jen po zbeznem projeti nekolika websites, je zrejme, ze Forex.ch je podvod !!
Udelal jste dobre ,ze si o takovych brokerech snazite neco zjistit. Na firmu zastupujici forex.ch byl dokonce proveden zatah svycarske finacni policie v Geneve kvuli obchodovani proti vlastnim klientum a nepovolenemu pouzivani klientskych investic . To uz je vic nez by jste potreboval vedet. Na vetsine serveru je forex.ch oznamkovan jako SCAM (podvod). Takze v zadnem pripade nedoporucuji.
Naproti tomu Dukascopy je prakticky jeden z nejlepsich co znam. Sam s nimi jiz nejaky ten patek obchoduji. Exekuce je super rychla. I kdyz nejsem fanda java platform, tak v dnesni dobe rychlych PC to neni zadny problem. Osobne se znam s obchodniky, kteri pouzivaji dukascopy na scalping a nemaji zadny problem. Duka je ECN broker s primym vstupem na FX market. Samozrejme je tam slipage v pripadech velke volatility marketu a news release. Ale takove casy stejne nejsou pro me. Vyhoda je jeden klik obchodovani primo z grafu, manualni posouvani SL/TP . Pomerne malo zname indikatory s algorytmickymi vypocty. Celkove je to asi to nej co se da od Forexu ocekavat .
Vybery profitu do dvou dnu na ucte . Kvalitni telefonicky support. Nechci jim delat reklamu, ale takhle by mel vypadat kazdy broker.
I kdyz podle me je forex stejne jeste porad pravek.Kdy si Vas broker muze odtahnout do jeskyne za vlasy a servat z Vas kuzi a nikdo se nebude divit......Ale jako diversifikace portfolia je to fajn.
nekolik ukazatelu ne prilis seriozniho brokera ve zkratce : Firma ma adresu, telefon a stredisko Offshore.
Neni 24/5 telefonni support
Leverage (paka) 1:400 (sebevrazda)
Vklady pres ruzne webove pay stranky a kreditni karty
Sidlo firmy v takzvanych office house (pronajem sidla firmy)

Jeste jednu vc na zaver . Nesnazte si do sebe vkladat nadeji ,ze z 5000$ zbohatnete . Pokud nemate dost vlastniho kapitalu je napor na psychiku obchodovani o 100% vyssi . Pokud Vam neni lito o takovou castku prijit a nezmenila by ztrata Vas zivotni styl , nebo snad Vasi budoucnost, je trading o mnoho jednodussi a profitabilneji !
Zacatky jsou holt tezsi......Ale nechci Vam nijak radit nebo Vas snad odrazovat...je to ciste Vase vec ;)


Chci upozornit, ze veskere informace uvedene o brokerech jsou nezavisle. Nezastavam nici stranu, pouze se snazim pomoci a poradit a v pripade nutnosi zakrocit. Individulni zkusenosti s brokery mohou byt rozdilne.

Hodne stesti pri vyberu spravneho Brokera

Ray

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Czechdaytrader:

Díky za informace, musím říci, že Vaše 3 konzultační články mi daly víc informací, než fůra článků či vychloubačných reklam podobných takybrokerů. Dříve jsem se o Forex vlastně nezajímal, přivydělával jsem si jako OSVČ. Bohužel jsem však musel podstoupit operaci, po níž již nemohu dál jako OSVČ pracovat, tak hledám " něco od stolu " a to by mi právě Forex vyhovoval, musím však se řádně se vším seznámit a natrénovat na demo a proto jsem za Vaše informace moc rád.
Od Forexu nečekám zbohatnutí, ale doufám, že bych si prostě mohl pravidelně přilepšovat, na dnešní " zlevňování " hlavně elektřiny, plynu a tak. Rizik jsem si vědom a vytunelovat se nenechám, pokud by to nešlo, ukončím to dřív, než se zrujnuji, k tomu mám vůli dostatečnou. Zatím ale mám čas na trénink a nechci nic uspěchat.

Takže ještě jednou dík a přeji Vám všechno nejlepší !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, mám na obchodování 1000 dolaru, zjistil jsem že u AVAFX bych s těmi penězi bohatě vystačil, protože nabízí možnost nákupu velmi malého množství. O 1 dolar se pohne instrument a o 1 dolar se mi pohne účet, možnosti nákupu takhle malého množství mi vyhovuje, protože jsem teprve v začátcích, obchoduji pár měsíců na demu, přečetl 3 knihy, nějaké věci na finančníku apod. Chtěl bych si to zkusit na živo s malými objemy a né pořád na demu . Tak jsem se chtěl zeptat jestli neznáte nějakého brokera co umožnuje nakupovat takhle malé objemy a má lepší platformu než AVAFX? Hodně mi vyhovuje platforma u XTB, jenže tam musím kupovat velké množství daného instrumentu(např u soybean je denní pohyb nejmenšího množství několik tisíc) a to nejde.... Díky .-) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Geronimocrx:

Zdravím,
mám stejný problém, hledání-o kousek výše mi dobře odpověděl uživatel "czechdaytrader" ohledně Forex Ch. - no přečtěte si jeho příspěvek a máte hned jasno.
Předtím jsem se tohoto již zkušeného tradera ptal právě na AVA FX, je to na vlákně " Platforma Plus 500 ", 5 stránka, včetně jeho odpovědi - stručně: Offshore, registrace Britské panenské ostrovy, fiktívní sídlo v Irsku, bláboly o jejich jmění, prostě nic moc.

Hledám a zajímám se o HY Markets, ústředí v Londýně, údajně regulované FSA, pobočky v Dubaji a HongKongu, nevím, jestli současný průšvih v Dubaji ovlivní i tuto firmu, to se ukáže, ale tak rychle se k nim zase nehrnu, chtěl bych si je lépe prověřit. Nabízejí účty: Mini od 50 USD, min obchod 0,02 lot, Standard od 750 USD, min obchod od 0,1 lotu a Premium od 2.500 USD, min. obchod 1 lot !!! Měny mají slaboučké, jen 12 párů a navíc např u Mini účtu spready jak Himaláje, nic pro mne, ale zajímavé jsou jejich komodity, kovy akcie a indexy. Tady by nemuselo být nejhorší obchodovat na Mini účtu s vkladem kolem 1.000,- USD při 0,02 lotu mají v tabulce uveden mini amont risk od 20 většinou do 50 USD, to by šlo, asi zkusím demo na komodity u nich ( jestli tam při vyšších pákách není příliš velký risk margincallu ), a pro měny budu hledat brokera s menším vkladem, a s co nejmenšímy spready.
Taková diverzifikace by nemusela být nejhorší nápad.

Pokud se něco dovíte anebo někdo jiný něco o nich uveřejní, budu moc rád, díky !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...