Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Muzu nekoho poprosit o zkusenosti s otevrenim Live uctu u OANDY? Mam zajem si tam otevrit ucet, ale potreboval bych nejake aktualni zhodnoceni. Jestli mohu jeste nekoho poprosit, jestli mi muzže lehce nastinit postup pri otevirani a jestli jsou tam nejake poplatky.

Dekuji

Martin (gloom)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dekuji za odpoved, jeste jsem se chtel zeptat, jestli nema nekdo s OANDOU nejake zkusenosti s prevodem penez (vyberem), take by zajimal celkovy nahled.. tzreba, jestli s timto brokerem nekdo nema nejake spatne zkusenosti. Pripadne bych byl rad za doporuceni jineho brokera.

Take by me zajimal nazor na FXCM. Nekde na financnik.cz jsem cetl, ze na fxcm.co.uk si muzu otevrit ucet, kde mohu otevrit long i short najednou oproti USA brokerum. Predpokladam, ze otevreni uctu na fxcm.co.uk bude mit i negativny nazory..jsou nejake? Zajimalo by me predevsin, jestli to nema vliv na regulaci brokera.

Dekuji za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vybral jsem si Alpari UK. Penize jsem tam jeste neposilal, ale je v diskuzi vlakno primo k tomuto brokerovi. Jen me prekvapilo, a trosku i vydesilo, kolik udaju o me chteli vedet. Je to tak i u ostatnich brokeru?
Adresa, jak dlouho tu bydlim, otazky kolem mych prijmu a hotovosti a majetku, zamestnavatel atd. Ted jeste chteji kopie osobnich dokladu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

to Airmike:

tady je link na ICM trading, myslim, ze to nevypada nejhur.

www.icmtrading.com/

tady rovnez je neco k tomu.

www.1888pressrelease.com/itrade-capital-markets-sees-record-growth-in-new-clients-and-pr-133292.html

Ve forexu je normalni,ze neplati clovek nic za data,platformu ani zadny poplatky, pouze spread. Je na case,aby to zaclo platit stejne i pro komoditaky. Vim,ze je uz spousta brokeru,kteri nabizeji zdarma kde co, ale neni to prad ono.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

rolex

jo sefe a ja som myslel ze prislo nieco fakt revolucne, a to ICM je obycajny marketmaker :)

takze este raz, futures sa obchodovat bez poplatkov neda, lebo je to based in exchange a ta si uctuje, taktiez sa uctuje clearing a v neposlednom rade aj nejaky ten poplatok brokerovi.

tuto novinku :) co si sem dal, taje obycajny marketmaker, ktory ale s futures nema vela spolocneho, to co obchodujes sa vola CFD (contract for diference) a je to mimoburzovy produkt. takze v tom vlakne si bol ozaj spatne.

takze tak, treba rozlisovat spready ( styl obchodovania) a spready (marketmakerov Bid Ask)

vela zdaru

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a aby si vedel kde je rozdiel tak ti sem uvediem aj rozdiel medzi CFD a FUTURES

S&P 500 0.50 Sunday 11:00PM - Friday 9:00PM (Closed 10:30PM - 11:00PM daily)
NASDAQ 100 1.00 Sunday 11:00PM - Friday 9:00PM (Closed 10:30PM - 11:00PM daily)
Dow Jones Ind. 5 Sunday 11:00PM - Friday 9:00PM (Closed 10:30PM - 11:00PM daily)
DAX30 4 7:00AM - 9:00PM
CAC40 4 7:00AM - 9:00PM
FTSE100 4 8:00AM - 9:00PM

spread je to ciselko za indexom, realne je ale Bid Ask na burze takyto ES 0,25 ; NQ 0,25 ; YM 1 ; FDAX 0,5 ; CAC40 0,5 ; FTSE 0,5

cize preplatis cca 2nasobok, 4 nasobok, 5nasobok, a za zvysne 8 nasobok bezneho Bid ask na burze. - commision ale tie su bezvyznamne pri takychto rozdieloch

Link to comment
Sdílet pomocí služby


to Airmike,

ja s nema neobchoduji :). mam klasickeho US brokera. Ale diky za objasneni. Je zajimave,ze jeden z jejich brokeru co jsem s nim dnes chatoval mi tvrdil, ze se jedna o futures kontrakt October, co se tyce ropy, protoze mne to taky zajimalo.

Spready rozumim co jsou, jen jsem byl linej hledat prislusnejsi vlakno.
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...