Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


alter: s klasickymy futures kontrakty je to sebevrazda, souhlasim. CFD,Spread betting, forex...zadny problem. Kdyz ma tick hodnotu 1$, tak uzet 2000$ je vice nez dostatecny. Jiste, neni to na vydelani si na auto, ale jako zacatek pro osahani si trhu naprosto idealni.

smaragd: k Tvemu prvnimu dotazu, obchoduji komodity, respektive pouze ropu a obcas SP500. Jeden ucet v USA klasicke futures a jeden ucet v Londybe mam u FXCM, kde obchoduji CFD. Nemaji sice nejlepsi nabidku spreadu, s cimz s nemi stale trochu bojuji, ale jinak naprosta pohoda a bez problemu. U ETX jsem mel otevrene demo na tyden, ale nelibilo se mi jejich obchodni prostredi. Ale maji zase nizsi spread. Jak jsem rekl, minimalni pohyb je 1$, cili ucet s 2000$ ti staci.

Je treba si ovsem uvedomit, ze to neni klasicky US broker, a rovnez to nejsou klasicke futures, ktere se obchoduji, tedy ceny komodit muzou byt jemne rozdilne od tech na burze, ale jinak jsem nezaznamenal absolutne zadny rozdil od klasickych futures, a pokud fyzicky neprebiram komoditu, nebo se tim nejakym zpusobem nezajistuju, tak neni duvod proc uprednostnovat futures pred CFD. Kdyz mam otevrene grafy jak US futures tak CFD, jsou naprosto identicke.

Tak si projdi ty brokery co jsem zminil na predchozi strance a vyzkousej.
Link to comment
Sdílet pomocí služby

rolex

Dik za radu, to anglicko znie lakavo :-) som student a chcem pre zaciatok obetovat najviac 200 dolarov. Ako citam FXCM umoznuje zalozenie uctu uz od 25 dolarov. To by bolo fajn, do poplatkov sa nejak nevyznam ale myslim ze nemaju nejake velke.

Jednej veci vsak stale nerzumiem. Ak su Forex len vzajomne poprepajane banky a rozne bankove institucie, t.j ked mam zalozeny ucet cez FXCM a ucet cez napr. hocejaku inu brokersku spolocnost (ale v USA), graf by mi malo ukazovat ten isty? nie v podstate potom by to malo byt jedno na akej burze obchodujeme? mozno tomu celemu zle rozumiem, tak sa vopred ospravedlnujem. A ak nie, ako to potom funguje?

A este jedna otazka: MT4 vyuzivaju rozny brokeri, tak potom su potom u kazdeho brokera na tej istej platforme grafy ine, opravte ma niekto ak nemam pravdu.

Vopred dakujem za vysvetlenie :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


smaragd:

u techto tzv. market makeru neco jako e-miny neexistuje., tedy aspon o tom nevim. Nabizi vetsinou velkou paku, kde Ti dovoli si otevrit ucet i treba s 500$, kde pri takovem ucte Vam dovoli napr. obchodovat max. pozici na 1 kontrakt, kde v pripade CFD je to 1$ :). Cili abyste mohl s klidnou dusi jet aspon 5 kontraktu, tak ty 2000$ je minimum. Jak rikam, neni to na vydelani, ale pro zacatecnika je to dobre, protoze takhle muze obchodvat live a samozrejme nasekat spoustu chyb, aniz by prisel o tisice dolaru.

U klasickych futures Vam rekne kazdy, ze 2000$ jsou predem vyhozene penize,i pro e-mini. Min. 5000$, nejlepe 10K. To neni podminka brokera, ten Vam ucet otevre uz s tou "dvojkou", svy prachy z Vas dostane tak jako tak. Ale seriozni broker Vas na tohle PREDEM UPOZORNI.
Link to comment
Sdílet pomocí služby


peter777,

zalezi jaky instrument chces obchodovat: www.fxcm.co.uk/cfd-product-details.jsp

poplatky nemaji zadne,neplatis nic za poplatky burze, brokerovi ci clearing, ALE ten spread jak jsem rikal, je vyssi nez ma konkurence. Ja jsem se celkem 3x snazil s nema domluvit na nizsim spreadu, ale jsou si tak jisti svym postavenim na trhu a zrejme i klientskou zakladnou,ze to v nejblizsi dobe vubec nezvazuji. V USA je bezne spread treba na ropu 5 ticku.

Tu druhou cast Tveho dotazu jsem asi nepochopil. Kazdy fin.instrument ma vlastni burzu, tudiz grafy dane komodity ci akcie musi vypadat stejne, muze se pouze lisit hodnota BUY/SELL.

Co se tyce MT4, mel jsem vedle sebe dve MT4 platformy od dvou na sobe nezavislych brokeru a grafy byly naprosto totozne, max par ticku odchylka. Jinak Mt4 nepouzivam, mam Genesis Trade Navigator a u FXCM jejich vlastni vytvor, takze dal nevim co k tomu dodat.


smaragd:
s brokerem je treba komunikovat nejak alespon ze zacatku pri otevreni uctu, protoze casto nez se vyladi par veci tak to trva. Vetsinou pres email. Pokud pak vse jede bez problemu neni duvod s brokerem komunikovat. Nejake zakladni vety a hesla si ale myslim,ze neni problem se naucit :) .

CFD = Contract For Difference
je to v podstate hybridni forma Futures kontraktu bez zavazku danou komoditu fyzicky odebrat, automaticky se roluje z jednoho mesice do druheho. Nevznika Vam tak povinnost pozici manualne uzavrit, ledaze nechcete prevzit fyzickou dodavku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

rolex: :) pri CFD sa da obchodovat kontrakt z jedneho mesiaca do druheho bez toho ze by som sa mal bat ze mi jedneho dna vysipu 100 ton kukurice pred dom? Alebo je ten kontrakt cez CFD ako "normalny" kontrakt a po uplinuti lehoty ti tu kukuricu vazne dodaju? :) to bolo polopatisticky. Pozeral som FXCM, maju aj micro ucet od $ 500 ale to riesit nebudem. Dalsi je od $ 2000, ale odporucaju od $ 10 000 a viac. 1 pips je $1. Tento oskusam ;) Ty mas u nich aky ucet? smaragd

Link to comment
Sdílet pomocí služby


smaragd: ano je to tak jak rikas, automaticky se kontrakty preroluji. nevznika vam zadny zavazek prevzeti zbozi tak jako u futures. Figl je v tom, ze ten kontrakt nema zadnou expiracni dobu, nema ani zadnou standardizovanou velikost, tak jako futures, kde kazdy kontrakt ma nejakou pevne danou specifikaci pro danou komoditu ci index.

Takze kdyz to vemzu priklad treba u ropy: Nakupem jednoho CFD kontraktu, kde minimalni hodnota jednoho ticku je 1$ pouze spekuluji na narust ci propad,nic vic, proste spekulace. Nakupem Futures kontraktu se zavazuji nakupem a prevzetim min. mnozstvi 1000 barelu ropy pri jednom kontraktu v den expirace., 500 barelu u e-mini. Samozrejme u beznych uctu spekulantu to vetsinou nehrozi, pozici by zlikvidoval broker, ale nemusi to tak byt vzdy.

K tomu FXCM. Dnesnim dnem prechazim k CMC Markets. Je to ciste principialni hledisko. Spread 8 ticku je prilis, a jejich sebevedomy, ze je to ok, je v rozporu s tim co si myslim ja, a sice, ze to neni ok. Takze k FXCM Ti vic nereknu :) . Je to skoda, protoze ta platforma co maji je prijemna, ale takovejhle sponzoring opravdu provozovat nebudu :).
Link to comment
Sdílet pomocí služby

rolex: zbezne som sa pozrel cez mobil na CMC-Markets, na pohlad maju peknu platformu, este ju odskusat.. U FXCM tych 8 spread je moc. U CMC-Markets su myslim podobne podmienky: bez komisii sa obchoduju indexi, komodity a cenne papiere. S niskymi komisiami sa obchoduju equity (to neviem prelozit zmysluplne ;) ) iba 0,08%. A da sa obchodovat na margin. Spready som sa nedocital, ani minimal vklad, asi bude ten isty. A neviem ci sa za platformu plati alebo sa da stiahnut zadarmo. Prosim Vas, pochopil som ich spravne? Uz ste skusaly ich platformu? Dakujem za odpoved, smaragd. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rolex,

dik za objasnenie, ale presnejsie povedane chcel som sa spytat:

...pises ze "Kazdy fin.instrument ma vlastni burzu" tak komodity ako je napriklad kukurica sa obchoduju na roznych burzach roznych krajin, nie? Konkretne: bude mat trh kukurice na anglickej burze osobitne grafy a ceny ako trh s kukuricou na inej burze v inej krajine?

Dik :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdrvaim,

Chtel bych se optat jestli má někdo zkušenost s rušením účtu u CMS, koukal jsem na stránky ale moc informací jsem tam nenašel o rušení účtu, jelikož ho mam už dva roky neaktivní a nedávno mi přišel od nich tento mail, který jsem i přes svou špatnou angličtinu přelouskal tak že by si u neaktivních účtu účtovali 30$ měsíčně...díky za reakce

OCTOBER 30, 2009
Dear CMS Client,

CMS Forex would like to notify you of a change in your account terms. We have noticed that a number of clients continue to utilize our charting and analytical software despite a lack of activity in their trading accounts. We are glad to see clients' continued interest in our products. However, these inactive accounts place additional burdens on our systems by taking up valuable resources. Thus, in order to be able to provide the highest quality of service to all of our clients, CMS Forex has instituted an account inactivity fee. CMS Forex will assess a monthly $30 USD fee on all client accounts with an equity balance of under $1000 USD that have been inactive for a continuous period of 6 months or more. Please don't hesitate to contact our 24-hour Customer Support desk should you have any questions about your account.


Regards,


The CMS Forex Team

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...