Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

vyber brokera


Hitman85

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 899
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Komaj,
záleží přeci jen na Vás, jaké podmínky jsou pro Vás OK.
Pročtěte si celé vlákno, je zde několikrát zmiňováno za kolik se kde obchoduje a nemá smysl, řešit pořád znovu, jak konkrétně stlačit komise dolu u konkrétního obchodníka. Vše je ryze individuální - záleží na asertivitě, zkušenostech, schopnostech vnímat mezi řádky atd..
Emini se obchodují u různých brokerů od cca 4,60 RT. Ale komise není vše, záleží na tom, co v servisu dostáváte (co za platformu, data, další servis), sám si musíte udělat srovnání, jaký kompromis a za jakou cenu se vám vyplatí. Vše je opravdu na smlouvání s konkrétním brokerem.
Navíc asi nemá smysl řešit "desetníky" v situaci, kdy člověk zatím neobchoduje. Komise se vždy dají srážet v budoucnosti, případně změnit brokera atd.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

presne jak rika Petr,

honba za kazdym centem je nesmysl na zacatku. Protoze nechci jiz znova porusovat pravidla, tak to zopakuju jako Petr. Prectete si cele vlako, bylo tu jiz vse receno. vse. kdo je chytry, dovtipi se. nemuzu to tu vse rozebirat protoze by to bylo doporuceni a to se neslucuje s pohledem CNB.

emini je dobra cena vse pod 5 dolaru. po case live, se dostanete nize. a broker se da vzdy zmenit. lide to delaji zcela bezne. o infinity jsem tu ja i jini napsali dost a je zbytecne to rozebirat dokola.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romana21:

já jen mohu dodat, že jsem nejprve chtěl otevřít účet s 2000 USD, nakonec jsem dal dohromady 5000 USD a otevřel účet u IB. Narovinu řeknu, že toho vůbec nelituji, protože klidně počítejte, že než se "rozjedete" zratíte minimálně 500 - 1000 USD (to je třeba můj příklad).
Třeba zde hojně "uctívaný" ER2 (i já ho mám rád :-) ) vyžaduje u IB margin (zálohu) na intraday 2000 USD, připočítejte něco na SL, nějakou rezervu a ztrátu do začátku 1000 USD a hned vám vyjde, že minimum na ER2 pro nováčka je alespoň 3500 USD. Navíc pro poziční obchody je 2x větší margin a také větší SL....
Já to vidím tak, že když ztratíte např. půlku z 2000 USD tak to můžete dá se říci zabalit. Když ztratíte půlku z 5000 USD, stále ještě se z toho dá dostat.

Hodně úspěšných obchodů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...