Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky


Zdravim obchodniky:-)

Chci se zeptat, zda ma nekdo stejny problem jako ja, jiz treti den mam problem s predavanim dat od IB. Mam 2 a 3 minutove grafy (zive obchod.) a vykreslovani tiku mam zpozdovane 35-55 vterin timer je jako zmrazeny, takze po rozbehnuti timeru po 55 vterinach je vse jinak. Jenom se chci zeptat zda se nekomu deje to same nebo zda ma s timto problemem nekdo z minulosti nejakou skusenost. V pripojeni k internetu problem nemam vse kolem frci (high speed) ale graf je brzdeny. V minulosti jsem s timto problem nikdy nemel. Pokud mel nekdo stejny problem ozvetese jinak preji hodne $$$$$$$$.

Spozdravem1973
Link to comment
Sdílet pomocí služby

borax:

to jsem samozřejmě vyzkoušel, resp. vyzkoušel jsem proklikat kde co, nakonec jsem napsal na chat a řešili jsme to poměrně dlouho, ale nepodařilo se na to přijít - prostě, to co mělo v TWS být tam chybělo, pomohlo jenom přeinstalovat TWS a samozřejmě se nová instalace spustila zase v mosaicu, ale nyní se to dalo přepnout - teďkom už si přesně nevzpomenu, jak se to přestavovalo, ale není to tak jednoduche jak píšeš

foglik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Hladam pomoc
ako si nastavim u dema IB-vysku konta?
Pretoze teraz sa do TWS a do mobilu prihlasujem : edemo, demouser-ako je pisane na strankach IB-lenze tam je kapital 500K a ja ho chcem zmenit na realnejsich 10 K

Sucast mojej otazky je aj ci niekto viete do Ninja Trader tak isto ako upravit vysku kapitalu i ked na deme.

Do buducnosti planujem realne vyuzivvat IB+TWS+NT.

Dakujem za trpezlivost.:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahojte, včera som sa pokúšal zobchodovať v TWS kalendárny spread cez combo a mal som možnosť na výber s typu príkazu LMT MTL. Príkaz som exekuoval 20 min pred 22-hou hodinou nášho času, objavilo sa hlásenie, že príkaz nebude exekuovaný pred 18:00 US time toho istého dňa. Nezaznamenal som žiadne alokácie na účte IB a ponuku som mal vyhodnotenú ako "monitored a watching"... alebo niečo také. Viete mi poradiť prečo nemám možnosť zobchodovať príkazom MKT? Ďakujem.

Peter

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
mam verzi TWS 921.5 na ktere mi bez problemu fungovalo propojeni NT vcetne live tradingu, nicmene NT mi vyprsela licence tak jsem zkusil Bracket Trader, ten se mi s TWS normalne propoji, mam ziva data, v sim modu to slape jak ma ale v live modu mi to ty prikazi neexekujuje v TWS, cili zadam prikaz a v TWS v pending nic, zadny obchodo neprobehene, nevite jestli tam je potreba jeste neco nastavit? nebo jenom nejaka nekompatibilita verzi?
Diik za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám účet u IB v USD, udělal jsem výběr v GBP a teď mi hlavní okno IB píše na nahoře nějaký přepočet částky před výběrem v USD, potom na dalším řádku - x GBP a nakonec výsledek.

Nevíte někdo jak toto odečítání jablek a hrušek vypnout a donutit platformu, aby mi zobrazovala jediné zajímavé číslo :) a to net liquidity?
Plus v USD Cash mi zobrazuje výběr přepočtený do USD + aktuální stav, což je blbost, chci ať mi výběr prostě odečtou a ukážou aktuální stav. Převod už byl někdy v dubnu, jen jsem neměl čas to řešit, takže restartem to spravit nejde...

díky,
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, prikladám obrázky "môjho problému". Po zadaní combo príkazu do TWS mi vypíše hlásenie, že príkaz nebude exekuovaný do nejakého času v deň kedy ho zadávam. Druhý obrázok ukazuje že po odoslaní príkazu mi zelené pole po podržaní kurzora hlási príkaz ako aktívny na danej burze. Je teda príkaz exekuovaný alebo nie? A prečo mi vlastne platforma neexekuuje príkaz hneď (skúšal som aj príkaz market). Viete niekto poradiť? Ďakujem. Peter

19597

19598

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...