Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Zdravím tradery, mám problém, který mi vzniká při zadání příkazů v Chart Traderu. Otevřu si graf a kliknu na tlačítko Buy nebo Sell. Posunu v grafu linku na místo vstupu a jakmile příkaz vložím tak se mi indikátory EMY a celý graf splošští dle obrázku. Je to normální nebo kde dělám chybu. Prosím o pomoc a vysvětlení? Přikládám obrázky k příspěvku. Jirka

18441

18442

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobre dne preji prosim o radu a Vas nazor - rozdilne zobrazeni svicek TF 03-12 1min 26.1.2012 cas od 16:07 az 16:50 (posilam jenom vyrez nechci Vas prilis zatezovat) obrazek online je z Ninja , data od IB , obrazek reload je z Ninja , data od IB , znovy nactena data dnes 27.1.2012 obrazek IB TWS je z TWS od IB, data od IB , vse je v placenych verzich v Ninja nastaven ATI interface synchronizace casu pomoci Dimension 4 V5 ze serveru tick.usno.navy.mil mel jsem za to ze svicky budou stejne jde li stejny zdroj dat Dekuji za Vase nazory Introus

18528

18529

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,
můj první dotaz na finančníku.
Věc: řádek Quote panel na chartu TWS. Přidám tam kolonky Unrealized P&L a Realized P&L ale nezobratují se hodnoty. V předcházející verzi platformy TWS se hodnoty zobrazovaly automaticky při přidání uvedených kolonek. Takže předpokládám, že v poslední verzi platformy se někde musí nastavit .....?...... něco. Nevíte někdo, jak to udělat?

Díky

Rostislav

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: Jirikdin

Díky moc za odpověď Jiříku, takže se mi to tam bude asi zobrazovat i nadále pokud budu dále vstupovat za Market, jestli tomu rozumím? Mě jde o to se toho nějak zbavit, ale pokud to samotnému obchodování nevadí, tak si na to zkusím zvyknout :)

Ještě jednou díky moc
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...