Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Dík Petro za informaci. V emailu jsem dostal username a číslo papertradového účtu, ale právě to heslo nemůžu najít. Budu dále hledat a v nejhorším jim příští týden zavolám.:-(

Ještě jsem si chtěl ověřit zda mám nastavená správně tržní data když chci obchodovat emini trhy(YM,ES,NQ) + Russell 2000:
InterContinental and New York Board of Trade (Non Professional) 1.00 USD
Russell US Indices (RussellTick) Non-Professional 1.00 USD
US Securities and Commodities Bundle Non-professional - Level I Free (USD 10 if monthly commissions
Je to dobře nebo mám něco navíc?

Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den, obchoduji intraday (live) na TWS+NT cca 1,5roku. Zatím jsem neměl s tímto spojením žádné větší problémy. Před několika dny jsem byl nucen upgradovat TWS (verze, kterou jsem používal, končila). Po upgradu se ale nedokážu připojit na data od IB? Naloguji se do TWS -> OK. Pak spustím NT, a chci se připojit (File -> Connect -> IB), ale to se nezdaří a po chvilce vyskočí další přihlašovací okno pro nalogování do TWS. Další přihlašování na tom nic nezmění, stále se to opakuje. Několikrát jsem zkoušel (downgrade/upgrade), ale problém se objevuje u všech verzí. Tatím jsem nezkoušel všel úplně odinstalovat a opět znovu nainstalovat. Může být problém v API? Po upgradu jsem kontroloval nastavení všech parametrů (dle screenu původního setupu) a kolonka Master API client ID měla hodnotu -1. Nyní je toto pole volné a hodnota (-1) tam nejde zadat, nicméně ani zadání jiných hodnot můj problém neřeší. Můžete-li mě někdo alespoň nasměrovat, budu velmi rád. Předem díky za pomoc a všem přeji úspěšný rok 2012. Honza. [ital] [/ital]

18108

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Hugos: díky, částečně mi to pomohlo. Nyní se mi už alespoň podaří zadat příslušný symbol trhu do (Uderlying) v TWS a zobrazit data. To mi před tím také nešlo. Ale po spuštění NT a pokusu o připojení k datum od IB se mi stále objevuje přihlašovací okno do TWS a ke spojení nedojde. Jinak to zaškrtnutí Enable DDE clients mě odkázalo na stránky IB, kde jsem si stáhl posledí verzi API (ta co jsem používal už byla zřejmě zastaralá). Nevíte někdo? Díky, Honza.

18109

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To bambe11:

Skus nainštalovať posledné verzie NT a TWS. NT by malo byt 7.0.1000.8 a TWS by malo byt 922. Mal som tento istý problém dookola sa mi NT snazil konektnut na IB TWS ale nepodarilo sa mu to. Posledna funkcna verzia NT a TWS bola NT 7.0.1000.7 a TWS 917.8. Dufam, ze ti to pomoze. Igor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bambe11 Napsal:
-------------------------------------------------------
> To Hugos:
>
> díky, částečně mi to pomohlo.
> Nyní se mi už alespoň podaří zadat příslušný
> symbol trhu do (Uderlying) v TWS a zobrazit data.
> To mi před tím také nešlo. Ale po spuštění NT a
> pokusu o připojení k datum od IB se mi stále
> objevuje přihlašovací okno do TWS a ke spojení
> nedojde.
>
> Jinak to zaškrtnutí Enable DDE clients mě odkázalo
> na stránky IB, kde jsem si stáhl posledí verzi API
> (ta co jsem používal už byla zřejmě zastaralá).
>
> Nevíte někdo?
>
> Díky, Honza.

zde najdeš vysvětlení, proč tomu tak je. Nezbývá než nainstalovat funkční verzi tws 917 pro NT6.5, případně u nejnovější NT7 by to mělo fungovat snad i s nejnovější verzí tws.
www.ninjatrader.com/Advisory/Advisory9.php

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...