Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Mio Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím,
> dnes se mně přestali načítat grafy TF, nevíte
> jestli je nějaká změna? Nebo se musí něco
> zatrhnout v IB?
> Mio.

Změna bohužel je, a to od začátku ledna 2012 navýšení poplatku za datafeed od ICE z 1$ na 75$. V případě že uděláš v kalendářním měsíci obchod, odečtou ti jen dolar. IB to automaticky v account managementu zrušili, takže pokud tato data dál chceš, je třeba si je v přehledu opět zaškrtnout.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jayes Napsal:
-------------------------------------------------------
> Mně data na TF v demu pořád tečou, a nic jsem v
> nastavení opětovně nezaškrtával. Jak jste na tom
> ostatní? Díky.


datafeed managementu jsem narazil někde na zprávu, že změna těchto věcí probíhá u klientů průběžně během prvního lednového týdne. Určitě se dostane na všechny, neboj ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přátelé, nejsem na tom moc technicky dobře a i když se anglicky domluvím tak si nedokáži polopaticky doslovně přeložit tento text, abych mu rozumněl. Dostal jsem se do situace, že mám obchodní povolení na akcie, opce a forex a potřebuji to změnit v account managementu na komoditní indexy a tohle mi odepsali na chatu: To request an increase in trading permissions, please follow these steps:

1. Log onto account management page via the home page of the web site
2. On the left side of the account management page, click on Trading Access
3. Click on Trading Configuration
4. Make any necessary changes and make sure you scroll to the bottom of all pages and you must agree and continue to all pages that pop up on your screen
5. You may need compliance department approval for upgrade requests to trading permissions or this may be approved immediately. You will be informed of which applies on the last page of this process. Please note that even if approval is immediate, it will take the overnight reboot of our system to become configured into our data base and effective in your account. Můžete mi to někdo vysvětlit co mám krok po kroku udělat(změnit) v account managementu, abych se dostal k e-mini Nasdaq,Dow Jones a SP. Navíc je mi 50 let, ale nikoliv 51 a tam jsou i nějaké další problémy Předem děkuji. Jirka

18158

18159

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já se to snažil přesně na začátku vyplnit podle tohoto návodu z Finančníka, ale zmátlo mě, že při postupu vyplňování se tam objevila oproti návodu kde jsem měl zaškrtnout akcie a komodity pouze kolonka akcie, opce,atd. ale nebyly tam komodity.
Tak vznikl celý problém, který se teď snažím napravit a potřebuji dostat živá data z e-mini, které mi teď chodí zpožděná.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...