Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Preklad:
Na rozsireni prav nasledujte:
1. nalogujte se
2. kliknite na trading configuration
3. udelejte potrebne zmeny v informacich, pak rolujte dolu na konec stranky a musite souhlasit a pokracovat na stranky, ktere automaticky vyskoci
4. je mozne, ze budete potrebovat souhlas s rozsirenim prav z nasi strany, kazdopadne i kdyby jste souhlas nepotreboval a bylo by vam rozsireni prav schvaleno automaticky, tak musite cekat pres noc (samozrejmne americkou) na resetovani servru a aktualizovani vasho uctu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tohle je obrazek, jak to mam nastavene ja: (po vlezeni do trading configuration) Zkus se podivat, jestli nemas neco zaskrtle blbe. Jirko, nasla jsem jeste svou "starou" aplikaci vyplnenou krok po kroku, ukladala jsem si tehda vsechny prtscreeny, tak pokud nepochodis a nik ti neporadi lip, tak sem muzu hodit obrazky, jak jsem to vyplnovala. Dej vedet jak se ti s tim dari hnout.

18162

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Provedl jsem to podle toho tvého překladu a nepustilo mě to dál dokud jsem neupravil v mém věkovém případě Net Worth, Liquid Worth a další položky. Dokončil jsem celý proces a objevilo se u Futures - Pending a tak v pondělí uvidím až otevřu účet jestli mi živá data z e-mini zprovoznili. Já se anglicky mluvím dobře, ale horší je to s porozuměním technických věcí co oni mi říkají a v odborné angličtině je to u mě propadák. Tak jsem tak trochu za blba.:-) Petro dík. Odkud jsi Petro?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jirkindin: No za blba urcite nejsi, ja jsem sice jak mistr sveta ucet otevrela, ale pak jsem se musela se zklopenyma usima ptat, jake data si mam vlastne zaskrtnout - proste amaterizmus nejvetsiho zrna :) Nastesti mi tady lidi pomohli. Jsem puvodem slovenka, proto ta schizofrenie a gramaticke chyby pri psani :)
No, tak pokud se to povedlo, tak hura, nemyslim, ze by to meli zamitnout, kdyz uz mas jednou ucet otevreny. Takze snad v pondeli, nejdyl v utery ficis s nama na emini :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim a preji krasny den

Chtel bych se zeptat na otevreni uctu u IB. Chtel bych obchodovat Intradene a spredy soucasne musim v tomto pripade otevrit dva rozdilne ucty, jeden na intradenni obchodovani a druhy na spreadove obchodovani, nebo postaci jeden ucet na oboji obchodovani. Predem dekuji a preji hodne $$

Pepino.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sentrix

za data platis podla toho ake data si predplatis, zaklad je aspon "US Securities & Commodities Non-Professional Bundle", za ktore sa plati 10 usd a obsahuju data z burz AMEX, CBOT, NYSE, NASDAQ and OPRA. Ked vsak vygenerujes na komisiach za mesiac viac ako 30 usd mas tie data zadarmo.

vacsina ludi si potom este priplaca za data z ICE futures (nybot) burzy za 75 usd mesacne (kvoli TFku), ak spravis aspon jeden roundturn tak tych 75usd neplatis a je to iba za 1usd, aspon tak to pisali v poslednom maile ktory som od IB dostal pretoze doteraz bol poplatok za data z ICE len 1usd a ICE burza ho zvysila od noveho roku na 75.

viac k datam tu: www.interactivebrokers.com/en/p.php?f=marketData&ib_entity=uk


ak by si vobec neobchodoval tak okrem tych dat potom platis aj poplatok za neaktivitu a ten je pre vacsinu uzivatelov 10usd za mesiac.
viac tu: www.interactivebrokers.com/en/p.php?f=minimumDeposits&ib_entity=uk

za prenajom platformy sa neplati nic

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...