Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

to AxemanX
caw Axe- ja pouzivam simple MACD -20,40,20- automat, ale iba pre zbezne "opticke" vyhodnotenie zmien trendu a mam v tom este parabolic SAR pre rozveselenie ::))))
pred niekolkymi dnami som nahodil sidov system pre "pivot scalping" - ako to sam neoficialne nazval, ale musim povedat, ze takymto technickym veciam rozumiem dost biedne,takze ma caka este kopec ucenia-v Tvojom opise som nerozumel tomu, co je TF,ER2,PP a S/R - tak ak budes mat trochu casu a dobrej vole, budem rad, ked to vysvetlis - inac - pouzivam VT - aku platformu pouzivas ty?

. : GOOD LUCK for ALL : .
_____________________________________________________________
[bold] ... - jedinou istotou v zivote cloveka je navyk na pocit neistoty - ... [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to AxemanX
... - ::)) teraz vidim, ze citam a neviem co, cize som nepozorny, lebo timeframe poznam a pivot points tiez poznam ako slovo a aj suport a rezistence ... - akurat ten rusel .. :)
.. - prosim Ta - vies to v jednoduchosti vysvetlit, co je suport a rezistence? -pripadne ako sa to pocita?

- problematika pivotov je jedna z najviac utajenych mojmu mozgu, tak by som jej konecne rad porozumel ...

... - urcite by ma potesil aj link, kde je to vysvetlene, pokial je to na dlhsie ... - vopred dik...

.. - inac - zaujimave veci sa mi dnes podarili s tym MaCD a Parabolic SAR,tak trochu potestujem a ked to bude zmysluplne, tak sa urcite podelim ..:)


. : GOOD LUCK for ALL : .
_____________________________________________________________
[bold] ... - jedinou istotou v zivote cloveka je navyk na pocit neistoty - ... [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahojte,Som uplny zaciatocnik, ale precital som cely asi (ako tak tu citam) Sidov manual aj 3 krat, aj komoditny manual.
Chcel by som zacat s Forexom, samozrejme najprv DEMO. A rad by som sa spytal, ktore demo je najledsie aby som potom mohol prejst na life a bolo by to take iste? A v akej spolocnosti je to najvihodnejsie? Urcite obchodujete FX, poradte mi kde si mam otvorit DEMO? Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
stiahol, zaregistroval, nainstaloval a teraz skusam demo SaxoTrader2 a celkom sa mi to pozdava. neviem ci je tu este niekto kto to pouziva, kazdopadne mam jeden problem. predpokladam, ze to nebude chyba SaxoTradera, ale forex vseobecne a nikde som sa to tu nedocital. zadal som si prikaz napriklad na nakup nejakeho nemoveho paru a ked som chcel zadat SL na mnou pozadovanu hodnotu tak to neslo. slo ho dat len brutalne daleko ... napisalo mi to, ze Proce is too close to market. co je podla mna uplne v poriadku - chcem SL trosku priskrtit. mozte mi prosim vas napisat preco k tomuto doslo a kedy sa to stava ? dakujem vopred. ked tak aspon link kde sa o tom pisalo, lebo som pouzil aj vyhladavanie a nenasel.

Dakujem

Palo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Palopuk
já bych Saxo pro začátečníka moc nedoporučoval, sám jsem měl s ním problémy a to už 2 roky "demuju" na kdečem. A s mnoha platformami nemám žádné potíže, se Saxem mi to skutečně trvalo hrozně dlouho, než jsem to "rozchodil" aby mě to poslouchalo. A to jsem jak v problematice Forexu zběhlý.

Mario
já bych zkusil MT4 (můj názor) je jednoduchá, fůra lidí a brokerů to používá
zkus třeba fxdd.com/

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...