Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

dotaz začátečníka


sta

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ještě mě tak napadá, když jsme u těch divergencí, je korektní srovnávat divergenci na cenovém grafu spolu s divergencí v histogramu MACD. Ve zdrojích na Stockchart.com jsem se dočetl, že divergence na MACD hist. je opožděná oproti MACD lines a jde díky ní tak maximálně předvídat křížení MACD lines. Díky

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
začal jsem backtest na ER2 před pár dny a jsem zatím v lehkém profitu. Takže zatím to není úplně vypovídající. MACD na mě působí dobře, chci ho časem otestovat spolu s RSI, CCI a Stochas. Okořenit to pivoty a price action + candle, k tomu nastudovat základy Elliota, aby rozhodnutí byly spíš na základě cenového grafu, potvrzené indikátorem.

Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taková technická drobnost.
Asi neesxistuje něco jako tlačítko Označit všechny příspěvky za přečtené?
Případně nějaké skryté nastavení, aby když navštívím diskusi, tak jsem nemusel projíždět všechny příspěvky. Svítí mi stále jako nepřečtené dokud je neprojdu jeden po druhém.
Děkuji.

Good trading.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To sammael777:

zdravím Tě, o víkendu jsem detailně pročítal Triple Screen system od Libice a letmo jsem testoval MACD Hist. v klasickém nastavení 12 26 9 spolu s CCI perioda 10 na ER2. Trend na TF15 EMA 18 + MACD Hist. Vstupy na TF 3 EMA 13 + MACD Hist. v barvě odpovídající zjištěnému trendu, při long vstup až po případném proražení PP, S/R vzhůru nebo při shortu dolů. Výstup na základě crossing CCI linky 100/-100. Dávalo mi to velmi zajímavé výsledky. Jen chce "nakoukat", kdy je dobré na CCI 100 crossing vystoupit hned a kdy ještě zůstat v trendu a vystoupit až při pozdějším crossu. V trhu YM byla funkce trochu horší, vyžaduje to polaborovat s nastaveními.

Hodně úspěchů.
Ax

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...