Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

České knihy


Nouro

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Můžu doporučit knihu: Milionářem nebo chudákem od Smith Keith Cameron.

jedná se ovelmi čtivou knihu, kde autor rozděluje lidi do několika vrstev, podle toho jak přemýšlí o financíh,
od velmi chudých, až po velmi bohaté lidi (cca 8 vrstev lidí).
Sám jsem se našel ve dvouch vrstvách, až jsem se tomu musel pousmát jak mě autor přesně vystihl:-)

Josee

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 558
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,

snad to neni prilis hloupy dotaz - prosim o info, zda existuje nejaky primy navazny vztah mezi knihami "Jak se stát intradenním finančníkem" a "Kompletní průvodce úspěšného finančníka" - napriklad zda druha doplnuje prvni, zda je prvni doporuceno cist pred druhou, nebo je druha kniha samostatnym pohledem [ja vim, ze nejlepsi je precist si obe :), ale jen mne zajimal i tenhle pohled].
Dekuji za pripadnou odpoved a zdravm vsechny!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Canary Wharf:

celkem sem se rozmýšlel jestli má vůbec smysl reagovat na tvůj příspěvek,ale venku je pěkně a tak mám dobrou náladu :)...tvůj příspěvek mě celkem pobavil,ale odpovím ti. Kompletní průvodce úspěšného finančníka není volným pokračováním předešlé knihy. Je obsáhlejší a najdeš v ní jak pár informací z předešlé knihy,tak i nové informace....v předešlé knize se kluci zaměřili na intradenní obchodování a v této knize se zabývají i ostatními styly obchodování....jinou odpověď jsi stejně asi nečekal,že? ;)

záleží jen na tobě jestli si ochoten investovat nějakých 790,- do knihy nebo ne.

Ať se ti daří!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Knihu jsem ze zvědavosti zakoupil - jde v mnohém o informace ze zdejších článků a tutoriálů přepracovaných do knižní podoby, navíc jsou tam některé "ochutnávky" ze seminářů, jako třeba konkrétní ukázky Iron Condor pro opční obchodování, které se normálně učí na semináři + výcuc všech těch seriálů o opčním obchdování apod.

Takže podle mne pro začátečníka (zejména pak pro líného začátečníka, který nechce prosedět hodiny před monitorem studiem volně zde dostupných materiálů) jde o pěkné shrnutí, pokročilí obchodník nebo pravidelný čtenář serveru tam toho až tak moc nového nenajde .... ale jde jen o můj úhel pohledu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

nová kniha už je vydaná, tak já bych se rád vrátil ke zdejšímu evergreenu a chtěl bych se zeptat jak to vypadá s Douglasem? Od března nejsou žádné nové zprávy, tak bych se zeptal, jestli se to stihne do letošních vánoc? Že bych dal ženě pěkný dárek pod stromeček a pak bych si jí taky přečetl.

díky, Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mě to dost překvapuje, protože Martínek byl už jeden čas poměrně konkrétní, zajímalo by mne, kde je zádrhel ... ? Na tuhle knížku se těším moc, sice jsem ji už četl v angličtině, ale blbě vytištěnou (staženou z internetu) a rád bych ji měl v knihovně v nějaké důstojnější podobě ... je to pro mne osobně nejpřínosnější tradingová kniha, jakou jsem kdy četl.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 Merkur:

Takovych je nas tu asi spousta, nicmene to asi neni dost na to, aby se to vydavateli vyplatilo. Predpokladam ze nejvetsi cast rozpoctu je samotny preklad + pripoctes-li k tomu "tu krizi", tak by cena musela byt uz asi znacne nestandardni. Tim ovsem nerikam ze mne to nemrzi ze to cele "asi" neklaplo. Takze si prihodim na hromadku povzdech... skoda (ale tak zas nikdy nerikej nikdy ze ano, treba se zadari) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...