Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Joe Ross


beginner

Doporučené příspěvky

Pterodaktyle,

vidim ze se nikdo nema k odpovedi. Nedivim se, otazka ani odpoved neni jednoducha:-).Nevim jestli jsem to dobre pochopil, mozna by nebylo spatne prilozit obrazek. Ale obecne pokud cekas na vyssim TF na pruraz 2 z 1-2-3 formace a nizsi TF ti ukaze ze se trh na zaklade jakekoliv formace vyviji spise opacnym smerem tak to jeste neznamena, ze k prurazu na tom vyssim TF nedojde. Kazdopadne uz je to jisty ukazatel, ze by se trh mohl vydat opacnym smerem a urcite to snizuje pravdepodobnost uspechu prurazu 2 na vyssim TF. Ale o kolik je ta pravdepodobnost mensi tak to ti nepovim. Ja davam prednost vyssim TF a jestli mi na nizsim neco ukazuje opacny smer tak do toho bud nejdu nebo to resim jinak podle konkretni situace.
To sem ti moc neporadil co ? :-)

Hodne uspechu
Robert

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Peprník: Zkusím ... jen mne zajímalo, jestli jsem sám. Přečetl jsem tady několik desítek stran diskuse na téma Joe Ross a nikde jsem range nenašel, s výjimkou toho, že někdo (teď z hlavy už nevím kdo) si na RB managuje otevřenou pozici. Dumal jsem nad tím, jestli dostatečně vysoké RB vlastně nepožere congestions a ledges, které by mohly být na 3 či 5 minutovém grafu dobře vidět, zatímco tady se ukryjí třeba jen do jedné 20 minut se vykreslující svíce ... no asi při RB1,0 nebo něco podobně malého to nehrozí ... to by mohla být dobrá alternativa pro 3 min TF. Uvidíme ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No některé patterny nebo postupy se jeví být dost závislé na časových grafech, třeba ty jeho metody idenfitikace trendu podle segmentů a rostoucích lows / klesajících highs v kombinaci z doji svíčkama - moc si je neumím představit na těch RB, zvlášť, když jediná doji, která se kdy vykreslí na RB, je svíce, která má open a close na svém úplném high nebo low, jinak jde vždycky o "normální" svíčku ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...

P.i.e.t.r.o._l.:

ja Trading the RH prelouskal tenhle vikend.. No a nazory, hmno.. asi takhle:
- je fajn, ze autor omezuje takove ty radoby motivujici reci na notne minimum. Kdo nevi o cem mluvim, at si precte deset stran cekoholiv od Kiosakiho
- zevrubne vysvetluje co vlastne hybe s cenou v trhu(asi nejzajimavejsi momenty knihy)
- Z 360 stran je citelnych tak 160, uzitecnych 60.. zbytek balast pro nafouknuti stranek. Stejne grafy kopirovane na milion mist v knize jsou smutne. Detailni vysvetlovani Up trendu a nasledne do vety stejne popisovani Down trendu doslova komicke
- cast o stoplossu pro me dost zmatena, dlouha a bez vetsiho prinosu
- Autor se nevyhnul trapnym doporucenim na precteni vsech jeho predeslych titulu

no proste za 170$ ta kniha nestala ani omylem. Ted mam od nej trading by the book a pak se kouknu na zmineny DayTrading..

Zaverem musim rict, ze jsem nikdy necetl knihu s podobnou tematikou, takze nemam moznost srovnavat.. jen davam svuj nazor na knizku, tak me za to nebijte ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...