Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Joe Ross


beginner

Doporučené příspěvky

  • 1 month later...

To swen,to Majsterko.

Na jinem vlakne jsme spolu vedli spor na tema ktery autor je lepsi.Ja jsem v tomhle ohledu mnohem vstricnejsi a uznavam kazdeho,kdo neco napsal co ma smysl a cim me muze necim obohatit.Proto z nikoho nedelam nedotknutelneho Boha.Kazdy ma svuj druh mysleni a podle meho mineni by byla velka skoda odeprit si i jiny druh uvazovani a soustredit se pouze na jediny.

V posledni dobe jsem toho precetl dost,ale abych zustal veren sve nezavislosti,premyslim,ze si neco prectu i od J.Rosse.Kdysi jsem precetl v nekvalitnim prekladu nektere utrzky jeho knih.V soucasne dobe jsou na trhu 4 ceske preklady.

ZISKOVE STRATEGIE PRO OPCE A KOMODITY.

JAK VYDELAVAT DENNIM OBCHODOVANIM NA BURZE.

WORKSHOP SPREADOVEHO OBCHODOVANI.

TRADING JE BYZNYS.

Bohuzel vetsinou se jedna o veci mimo muj zajem pozicniho obchodovani.Opce,denni obchodovani a spready jdou mimo me.Snad jen posledni titul by me mohl nabidnout neco z meho zajmu.
Skoda,ze jeste nevysel v cestine titul:TRADING BY THE BOOK.

Zajimali by me Vase nazory.Predem dekuji.

Preji hezke odpoledne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to MERKUR1

Pokial sa zaujimate o pozicne obchodovanie tak odporucam Trading the Ross Hook, Trading by the book a Trading je Byznys ak Vam nerobi problem AJ tak mi napiste na skype...majsterko007

Trading je byznis je velmi vhodny ak uz viete zaklady obchodovania 123 Rh, alebo obchodovanie v trading range, obchodovanie prerazeni congestion atd.

Myslim ze trading je byznis je velmi vhodny doplnok aj ked neobchodujete pomocou metod JR, velmi dobre vysvetluje jeho MM, ktory je pouzitelny aj pri inych typoch OS, tatiez zaciatok knihy je zamerany na psychologiu obchodovania

takze ten cesky preklad sa urcite oplati kupit kedze tato kniha stoji v originale 150 USD

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Majsterko.

Dekuji za odpoved a za Vas nazor.

Bohuzel s AJ to je velmi slabe,jsem uz starsi generace proto jsem odkazany na ceske preklady,i kdyz musim uznat,ze v posledni dobe se vydavatele ceskych kvalitnich prekladu docela cini.Jelikoz se nejedna o romany ale o slozitejsi literaturu ktera k uplnemu pochopeni potrebuje urcity cas,zacinam to trochu nestihat.Mozna,ze zitra dostanu postou noveho Eldera,tak budu mit opet na nejaky cas o zabavu postarano,ale hodne se tesim.

Jinak knihu Trading je byznys si take objednam.Dostanu zase aspon jiny pohled na obchodovani a to je pro me hodne dulezite.Kdyz jsem byl mladsi v nekolika pripadech jsem se venoval problemum jednostranne a az pozdeji jsem pochopil,ze me unikali veci moji krevni skupiny a delal jsem neco co me uplne nesedelo,proto dnes uz nechci delat stejne chyby a chci dostavat nejruznejsi pohledy ruznych autoru a z toho si vybirat to co me bude nejvic sedet.

Tady v Cechach vychazi hodne titulu o tradingu,jaka je situace na Slovensku?

Preji hezke odpoledne a jeste jednou dekuji za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Souhlasím s tím, že Trading je byznys je asi nejrozumnější kniha, která vás seznámí s trhem a naučí vás vidět trh jinýma očima, než jen pomocí indikátorů.Taky vám dá určité mentální nastavení důležité pro úspěšné obchodování. Informace se dají použít jak pro intradení tak poziční obchodování.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To MNovak.

Dekuji za odpoved.

Ja si take myslim,ze tato kniha me ma cim obohatit.Skoda,ze misto tech dalsich trech ceskych prekladu nevysly jine knihy ktere uvadi vyse Majsterko.To jsou knihy ktere bych si docela take rad precetl.

Jinak se tesim na Douglase,ktery by mel take vyjit v cestine,jak tu nekdo vzpomel.Od nej jsem bohuzel doposud nic necetl.Mozna,ze to bude zase jiny pohled.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MERKUR1: Doporučil bych ti Jak vydělávat denním obchodováním - sice má v názvu denní obchodování, ale mnohokrát Ross uvnitř říká, že se "to" hodí pro jakýkoli timeframe . Popisuje v ní hlavní vstupní patterny (zákon grafů - RH, 123.....), spousty možných doplňkových vstupů, co dělat či nedělat v zahušťěných oblastech - congestion. To je stejné na jakémkoli trhu i timeframe. Hlavně ti pomůže proniknout do toho, co se děje na trhu, pomocí samotného cenového grafu, ne pomocí indikátorů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

súhlasím s maitreja, ja osobne mám od J.ROSS-a dve knihy: JAK VYDELAVAT DENNIM OBCHODOVANIM NA BURZE a TRADING JE BYZNYS a obe sú hodne inšpirujúce a dobre napísané. Ako píše ROSS, svoje techniky používa na rôrnych TF od 1min po týždenný. Takže odporúčam prečítať a spraviť si vlastný názor. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já mám od Rosse "Spready" (jsou na mě těžké a nemám potřebný účet) a Trading je byznys. A v té ležím (střídavě) už asi 5 měsíců a stále v ní něco nacházím. VŘELE doporučuji. Nejsou tam jen popisy vstupů a výstupů, ale vůbec "profesionální" přístup k tradingu. Opravdu hoooodně inspirující.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pridam se ke kolegum,
knizku Jak vydělávat denním obchodováním... bych take doporucil. Graf je graf a je jedno na jaky TF hledis. Jen bych varoval pred tim, ze si danou knizku prectete jen jednou. Rosse jsem pochopil az asi na popate a az pote co jsem hledel par stovek hodin do cistych grafu bez indikatoru.
Ross par veci dost spatne vysvetluje, presneji by mohl par veci vysvetlovat lepe. Mozna si to nechava na dalsi knizku :-)
Par fint pro obchodovani Rosse:
1. pattern 1-2-3 brat jen a pouze u hlavnich SR
2. u congestion si vsimat negativnich hammeru - tedy hammeru ktere ukazuji PROTI nasemu vstupu - neco jako u LW popisovany "zlomovy pattern"

Tyhle dve finty by VAs meli posunout opet o hodne dal pri obchodovani bez indikatoru.

Swen

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To maitreja,mahrlo,harmonie a swen.

Dekuji za nazory a rady.

Urcite si obe knizky objednam a budu se je snazit poctive precist a samozrejme nejen to.K dobre knizce se vracim velmi casto,protoze kladou hodne otazek a nuti cloveka premyslet.Toto nejsou romany,ktere staci precist jen jednou a odlozit na nekolik let.
Dnes jsem konecne dostal noveho Eldera a na to se taky hodne tesim.

Kdyz zavitam do Prahy,rad chodim do knihkupectvi nahore na Vaclavskem namesti.V oddeleni ekonomicke literatury se nechaji sehnat zajimave tituly a hned na miste zjistit jestli splnuji moje naroky.

Jeste jednou dekuji za nazory a vsem preji hezke odpoledne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobré odpoledne

smím se vás zeptat v jakých časových rámcích máte největší úspešnost v metodě 123H/L ?

Mě osobně se nedaří obchodovat tuto formaci na 5-ti minutovém grafu, ale daleko větší úspěšnost mám na grafu 15-ti minutovém. Zase zde ale mám problém vyhledávat congestions která se na 15 min grafu tvoří daleko míň než na grafu 5 minutovém.

Pterodaktyl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...