Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Joe Ross


beginner

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...

to JIM36:
jenom bych ti chtěl touto cestou poděkovat za obrovskou dávku inspirace, kterou jsem našel ve tvých screenech a komentářích. Příští měsíc začínám podruhé live, poprvé před rokem s finwinem nic moc. Tak dám vědět, jak to půjde, paper zatím dobrý.
Takže ještě jednou díky a ať se daří dál.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj, chtel bych se zeptat, jestli by nekdo nemel zajem spolupracovat na vytvoreni 1-2-3/Rh indikatoru do NT. Nasel jsem zdrojaky pro MetaTrader (kod v C) a chtelo by to prepis do C#. Takze jestli by se nasel nekdo se znalosti C a C# a se znalostmi programovani pro NT dejte vedet. Nemam predstavu jak by spoluprace mela vypadat (spis s ohledem na moznost komunikace pres toto forum), ale slo by o to, ze bysme postupne prepisovali funkce a davali to nejak dohromady. Je to docela hutny kod co se tyce rozsahu (puvodni kod ma 1822 radku :) ). Ale je to vyzva, coz? :)
Tak dejte kdyztak vedet kdyby mel nekdo zajem. Myslim zajem o prepis, ne o indikator, to by se zajemcu nasla urcite horda :)

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takze protoze se naslo "tolik" zajemcu o pomoc pri prepisu indikatoru 123 RH, tak jsem si ho nakonec prepsal sam :) Najde se alespon nekdo kdo by jej otestoval? Nechci nikoho kdo ho chce jen zkusit, ale pokud mozno cloveka ktery ho dukladne otestuje, je schopen dat dukladny report a nejlepe umi programovat v ninjascriptu a ma znalosti jazyka C. Ptam se proto, ze se jedna o prepis z C a pro event. hledani chyb je to nezbytne. Tim chci rict, ze kdyz nekdo ty chyby i opravi, tak pro me to bude jeste lepsi :)

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nakonec jsem se rozhodnul ze dam indikator k dispozici pro vsechny :) Navic je ted ve stavu, kdy clovek na nektere veci potrebuje modifikovat hodnoty primo v kodu (nejsou vsechny "vytahnuty" do properties). Takze jak rikam, zatim je to ve fazi testovani. Nejradsi budu za prispevky typu, byla tam chybka, tak jsem to opravil a tady je odkaz :) Budu rad i za prispevky na tech a tech datech (co nejkonkretneji) to dela tohle a tohle a melo by to delat tohle a tohle :) Na prispevky typu "vubec to nefunguje, hned to sprav" nebudu s prominutim reagovat, chapete :)
Takze tady je odkaz na stahnuti.

www.filefactory.com/file/ccbaac9/n/RHComplete.zip

Pro uplnost uvadim, ze to neni puvodne indikator napsany mnou. Byl napsan clovekem pro Meta trader a ja jej pouze prepsal pro NT. Z toho vyplyva, ze nerozumim zatim uplne vsemu co se v kodu dela :) Takze nebudu zatim schopen vse opravit. Puvodni autor povoluje modifikace, takze nebylo nic poruseno. Jeho sireni je zdarma. A pro uplnnost, neni v zadnem pripade urcen pro komercni pouziti :)
Pripadne aktualizace budu zverejnovat :)

David

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sakra chlapi, na co tolik zbytečné práce? K čemu je Vám indikátor na 123 a RH? :S

1. Pokud naprogramujete přesné znění J.Rosse, tak tato definice má smysl pouze na daily grafech.
2. Takovéto pojetí je vidět celkem dobře v grafu.
3. Ty nejasné formace co jsou vidět okem těžko naprogramujete.
4. U těchto formací je nejdůležitější zhodnotit, KDE se formace vytvořila, ne jak vypadá.

Raději se věnujte cviku v rozeznání pouhým okem a zejména vztahům k celkové situaci na trhu. ;)
Ale jak praví mé motto.
Ať se všem daří! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtel bych se zeptat jak dneska vypadaji ceske preklady knizek od Joe Ross? Myslim tim formu a mozna i kvalitu prekladu. Rozhoduji se mezi objednanim ceskych verzi a anglickych verzi. Nicmene krom anglictiny nemaji pro me zatim anglicke zadnou pridanou hodnotu. Muze mi nekdo napsat zkusenost z posledni doby?
Myslim tim jak kvalitni je tisk, vazba, chybovost v prekladu, ci fakticka chybovost zpusobena spatnou korekturou, atd. Pokud znate odpoved alespon na jednu cast, napiste. Ja uz si to pak nejak poskladam :)

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...