Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Joe Ross


beginner

Doporučené příspěvky

Prepáč, ale screeny tak ako ich dávaš sú absolútne neprehľadné. Nie je tam vidno ani cenu, ani čas, ani timefarme, ani trh. Keby som sám neobchodoval ten istý trh, tak ani netuším že sa jedná o 1min graf na NQ. Skús neorezávať okraje obrázkov, kde sú všetky tieto podstatné informácie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to miroj: Ok, nejak mi nedoslo, ze zde vsichni neobchoduji NQ
to hanslama: dik za info
to hOmoun : Fuj.. taky si to rikam, takhle si to archivuji a asi se v tom vyznam jen ja -obcas
to Pavel76: Ok, omlouvam se za terminologii. Posledni dobou hodne testuji forex - mam v tom trochu zmatek..

No nic, misto krytiky obchodů jsem dostal narez za graf, ale mate pravdu z toho se to tezko cte.
Do priste se polepsim :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to gloom:
podle me neni ten graf az nejak extra nejasnej, zacatek seance je jasne videt dik volatilite a to staci.

jinak:
1.obchod, po takovym dlouhym pohybu jednim smerem bych ocekaval korekci a naskoceni bez ni mi prijde jako zvysene riziko o moznost ze probehne tak korekce hned po vstupu a SL nebude stacit

2. ok
3. ok, jen mam pocit ze to bylo okolo reportu(sice zlutyho), ale i ty zluty dost casto udelaji nejakou tu korekci na kterou SL nestaci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravim vsetkych,

neviem, kde presne som mal zaradit moj "problem", vzhladom nato, ze citam knihu od Rossa, tak som zvolil toto vlakno.
Chcem sa spytat skusenejsich, pripadne ma zaujimaju Vase nazory. Snazim sa pochopit [bold]The Trader's Trick (TTE) [/bold] kapitolu z knihy [bold]Trading by the Minute [/bold]. Ross tam uvadza na str. 59, ze velki operatori, ktori su na parkete dokazu zmanipulovat rast ceny a robia to nasledovne:

"By bidding a large number of contracts above the market, prices would quickly move up to our price level."

Znamena to, ze dokazu kontrolovat cenu mnozstvom kontraktov ? Teda bidding-om sa rozumie, ze na istu poziciu zadaju prikaz na SELL isteho poctu kontraktov a tym zvysia cenu ? Alebo ako to funguje ? Vzdy som si myslel, ze cim je kontraktov menej, tak cena ma tendenciu klesat.

Aky tomu rozumiete vy ?

Dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

raztos:
To spolu souvisí, těmi nákupy vyženou cenu nahoru a pak taky někde musí ty long pozice uzavřít, že?
K tomu použijí stop long příkazy ostatních traderů nad RH, které se spárují s jejich (tebou zmiňovanými) sell příkazy.

A aby to bylo úplné, protože vidí na počty příkazů, můžou to navíc ještě vylepšit tím, že ty pozice nejen uzavřou, ale rovnou reverzují, tím pak zatlačí cenu dolů a tyto pozice uzavřou pod posledním swingem, kde zase vyberou SL těch, co šli nad RH long.

Proto J.Ross používá TTE, aby při proražení RH byl již na BE a tudíž v bezpečí.

Ať se daří! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

to JIM36

Chtel jsem se te zeptat, jestli ses pokousel nekdy tve obchodni metody aplikovat na forexovy trh? Pripadne jake jsi mel vysledky. Ja jsem se tim ted zabyval cca dva mesice na EUR/USD a nevidim to nadejne, ze bych v tom pokracoval. Vzdy me metody pohorely na rychlem posunu na BE, temer vzdy jsem byl vyhozen na BE a zisklal jsem pouze 1.profit target, od toho kdyz odectu obcas plne ztratove obchody, tak ve vysledku jsem se motal kolem nuly nebo lehce do minusu. Jak se v mnoha knihach pise, mel jsem pocit, at udelam cokoliv, vzdy trh jde proti me. Testoval jsem to na realnem uctu s malymi pozicemi. Na NQ jsem zdaleka nemel a nemam vysledky jako ty, ale byly alespon lehce do plusu:).

Stale obchodujes stejny time frame a trh?

Jen abych se vyhnul otazkam, proc se pokousim obchodovat forex, kdyz mam na NQ lepsi uspechy, tak rovnou odpovim. Je to z duvodu obchodovani nizsich pozic, kde se da dobre potlacit psychika. Joe Rossovy metody dle meho nazoru vyzaduji hodne diskrecniho pristupu a tedy dobre zvladnutou psychiku.

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte:

Dosť sa zaujímam o PA teraz som si dlho fičal na Larry Williamsovi ale Ross ma dosť zaujal z dôvodu že viem čo sa na grafe deje. Vedeli by ste mi poprípade poradiť či je to vhodné a dá sa to doviesť do vítazného konca:) a poprípade knihu ktorá je podla nikoho z Vás najlepšia na ktorej sa dá postaviť profitabilný systém:)? dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...