Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Joe Ross


beginner

Doporučené příspěvky

davidoff77:

pokud nedošlo k nějaké revizi, tak ta sazba je absolutně šílená..jeden by z toho na některých stránkách zvracel..originál jsem neviděl, ale nemyslím si, že by to takhle jakože mělo být...já mám rád když ta knížka trochu vypadá..nic nemusí být dokonalé, ale tahle sazba je fakt úděsná..

ale překlad mi taky přijde relativně ok..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Tak jsem si před necelým měsicem koupil knihu Tajemství profitních formací Ross Hook.
Prvni dojem nic moc...dát za knihu 900 kč a domu vám přijde A4 sešit v nic moc "ochraných deskách" tak nejste asi taky uplně na větvi, ale obsahově musim řict že mě joe nezklamal a kdybych neměl v plánu číst jiné knihy, tak začnu čist tuhle knihu zas znovu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mam dotaz, Joe Ross zminuje 50% trailing stop. Jak se tomu da presne rozumet? Pri predpokladu, ze bych posouval stop na 50% hladinu mezi vstupni cenou a high cenou dosazenou v obchode mi prijde, ze tento stop zacne byt pri delsim trendu ponekud moc konzervativni. Mohl by mi to nekdo vysvetlit, nebo nasmerovat? Zabyvam se ted hodne vystupy a SL, tak bych si to rad ujasnil. Dekuji za odpoved.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Za mně je to dost neohrabaná metoda, která Tě často připraví o potenciál pohybu za cenu jistoty "nemusí pršet, hlavně když kape". Osobně TSL používám jen v příadě explozivních/extrémně krásných/čítankově trendujících pohybů, kde má svůj jasný smysl. S velkým Joem si ale samozřejmě polemizovat nedovolím, na to si ho příliš vážím :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2soaker:
No mluvim konkretne o 2. kontraktu, kdy prvni je uzavren pro pokryti nakladu. Jde mi spis o to, ze po vstupu mi tento zpusob prijde vhodny, nicmene musim vzit do uvahy volatilitu, jinak me tento stop vyhodi hodne brzo. Ale na druhou stranu pozdeji uz mi prijde tento trail stop jako zbytecne konzervativni.
Priklad:
Dejme tomu, ze volatilita trhu je 5ticku, naklady jsou pokryte a hlidame 2. kontrakt. Pak by melo smysl posun zhruba u 10 ticku na 50%, coz je onech 5 ticku volatility. Do te doby zbytecne zvysuju pravdepodobnost vyhazovu. Nicmene u 30ticku zisku by mel byt stop 15, coz je 3x volatilita.
Ok, vim, ze micham trail stopy s volatilnima. Ale jde mi spis o to, jestli ten 50%TS spatne nechapu.
Ja vim, ze nakonec si mam vybrat co me vyhovuje, ale snazim se pochopit myslenkove pochody Joea, abych se inspiroval.
A jeste ke vsemu muzu stopovat podle prirozenych SR :)
Muj nazor je, ze na vsechno neni vhodne kladivo. Tim chci rict, ze na kazdy prubeh pouzivam jine stopy podle citu. Ale prave proto chci znat princip onoho 50%TS. Zatim mi neprijde vhodny skoro na nic. Protoze kde jsou korekce, tak pouziji prirozeny SR, kde trenduje v podstate bez korekci, pouziji volatilni stopy.
A aby toho nebylo malo, kdyz vidim, ze trh se nechova podle predstav, vystoupim jeste pred stopem.

D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...