Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FXEngines


TEQA

Doporučené příspěvky

Tuktuk:
Mám v plánu se na to teď vrhnout. Uvidíme, zkusím tam něco pikantního upéct.... :)
Každopádně případný pohyb dnes může být už v 13.00 BOE Interest Rate (velice nepravděpodobné), nebo v 13.45 ECB Interest Rate (nepravděpodobné), nebo 14.30 ECB President speaks (hoří má panenko, hoří...:-))
Určitý vliv jako zhodnocovací faktor můžou mít i data v 16.00 z USA, ale v tu dobu už asi budou kardiogramy vyčerpány....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 219
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pepe:
Bez reakce, ten "stroj" bere na vedomi akroat US data a obchoduje akorat par EUR/USD, pokud se budeme bavit o automatu..
Individuálni objednávky už jsou pak věcí každého kdy a jestli bude nastavovat. To zatím spíše řeším přes platformu, na kterou jsou zvyklý (se všemi S/R hranicemi, pivotmi, indikátory) ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

images, TEQA

tak zatím dnes 1x automat a 2x manual z toho:

automat na EURu - AGGRESSIVE - zisk 72pips
manual cable - long - vstup na INSTANT, výstup na SAO PAULO 12 - zisk 68pips
manual cable - short (zaplo to na korekci páč jsem měl expiraci na 30 minut) vstup na INSTANT, výstup na SAO PAULO 12 - ztráta -13pips.

No dá se to, když člověk vezme, že to nepředpokládá :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co se týče manuálního provedení obchodu, tak se jim dnes stala další minela. Měl jsem na 14.28 aktivovaný 2 objednávky na EURO, jednu LONG, jednu SHORT. Říkal jsem si, že by to mohlo být cik-cak, tak jsem pro tyhle případy nastavil, aby objednávka platila celých 30 min. Long se aktivoval samozřejmě ihned po 14.30. Tedy naprosto v pořádku. A naprosto v pořádku by i bylo, kdyby se po těch celých 30 minut SHORT objednávka vůbec neaktivovala, protože po celou dobu byl kurz hodně nad cenou co byla v čase před 14.30. Bohužel objednávka se nesmyslně aktivovala. Ručně jsem hned zavřel. Opět přikládám obr.

1898

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omlouvám se za spoždění, ale právě jsem se vrátil z Brna.
Měl jsem tam automat, ale zapomněl jsem v Money Manageru označit počet současně obchodovaných lotů (měl jsem tam 1). Vzalo mě to tedy 1 pozici a to konzervativní styl. Zisk byl pouhých 2$. Měli prý problémy u FXCM. Později sem dám log. Vypádá to že FXCM nestíhalo. Uvidíme zítra.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Když jsem se díval do dnešního live logu, tak entry bylo 15-25 od akt. ceny. Na zítřek (úprava dle dnešního live logu) mám tyto manual entry (jinak automaty všechny kromě ultra-agresivního, ten mám nachystaný po 14:30):


1) PRICE entry 14:27, 10-15 pipsíků od akt. ceny, Sl 12 na € (SL 15 na cable), PT 50 na € (PT 70 na cable)
2) PRICE entry 14:27, 10-15 pipsíků od akt. ceny, trlSl 12 na € (trlSL 15 na cable), PT 70 na € (PT 100 na cable)
3) PRICE entry 14:27, 10-15 pipsíků od akt. ceny, trlSl 12 na € (trlSl 151 na cable)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...