Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic a historicka data


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 239
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taky zdravím,
mi to v trial verzi jelo bez problému. Nahrál jsem svůj ER2-200709-GLOBEX.mnd soubor (ty budeš mít asi novější) do podadresáře data v adresáři Sierra, kliknul na panel IC, nebo dal File - New/open itraday chart, otevřel daný soubor a bylo to OK. Jaký level Sierry jsi stáhnul? Já mám trojku.
Ať se Ti daří!
Rosťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravim vas,

pred par dny sem se sel podivat na web SCMagic..a ejhle...nefunkcni..s koncovkou .org .com. i .de ....progoogloval sem jestli se na jejich stranky nedostanu pres nejaky link, ale marne....a po trech dnech haze web porad ERROR...nevite, prosim, nekdo jestli to je jen vypadek, nebo se SCMagic neco stalo? diky

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

zdravíčko, mam menší problém. když jsem si stáhnul data er2-200712-globex.mnd proč mi nejdou zobrazit, mam level 7. minule mi stačilo přepsat z *.mnd na *.scid# a jelo to v pohodě. teď to zkoušim znova, ale hodí to hlášku "currently no data in file to display" (soubor má cca 170MB). taky mě zajímá proč prodávaj data s koncovkou mnd, když pak nejdou zobrazit, nebo je to levelem, ale u levelu 7 je podpora historical data. má někdo podobný problém nebo se s ním setkal aspoň?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...