Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic a historicka data


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 239
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Dobrý večer,mám stažená data,ale pokaždé když se je v Sierre pokusím načíst tak mi vyskočí log okno s errorem,že nejdou načíst a nic se mi nenačte.data mám stažená z emini-data.ic.cz/ .takže v těch by problém být neměl.zatím mám jen trial verzi,ale snad i v té jdou zobrazit grafy ne?děkuji za případné odpovědi.kairon :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kairon4,
pokud si dobre vzpominam, data na ER2 a na YM jsou v txt formatu, coz Sierra neuznava za IntradayData format. Zkusil bych to prejmenovat na soubor s koncovkou csv, pak uvidis. Ale pak se mi taky zda, ze ty txt soubory maji jako oddelovac tabulator, takze to asi nepujde otevrit ani jako csv soubor. Musel by sis to prekonvertovat tak aby ty hodnoty na radku byly oddeleny carkou.
Na ES trhy tam jsou data ve formatu mnd (jednotlive kontraktni mesice), tak s temi by problem byt nemel.
Snad to nejak pomuze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hlásí mi to toto
Software version: 217 2007-12-12 20:49:03
Usage end date: 2007-12-23. Current Service Level: 9 2007-12-12 20:49:03
SC Historical Data is available. 2007-12-12 20:49:03
Time Zone: +0:00:00 () 2007-12-12 20:49:03
Error opening file: D:\Tomáš\SierraChart\data\MND Backup\ER2\ER2-200709-GLOBEX.mnd 2007-12-12 20:49:09

Otevírám přes-open intraday data.Zkusil jsem starší verzi Sierry ale nepomohlo :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Chci se zeptat, jake mate zkusenosti s daty od SC Magic (SCM). Koupil jsem si data pro obsahlejsi backtest a jen pro kontrolu je porovnal se svymi zivymi daty od IB - SCM by mel mit data taky od IB - takze data by mela byt velmi podobna (s mirnym skluzem kvuli moznemu odlisnemu casu v mem a jejich pc pocitam). V nekterych dnech ale data od SCM ukazuji uplne nesmyslne ceny - jedna se o bezne pracovni dny v tydnu, ne o vikendove dny. Data pouzivam v Sierra Charts.

Takovato data od SCM je ale nesmysl pouzit pro jakykoliv backtest.

Mate nekdo podobnou zkusenost s daty od SCM? Reklamoval jste pripadne nekdo data od SCM z techto duvodu?

Diky, Jirka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...