Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic a historicka data


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 239
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chtěl bych se zeptat těch, co již mají s backtestováním nějaké větší zkušenosti, jestli když si budu obědnávat data na ER2, tak jestli má nějaký větší smysl brát 2sec data, nebo stačí v pohodě minutový. A pak ještě jeden dotaz: Pokud si obědnám ty 2sec, dají se na tom backtestovat i volume grafy?
Předem díky za odpověď!

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj
tak jsem si projel toto vlakno...mam totiz problem se stazenim dat z SCmagicu soubor se mi nestahl cely ma asi jenom 3,5 MB a sierre se mi zobrazi pouze jeden den historickych dat:-( Heslo pro stahnuti souboru ktere jsem obdrzel uz neplati. Chtel jsem se zeptat jestli se vam nekomu podarilo vymailovat s SCmagic novy pristup? Uz jsem jim psal a zadna odezva.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jenom me napadlo pro ty kteri neovladaji anglictinu a chteli by si objednat data z SCmagic. Tento mail jsme posilal jako objednavku a pokazde mi odpovedeli cca do dvou hodin.

"Hallo

I would like to buy 2sec time frame data for backtesting. Specially data for ER2. I have PayPal account.

fine day.

Josef Zajic"

neni to mozna gramaticky uplne spravne ale hlavni je ze to funguje :-)

Preji mnoho uspechu..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přikládám své zkušenosti s scmagic pro ty co tomu moc nevěří nebo si přečetli celou diskuzi ve které se vpodstatě jenom piše žě jsou s scmagic jenom problémy.
V ponděli večer jsem poslal email že chci data , za pul hodky sem měl odpověd ten večer sem eště poslal penize a rano sem už měl login s heslem v emailu. Opravdu se neni čeho bát.:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...