Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic a historicka data


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 239
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,
podarilo se vam nekomu od SC Magic nakoupit data v textovem formatu? Odepsali mi jednoduche 'no', ale ptala jsem se na vice veci a na upresnujici dotazy uz zase neodpovidaji.

Neumim vyresit problem, jak z dat do SC udelat data v ascii formatu, aniz bych musela nejak pres replay/export as excel ukladat postupne po 55000 radcich. Proto chci ascii data zakoupit. YM trh nebo aspon teda ER2.

diky za info



Link to comment
Sdílet pomocí služby

ymladris:

pokud používáte Bracket Trader a SierraChart, můžete přes funkci v BT provést přeměnu dat na .txt.

Tools - Sierra .mnd to .txt conversion tool.

Tyto data jsou velice kvalitně převedena do .txt (není zde problém s chybějícími řádky), i když i s tímto možná budete mít problém, neboť jsou trochu specificky uspořádána.

Funkce v SierraChart na konverzi z .mnd do .txt nefunguje vůbec spolehlivě, takže toto ani nedoporučuji.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky jeste jednou, uz jsem to rozchodila, jeden kontraktni mesic ma v .txt 44 MB dat ;-). akorat asi nelze dosahnout jemnejsi granularity nez je ta pulminutova...

Mimochodem, bracket trader je zajimavy, podle wiki na financniku se v nem da rozjet replay dat ze sierry (podle videa na webu bracket traderu to nefunguje) na simulovane obchodovani "v realnem case" a fakt mne ten soft pobavil svym silenym zvukem pri vstupu do obchodu (lodni sirena ci co) a naopak nadsenymi hlaskami "Great trading!!" pri dosazeni PT ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ymladris,

data máte půlminutová nejspíš proto, že SC takto ukládá data získaná z hist.downloadu. Pokud by to bylo ukládání online získaných dat, může to být dnes již klidně po jednom ticku.

S funkcí replay z BT jsem postupoval podle jejich návodu v Helpu a funguje normálně.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dííííííííky, já řešila problém s paypal neboť bez embosované karty to nejde :o(.
jen jeden dotaz. ty data mají být od roku 04. když si je načtu v sierrachart tak se mi nejspíš objeví aktuální kontraktní měsíc 200709 a první datum v tomto kontraktu je 29.5.2007, z netu od ER2 se mi prostě stáhnul jen 200709 soubor :o(

možná zase něco dělám blbě :o) - můžu poprosit o radu zda ty data mají být od roku 04 nebo jde si stáhnout jen ten jeden kontraktní měsíc

- ještě mě napadlo je jesti je v sierrachart jedno zda to otvírám přes intradaycharts nebo historical??

prosím o radu a předem díky :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...