Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak jsem zrušil účet


MN

Doporučené příspěvky

r65:

tak to by mne zajimalo kde zijes.. takovych "nikdy nemuze, "nikdy se nestane" jsem uz slysel tolikrat, ze jiz pouze opacne tvrzeni bude pravdou...:) rekneme, ze kolaps site neco neco podobneho si nepamatujes - bude to presnejsi.:)

PS: Telefonicka sit AT&T taky nepada, jen jednoho krasneho rana chybicka v software.... pravdepodobnost srazky Zeme s jinou planetou je vyssi, presto statistika veda je. A elektricka sit je krasna pyramido-hvezda, takze efekt valici se koule je vice nez pravdepodobny (podobne jako kolaps bunkove (napr. mobilni) site)).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 251
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to ALL
ax jaj ... :) - tie S/L .... - ja si myslim, ze je to velmi uzitocna vec, len vediet, kedy na akom pare kolko pipsov ... - podla mna dobre vyladenie stopky pre nejaku strategiiu je zalezitost niekolkych mesiacov , mozno aj rokov a v tom vidim hlavny problem - co dovtedy ? ::))
... - ked si predstavim ideal, bolo by to tak, ze by mi S/L nikdy neaktivovalo, iba v pripadoch, ako su londynske metro, dvojicky, nejake tie tajfuniky a podobne srandicky ::)))) - takze by vlastne mohlo ist o urcenie hranice, kde je pri konkretnom pare bezny pohyb a kde zacina extrem .... - ma niekto na toto nejaky system ? ono sice existuje statistika, niesom na nu odbornik, ale myslim, ze by bolo dobre robit statistiku pohybov na konkretnom timeframe, na ktorom obchodujem .... - co poviete ? (blazinec sa blizi milovymi skokmi ::)) hehe :) )
________________________
. : GOOD LUCK for ALL : .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko11,
cable pada o 1500 pispu kazdou chvili... je treba byt ostrazity :-)
Nevim, kde kdo zijete, ale pokud nejde elektrina dele jak hodinu, je to uz velmi vyjimecne a uz vubec ne v celem meste.
Vetsinou vypadne jen ctvrt, nejake trafo ci tak... ale asi jsem toho jeste v zivote moc nezazil a nebo ziju ve spatne zemi ci meste na takove zazitky... :-)

Znamemu ve firme vypli udrzbari bez varovani hlavni jistic... odesel mu server, skoda pres 100k...
Mne takhle odeslo uz par HDD a MB :-(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sammael
budu si dělat statistiku, kolik lidí se na to tady ještě zeptá...:-)...jsi asi pořadové číslo 100..:-)...níže máš přehled slangu..
Cable - GBP/USD
Aussie - AUD/USD
Swiss - USD/CHF
Kiwi - NZD/USD
jeník - USD/JPY librojen - GBP/JPY (ale to jsou spíše místní názvy zavedené Radovanem65..:-))
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

asi budu 119-ctý,
vím sice, že Cable je GPB/USD, ale co nevím je, z čeho to vlastně vzniklo. Jiný názvy, snad až na Kiwi,ale tam bych to chápal jako humor, jsou odvoditelné, ale Cable mi nějak odvodit nejde. Nejde o nic důležitého, takže když to někdo ví a nemá co dělat, prozraďte prosťáčkovi tajemství.

Díky Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Dzink
caw Dzink.hehe - vazne? - ale - Sid to spomenul a mna asi po 150-ty krat napadla ta otazka, co to vlastne je ten cable... - a trigor119 mi pomohol ...:) - takze tentokrat to bola asi tuzba po poznani... - ty robis statistiku dovodov pre polozenie tychto otazok ? ::)))
... - hmmm - som zvedavy, ci aj ja ked budem **Gold member budem mat podobne zaluby :::)))

_____________________
. : GOOD LUCK for ALL : .

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...