Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak jsem zrušil účet


MN

Doporučené příspěvky

Co sa tyka SL, tak by som si dovolil suhlasit s dzinkom. Osobne vystupujem z pozicie az ked na to dostanem signal z EA. Statisticky mam lepsie vysledky touto metodou ako so SL, pretoze zvlast na cable mi to SL casto a hlavne zbytocne vyhadzovalo. Vo vseobecnosti je to vsak vec strategie, individualneho pristupu a statistiky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 251
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

sammael777 Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Force75
> caw Force - chcel by som Ta poprosit o meno tej
> knihy a pokial je to mozne, tak aj link, ak je na
> slovensku, alebo cesku stranku, posli mi ho prosim
> na sammael777@azet.sk
> ... - bol by som Ti velmi vdacny, pravdepodobne
> vies, kde je problem a ja by som to rad vedel
> tiez... :)
> diks
> _____________________
> .: GOOD LUCK for ALL :.


Je to kniha Trading for a Living a je v anglictine. Je o psychologii obchodovania a trhu. Urcite kazdy, kto ju precital, nasiel sa v tej knihe. To, co si popisal vo svojich 7. bodoch je ako citat riadky z tej mudrej knihy. Ten, kto to s obchodovanim mysli aspon trochu vazne, mal by ju urcite precitat. Neviem, ci sa da kupit v Cechach alebo na Slovensku, da sa vsak objednat cez internet v zahranici (skus Amazon). Jeho druha Welcome to my trading room uz nie je taka poucna, ako ta prva. Odporucam ti prestat zbytocne utracat realne peniaze a najskor precitata celu knihu, zacat na deme a potom az ne real aj to len velmi male ciastky. Ak sa tu za rok este uvidime, budem ti gratulovat. Vela stastia (myslim to v dobrom). Sam sa este ucim asi rok. Zivotnost obchodnika je niekolko mesiacov. A tie SL radsej pouzivaj (ale o tom sa docitas v tej knihe).

To Radovan65

Rado, ty si ju myslim precital. Chcem sa ta opytat, ako to ovplyvnilo tvoj styl obchodovania a pouzivania SL?

Zmenil si v niecom svoj styl, ak ano, v com?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Miki01
caw Miki... - mam otazku: - co je to EA? - mohol by si popisat svoju metodu ? - ja nejak tym S/L neviem prist na chut a zaclenit ich do matematickeho modelu svojho obchodovania ....- ak ano tak dik ...

to Force75
diks, medzitym som to vyhladal v google :) - tu knihu si urcite zozeniem, hned ako budem mat par supov bokom :)

... - inac - tradingom sa vaznejsie zaoberam od minuleho leta a vlastne na deme som nonstop - a kedze som uz poprerabal viac ako pol miliona dolarov, povedal som si, ze je cas zacat naostro ::))) - nemylil som sa a nemyslim to sarkasticky, lebo skola zivota, za ktoru som zaplatil 500 USD mi povedala viac, ako cely polrok hrania sa s demom - ale bolo aj to potrebne - vedel som pri kurzoch sediet aj 15-17 hodin denne - ale - ako raz niekto povedal : - "neda sa popri tom robit nic ine" - teraz to viem a davam za pravdu ... :)

... - a zistil som aj,ze 4hodiny doobedu = 8hodin poobede - tak sa snazim vmestit sa do tych 4-och,ale viem, ze mam este rezervu na doriesenie aktualnych srabov ::)) - skoro kazdodennych hehe :-)
... - ale hlavne som prisiel na to, ze trading to neni to, ked mi ide kurz na monitore a ja som stale v nejakych minusoch a cakam, kedy bude lepsie,ale zarobit co treba a vypadnut ...

... - a krach mojho posledneho dema, ktore som uz bral celkom vazne mi povedal, ze aj ked to vyzera slubne, netreba skusat stat sa milionar za jeden den a vyhladavat "tutovky", ale treba dodrzat strategiu - kym som podla nej isiel, bolo vsetko gut a potom som zacal robit zbytocne chyby .,..

to 911
... - diks za link :)

_______________________
. : GOOD LUCK for ALL : .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sammael777

EA = AOS = automat, pouzivam ho zatial len ako indikator a snazim sa mu vylepsovat vstup / vystup. Obchodujem len v smere, ktory je dany EA-ckom a ide to slusne.
Ak ti mozem poradit, sprav si ucet u brokra, ktory ti umozni obchodovat mikroloty. Nebude to o zarobku, ale zodpovednost bude urcite vacsia, ako u dema a ked ti to pojde v "malom", nic ti nebrani zvysit pocet lotov. Demo totiz znesie vsetko ...
Pociatocne neuspechy si zrejme musi preskakat kazdy a vacsinou sposobom ktory si popisal, ale ako napisal Sid, treba vydrzat.
Podla toho co a ako pises , usudzujem ze to myslis s FX vazne, takze prajem vela uspechov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Miki
no .. - vies, som zivnostnik a ktovieako sa teda nemam ..:( a moje vzdelanie tiez neni ktovieco , tak mi forex ostava ako jedina slusna cesta za prachmi a vizia stastnej buducnosti ...
... - kedze som uz nastudoval a vyplatil registracie asi do vsetkych existuucich mlm systemov a nic z toho , tak som sa rozhodol, ze toto skolne uz platit nebudem, forex sa mi zda realnejsi ovela ... - a matiku mam celkom rad, aj ked sa mi zda niekedy tazka, je aspon pochopitelna .. :) - uz staci , aby som bol pochopitelny pre seba aj ja ... :)

_______________________
. : GOOD LUCK for ALL : .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sammael777

Podla mna si napisal jednu krasnu a poucnu vec:
"... - a krach mojho posledneho dema, ktore som uz bral celkom vazne mi povedal, ze aj ked to vyzera slubne, netreba skusat stat sa milionar za jeden den a vyhladavat "tutovky", ale treba dodrzat strategiu - kym som podla nej isiel, bolo vsetko gut a potom som zacal robit zbytocne chyby .,.."
Ked sa budes podla toho riadit, tak sa to musi podarit.
Na margo "skolneho":
minuly tyzden bol u mna byvaly spoluziak ( mimochodom tiez sa mu zapacil forex a prave si otvara live ucet) , ktoremu ide syn studovat do GB. Len jeden rok studia ho bude stat cca 9.000 GBP -> skola, internat, ...
Takze to skolne za FX je v porovnani s tym v norme, aj ked nikoho urcite nepotesi, ked pride svojimi chybami o prachy. Ale inak to asi nejde. Osobne nepoznam nikoho kto na tom v zaciatkoch neprerobil ... Taky je proste zivot ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

J.Pucik Napsal:
-------------------------------------------------------
> bratia a sestry ja pouzivam stopku odkedy som siel
> sa umyt a ked som zapol svetlo tak bum poistky v
> prdely kym som bolo to niekedy nad ranom cize som
> musel najst nejake svietidlo ist nahodit poistky
> kym nabehol modem ale to je zivot tak ze od vtedy
> mam v denniku stopka vzdy :-)

Bud se nemyj a nebo mej zalozni zdroj... ten muj utahne PC + 3 monitory a periferie cca +hodinu :-)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

jj ja len ze cert nikdy nespi a uz vobec netusis co moze zivot priniest ale nech sa ti dari v stopercentom meste so stopercentnou technikou :-) dufam ze si to precitas aspon stokrat az ti dojde ze nic nie je stopercent a je pravda loty hore dole ved je jedno kedy a kde ich od....... ta ze krasny vikend prajem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

J.Pucik
Takmer vsetko je mozne a takmer vseto sa moze stat ... Ja mam podobne vypadky osetrene "notaskom" a modemom cez Orange ( je napajany s notebooku ). Riesi to aj pripady ked zlyha stolne PC a DSL ( zalozny zdroj by mal byt samozrejmost aj z inych dovodov ako vypadok prudu -> napr burka, prepatie, ...).
Ale stalo sa mi, tusim niekedy pred rokom, ze pri NFP "lahlo" VT-cko a tym vypadlo spojenie s CMS ... Myslim ze sa im to podarilo obnovit az v nedelu vecer, nastastie som bol v "spravnom smere" ... Takyto pripad osetris naozaj len SL, alebo risknes pripadnu 200 pips stratu ( viac ti to moze nadelit len na GBP/JPY) ... Pochybujem, ze v uvedenom pripade boli schopni reagovat dostatocne pruzne na telefonaty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...