Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Jak jsem zrušil účet


MN

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 251
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

to MM:
nevim nevim, zrejme to tak nemyslis, ale Tve prispevky mohou nekdy vyznit trochu neuctive (napr. vuci SIDovi). Na nule jsem zatim nikdy nebyl a taky doufam nebudu, ale mrknul jsem zde do vlakna, jelikoz bylo zalozenou tvou osobou. Zajima me proc???? (jsem si rikal ze jsi uz jsi teda vymazal ucet :))

V nejakem jinem vlakne (myslim o Position Sizingu - ktere mi michodem prozatim zadne nove informace neposkytlo) jsi totiz psal o sve velke uspesnosti, ktera je ovsem z meho pohledu neprilis verohodna. Zkus se s nami podelit o zakladni myslenku Tve strategie at nad ni muzeme konstruktivne debatovat a ne jen placat zbytecna slova, nebo zjistovat kdo kazdy skoncil na nule. Prinese nam to urcite mnohem vice :)

Uspesny den preje Tom :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tom_czr

1) Na neuctivost neuctivostí.
2) O základní myšlenku jsem se již zde podělil - asi není pro tebe problém si to vyhledat. Mimochodem - káráš mne za mojí neuctivost k SIDovi, která vyplynula z jeho požadavku pátrat ve fóru - tak pátrej.
3) Jestli tě vlákno o PS neobohatilo - pláčeš nad cizím hrobem, já to vlákno nezaložil, já jen vyvracel pro mne nepochopitelné myšlenky jiného diskutujícího.
4) Mne zajímalo, kdo kdy a za jakých okolností vymazal konto. Vše plyne to z lidského myšlení - vždy více funguje odstrašující příklad. Tenhle web je plný nesmyslných keců o bohatství - "jen chtít a hledat cestu". A taky je plný optimisticky vyhlížejících lidiček na fotkách (klasická AMERIKA). A protože vydělat je tak snadné, tak tu pak jsou zástupy lehce flustrovaných diskutujících - kteří "nevěří" - když jim samotným to tak nejde (ač se pilně sebevzdělávají). Ale o to jsem zde již také psal.

Čili, shrnuto: pokud se chceš o mém stylu něco dozvědět - tak vyhledávej příspěvky s mým nickem. Pokud chceš debatovat o mé strategii (já ji jen tak nezměním, a každému doporučuji si vybudovat strategii vlastní tak, aby mu seděla na tělo), pak není moc o čem. Pokud chceš důkaz, že vše co píši je pravda (např. výpis mých obchodních kont, pak můžu -ale nebudu -sloužit). No a pokud mne chceš nabádat k uctivost, nemusíš. Myslím, že diskutuji korektně a to drobné "fopa" vyplynulo ze SIDovo nepřiměřené reakce (se opakující) nad založeným novým vláknem.

Spousta zbytečných slov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to MM:
Omlouvam se pokud jsem te nejak pobouril, jen jsem se snazil dat impuls ke konstruktivni debate...
Jinak optimismus a vira v uspech je jedna z nejdulezitejsich veci, co v tradingu je. Pokud trader veri, tak ho par drobnych ztrat nerozhodi, a nasledne samozrejme prichazi uspech :) (Pokud je to trader a ne gambler lol)

Hezky den preje Tom :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sinuhet, pajik:
Vtip byl v tom, že BAMBINI psal v dalším příspěvku, že vydrží do nějaké hodnoty a ono to šlo, jak už to bývá přesně 50 bodů pod a pak se to obrátilo. Vzhledem k tomu, že už se neozval, tak asi patří do tohohle vlákna jak ulitej. I když s tím jeho diletantským přístupem si o to přímo říkal, aby tak dopadl. Tenhle příběh nebyl dobrý ani pro poučení.
Jsem zvědav, zda se tady někdo pochlubí svoji nulou nebo jestli to vlákno bude jen o přetahování se s MN.
Saba

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Saba

No, taky jsem byl zvědavý, kdo sem co přihodí. Čekal jsem, že tu skušenost má více zde přispívajících. Hodně nicků v různých diskusích předhazuje rady a tipy o cestách do pekel bez pevného SL - ale jaksi skušenost zatím chybí (zde se ozval jeden a asi o třech (zde píšících) jsem se to historicky dočetl v jejich příspěvcích). Čtu tu jak pro mne poučné názory a postřehy (myslím tím "Sidův koutek" obecně), tak i papouškování všeho možného (od matematických nesmyslů, po "zaručené" rady, jak je to jedině OK). Už jsem to tady psal (a tys to četl) - mne zajímá zdroj informací (co je ten nick zač, jakou měl historii, jestli je jako zdroj důvěryhodný). Tady se však začíná často "štěkat do tmy" a zapomíná se, že jsou zde uchovány historicky všechny příspěvky - viz "konzistence názorů".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

IMHO si myslim, ze SID i MN patri na fx-foru k tomu nejslusnejsimu co ceska fora maji :-), vc. prispevku, co maji hlavu a patu, ba dokonce nepouzivaji jen hole vety, vykriky ci nekopiru bohapuste text... dejte si chlapi tedy kazdy jednu po hube a pak nalijte do hrdla jednu velkou a vse OK! .-)

Pokud nekdo vymyzal ucet, tak zhrzene odtahnul a nema se uz s cim delit... a nebo ho dolil a stydi se za to a take uz nepise. Tema dobre, takove pribehy z nataceni :-). Sleduju to od zacatku a i me prekvapuje, ze je tu pomerne pusto.
Tak slibuju, ze az zkrachuju, ze si nasetrim a z internetove kavarny sem napisu svuj pribeh! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kluci, hezky jste se do sebe pustili a je to jen dobře, pokud to nepřekročí rámec slušné diskuse a já zatím nevidím, že by to z nějakých mezích vybočilo. Já také v absolutní většině cítím optimismus a nabývám dojmu, že snad ani ztrátoví tradeři neexistují, i když je fakt, že ti neuspěšní se svými neúspěchy chlubit nebudou, proč také. Ono je hezké si myslet (citace od Tom_cr : "Jinak optimismus a vira v uspech je jedna z nejdulezitejsich veci, co v tradingu je". ), že toto je hlavní v tradingu, ale díky bohu, takhle market nefunguje a tlačit market tam, kam bychom chtěli silou vůle, většinou skončí právě opačně. A já pořád říkám, kdybychom byli všici ziskoví, koho bychom vlastně obírali o penízky, to si nedovedu představit, proto je dobře, že tradingu porozumí jen ta menšina a ta většina ztrácí, protože kdyby to bylo obráceně, byla by to utopie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all:
Už jsem to tu kdysi do nějakého vlákna psal, ale když je tu speciální vlákno pro ty, co zrušili účet, tak to zkusím ještě jednou.Tedy:
Cca před třemi lety jsem se dostal k forexu přes jednoho známého z Ameriky.Člověk, který vydělával denně desetitisíce dolarů mě začal pomalu zasvěcovat do tajů forexu, i když jsem pozděj zjistil, že to tak v žádným případě nemůže fungovat:-). Jeho systém fungoval následovně: Někde něco koupil a čekal. Když to šlo s ním, realizoval profit, když proti němu, ředil a ředil, až to jednoho dne "šlo kolem":-).Nakonec mu to vždy vyšlo. Na účtě měl něco kolem 500 000,-USD, takže pro něj nebyl problém si počkat. Plný naděje jsem asi po roce "rozbil prasátko", vzal těžce uspořenejch 15000 USD a šel také do toho. Připomínám, že jsem nejel podle žádné TA a FA a vůbec podle ničeho.Co to je trend jsem nevěděl a co je S/R už vůbec ne:-).(Ten znamý mi neustále říkal, ať nečtu žádné knihy o FX, že je to stejně k ničemu. Věřil jsem mu, neboť stále vydělával dost velký prachy.) Zkrátka a dobře jsem si řekl před vstupem do obchodu: Tak, teď se mi zdá eur-usd vysoko, tak jsem šel short. Najednou jsem byl o 1000-2000usd bohatší, tak si říkám pohoda.Takhle to budu dělat každý den a budu naprosto vysmátej:-).Nakonec jsem to takto dělal cca 3 měsíce a pořád mi to vycházelo..Časem to bylo trošku slabší, ale pořád to nějak šlo.Za půl roku jsem měl vyděláno cca 600 t. kč + prvotní vklad 15000,-USD. Bohužel asi za půl roku, v květnu 2005, jsem se rozhodl jít long eur-usd. Tehdy bylo eur něco kolem 1,29. Koupil jsem tedy první lot. Následně šlo euro dolů...(-:.Přikupoval jsem pořád dál a dál. Pak se Francie rozhodla, že nepodpoří evropskou ústavu a to byl hřebíček do rakve mému účtu:-) Připomínam, že se euro zastavilo někde u hranice 1,1860. Smazal jsem veškerý zisk a polovinu mého vkladu za pár dní:-) ....
Tak jsem na čas s FX přestal...V té době jsem poznal finančník a začal pilně studovat FX. Hlavně díky Sidovi se mi podařilo dostat se zpět.... Takže bych mu rád za vše poděkoval!! Nyní jedu strategii o dost opatrnější, i když částečně také bez SL, ale jsem mnohem klidnější a stabilně vydělávám....
Doufám, že aspoň tento článek bude pro pár lidí poučením, aby nedopadli tak špatně, jako já.:-), protože FX opravdu není ruleta a než se do něj člověk pustí naplno, měl by o něm něco vědět!! a neházet short a long podle momentální nálady:-)
S pozdravem
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To TEQA:
Na demu ale nikdy "nenatrenujes" jednu z podstatnych veci, a to psychologii obchodovani...Osobne jsem demo od brokeru, pres ktere obchoduji, pouzil pouze na "osahavani" platformy, techniku zadavani obch. prikazu, uzavirani pozic a vlastne na celkovou orientaci v ni .... Jinak zacal jsem obchodovat primo live a ucet se mi podarilo v prvnich dvou letech "zrusit" dvakrat .... beru to jako "skolne"....Btw, nemyslim si, ze priznani ztraty, spatneho obchodu ci zruseni uctu je neco spatneho, neco co bych mel tajit.... ztrata patri k obchodovani stejne, jako zisk... g/t vsem!

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...