Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

PFG


TomasN

Doporučené příspěvky

Mě se to také nakonec povedlo, ale jak jsi někde psal, graf se nevykreslý za celý aktuální den, ale od okamžiku připojení - to mi nevyhovuje.
A za další když dám connect - tak se mi to strašně dlouho conectuje, a mám pocit že na to nemá vliv rychlost připojení to eště musím vyzkoumat.

Ale asi se podivám na placené služby například eSignal. Mám i demoverze SierraCharts, ale tento program je pro mě strašně složitej a nerozumím jak jemu samotnému tak i jeho licenční politice.

Zen-Fire by bylo super jenomže to je strašně nespolehlivé.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 247
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

krakra,
graf se nevykreslí celý jen u TF a to jen Range Bary! U ostatních trhů (NQ, ES, YM, ropa apod.) mám vše OK, tzn. i včetně historie...
Psali mi, že chybu řeší a brzy snad budou Range Bary u TF v pořádku...

Mne se to teda conectuje stejně rychle jako Zen-fire... jen poprvé to dlouho trvalo, ale pak jsem restartoval Ninju a už v pohodě...

To že Zen-fire je nespolehlivé slyším poprvé... já ho teda používám jen pro delší historii (kterou PFG nenabízí). Občas jsem přes Zen-Fire udělal nějaký demo obchod, ale nikdy jsem si ničeho negativního nevšiml, jak píšeš třeba o výpadcích apod... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobrý den, mohu vás ujistit, že zde nikdo nic ohledně PFG nepromazává. Sám jsem u PFG před delší dobou obchodoval a kvůli nepřílišné spokojenosti se vrátil k InteractiveBrokers. Můj osobní názor je, že PFG technologicky trochu zaspalo dobu.

Jinak mohu se na oplátku zeptat, proč používáte nick se jménem "woodie"? Přeci jenom myslím, že tento nick by měl být maximálně využíván skutečným nositelem tohoto jména. Jinak nic ve zlém, nemyslím to jakkoliv zle, pouze mě to docela překvapilo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Děkuji, budu začínat s fgbl a range bars 4 je to pro mě idalně pohodové.U FGBL nejsou range bars tak drastické na pozornost ikdyž taky když se trh zrovna rozjede, tak se mi stalo , že mi patern utekl a nastupoval jsem se zpožděním, ale to už je off topic. PFG je jeden z největších brokerů tak se mi moc nezdá, že by byl k nepoužití.

Děkuji za odpověď

Lukáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dotaz. Mám účet u PFG a obchoduji přes Harpoon Cap. pana Kose. Výše komisí pana Kose pro mne začínají být postupně čím dál tím méně akceptovatelné. Nemá někdo informace a zkušenosti s tím, zda-li existuje nějaký broker u PFG, který je schopen nabídnout pro intradenní obchodování alespoň trochu srovnatelné komise např. s IB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

×
×
  • Vytvořit...