Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

PFG


TomasN

Doporučené příspěvky

Tatiano,
myslím že tuším o jakou platformu jde, to byla ta základní hrůza, též jsem si tím prošel, PFG jí pořád nabízí jako jednu z platforem....Best direct! Slušný muzeální kousek a ještě ve spojení s Harpoon Capital- to bylo maso.
Dokonce jsem na tom obchodoval live.
49 USD se sice platí PFG,ale PFG žije jen z komisií, tyto peníze dál poukazují burze, proto mi PFG pořád píše jak se mám a jestli mi něco nechybí....
Domnívám se, že po zrušení SL a PT v běžícím obchodě již SL a PT znovu zadat nejde - mně se to nepodařilo
úspěšné obchody
jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 247
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

no jednoduse udelas to pres single order, stop a limit order ale chvilku to trva nez to tam natukas.
no chce si to davat pozor minuly tyden jsem uzavrel pozici na rope o trochu drive, vydelal
asi 200 babek ale v trhu zustal muj PT a ten mi pak v pohybu dolu otevrel pozici na buy
tak nez jsem to zavrel ztratil jsem asi 80 babek. inu chybama se clovek uci :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Díky, leife... že to je tak triviální, to mne vůbec nenapadlo :)


Používáte někdo u PFG volume grafy? Mne osobně připadají, že nejsou zrovna moc OK... srovnávám teda se Zen Fire + NinjaTrader. Ale hlavně když graf u ZF+NJ otevřu kdykoli, tak je graf zpětně pořád stejný. Bohužel u PFG se stává, že když stejný volume graf otevřu znovu třeba o další hodinu později, tak svíčky (a také infikátory) jsou trochu jinak... připadá mi to, jakoby se to nějak "přepočítalo"... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravim vsechny tradery,

po precteni par clanku bych chtel uvest jen par vlastnich zkusenosti.

Obchoduji pres PFG-Kelly. Ucet jsem si fundoval sam primo dle pokynu uvedenych na starankach PFG.
Jako platformu pouzivam "Woodies CCI Navigator STANDARD" a jsem s ni na vysost spokojen. Software uzivam formou pronajmu za $119mesicne. V teto cene jsou i historicka data(zatim jsem pouzival jen rok stara).Urcite ale jsou i starsi. Tyto data se stahuji od Genesis(tvurce Navigatoru).

Obchoduji WCCI s pouzitim RangeBars coz je dalsi duvod proc jsem se rozhodl pro tohoto brokera. PFG totiz poskytuje 100% dat z burzy coz je pro obchodovani s RangeBars velmi dulezite.
IB je v tomto smeru absolutne nevhodne, poskytuje pouze jen 40% ticku.Maji to uvedeno i na vlastnich strankach.

V pripade zruseni SL a PT se muzou vlozit v Navigatoru manualne. Pokud ovsem obchoduji dle planu tak nemam duvod SL a PT menit a pokud neco takoveho udelam omylem, tak okamzite uzaviram pozice abych predesel dalsim nechtenym chybam a cekam na dalsi prilezitosti. Uz dvakrat se mi stalo ze nastal konflikt s posilanim dat mezi Navigatorem a PFG proto mam jeste zaroven otevren BestDirect8 jako backup kde sleduji vyplnovani mych prikazu.

Preji vsem hodne uspechu
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

coochi Napsal:
-------------------------------------------------------
> Díky, leife... že to je tak triviální, to mne
> vůbec nenapadlo
>
>
> Používáte někdo u PFG volume grafy? Mne osobně
> připadají, že nejsou zrovna moc OK... srovnávám
> teda se Zen Fire + NinjaTrader. Ale hlavně když
> graf u ZF+NJ otevřu kdykoli, tak je graf zpětně
> pořád stejný. Bohužel u PFG se stává, že když
> stejný volume graf otevřu znovu třeba o další
> hodinu později, tak svíčky (a také infikátory)
> jsou trochu jinak... připadá mi to, jakoby se to
> nějak "přepočítalo"... :S


To coochi:
Dotaz: jaké máš zkušenosti s daty od PFG do NinjaTraderu ?, používáš toho Ninju v demoverzi nebo máš plnou koupenou ?
Předpokládám že máš účet u PFG, data od nich se musí platit nebo jsou zdarma pokud máš u nich účet ?

Děkuji
krakra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krakra,
u PFG mám live i demo účet a používám platformu ProTrader, na kterou jsem si zvykl a vyhovuje mi (i když časem možná zkusím Ninju).
Nijnu používám jen pro demo, ale tento demo účet mám u Mirusu.
Jinak jsem porovnával už dříve data z PFG (ProTrader) a data z Mirusu (Ninja) a sedí perfektně.

V současné době má PFG ale problém s novým Russelem (TF), grafy nemají historii, vždy se zobrazí jen od okamžiku, kdy se do platformy naloguješ, což je na nic, nemůžeš si zakreslit důležité s/r apod.

Data od PFG jsou zdarma a v současné době je zdarma i platforma ProTrader (dříve byla za $50/měsíc).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

coochi Napsal:
-------------------------------------------------------
> krakra,
> u PFG mám live i demo účet a používám platformu
> ProTrader, na kterou jsem si zvykl a vyhovuje mi
> (i když časem možná zkusím Ninju).
> Nijnu používám jen pro demo, ale tento demo účet
> mám u Mirusu.
> Jinak jsem porovnával už dříve data z PFG
> (ProTrader) a data z Mirusu (Ninja) a sedí
> perfektně.
>
> V současné době má PFG ale problém s novým
> Russelem (TF), grafy nemají historii, vždy se
> zobrazí jen od okamžiku, kdy se do platformy
> naloguješ, což je na nic, nemůžeš si zakreslit
> důležité s/r apod.
>
> Data od PFG jsou zdarma a v současné době je
> zdarma i platforma ProTrader (dříve byla za
> $50/měsíc).

Super informace
Děkuji.

Prosím jde napojit demoverze NinjaTraderu na Demoúčet u PFG ?
Mě jde jenom o data do Ninji ?
Případně jak ? - mě Ninja hlásí "Login failed: Unable to connect to PFGAPI.exe. Did you install PFG client yet ?"

Děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krakra,
kdysi jsem zkoušel napojit Ninju na live účet od PFG, ale nešlo to. Mám dojem, že byla podobná hláška, kterou píšeš.
Demo účet od PFG jsem napojit nezkoušel.

Pokud ti jde jenom o data do Ninji, proč si neotevřeš demo účet taky např. u Mirusu? Navíc u Mirusu je demo asi neomezeně, ale u PFG máš demo jen na 30dní (teda pokud máš u PFG liveúčet , tak máš demo taky neomezeně).

Pokud chceš ale i tak napojit demo od PFG na Ninju, tak bych se zeptal asi přímo brokera... a tos mi připomněl, že jsem se na to již dávno chtěl zeptat, ale nějak jsem s k tomu nedostal :) Tak jsem teď poslal email brokerovi s dotazem jak projit demo i live s Nijou... Dám pak vědět co mi odepsali...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

coochi:
Účet u mirusu už mám, mám i data Zen-Fire. Ty data Zen jsou skvělé když fungujou, jenomže ony často nefungujou - to je ten problém, chci něco spolehlivého.
Když fungujou tak je to super - žádný problém, jenom že oni často nefungujou, schazují internetové spojení atd. to je ten problém.
Díky když se se mnou podělíš o svoje zkušenosti.
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to coochi:
Udělal jsem pokrok, našel jsem toto: www.ninjatrader.com/webnew/support_PFG.htm
Je prej třeba si stáhnout ten prográmek PFGAPI.exe. Já to udělal ale jsem dále neúspěšnej, ale už se to chová jinak a lépe.
Už mi dole v Ninjovi naskočí "Concting - PFG", ale poté opět nějaké chybové okno tentokrát "Login failed: Invalid login...."
Ten prográmek PFGAPI ukazuje "No Connection" - tak nevím kde mám chybu, budu pátrat dále.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krakra, tak jsi na to v podstatě přišel sám ;) Takže už mi přišla odpověd od PFG, zkusil jsem to podle toho nastavit a.... ono to funguje ;) Takže chybu možná budeš mít v tomto: když vyplňuješ to připojení PFG, tak vtom wizardu musíš vyplnit trochu jinou tu první IP adresu než je na stránkách Ninji (správné vyplnění přikládám v obrázku). Navíc mi ještě poslali licenční číslo... původně jsem tam měl zadané od Mirusu, tak nevím jestli by to spolu fungovalo... ale možná ano. Jinak zde je odpověd od PFG ohledně toho celého zprovoznění: Hello Tomas, Thank you for your email. Yes, you are welcome to a free trial of NinjaTrader. You are able to use the same XXXXXX demo account information for the NinjaTrader demo. I have included the links below. Please let me know what you think of the NinjaTrader platform. If you would like to use this platform for live trading, I am happy to help in setting that up for you. Download and Install NinjaTrader: http://www.ninjatrader.com/webnew/download_download.htm Once NinjaTrader is installed on your PC, follow the instructions to add the simulation license key as provided below. If you get an invalid license or license expired message when entering the license key it is one of two items; the key has been entered incorrectly, usually an extra space at the end, or a firewall is blocking the license from verifying. Firewalls are the most common problem so make sure you authorize ninjatrader.com as an exception in your Firewall settings. Adding the NinjaTrader License Key - Instructions to activate NinjaTrader for live trading if you already have NinjaTrader installed. 1. Start NinjaTrader by double clicking on the NT6.5 icon 2. Next, from within the Control Center screen, click 'Help' from the main menu, then 'License Key' from the drop down menu, then enter your license key: @SIM-XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX and click 'Ok' 3. Restart NinjaTrader Connecting NinjaTrader to PFG 4. Next, configure NinjaTrader for use with PFG by cutting and pasting the following web link into your web browser and following the instructions listed on it. ***Please use your demo account and access key (but you will need to change the last # of the IP address to 195) http://www.ninjatrader.com/webnew/support_PFG.htm 5. Once step-4 is completed, from within the Control Center screen, select 'File' then 'Connect' then 'Connection Name You Created', this will connect you to the PFG connection you created in Step-4 6. From within the Control Center screen, select 'File' then 'New' and then the desired NinjaTrader window you would like to open NinjaTrader Daily Free Training Events (open to anyone): http://www.ninjatrader.com/webnew/trading_online_events.htm NinjaTrader pricing for live trading: http://www.ninjatrader.com/webnew/subscribe_trading_platform.htm

6186

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krakra, v podstatě jsi na to přišel ;) Akorát je třeba v tom nastavení připojení dat trochu jiný ten první IP server (viz. obrázek). Ještě mi s PFG poslali nové licenční číslo... ale možná bude funguje i to od Mirusu. Každopádně se mi to podařilo zprovoznit a už to demo valí (tu) Zde odpověď od PFG: Hello Tomas, Thank you for your email. Yes, you are welcome to a free trial of NinjaTrader. You are able to use the same demo account information for the NinjaTrader demo. I have included the links below. Please let me know what you think of the NinjaTrader platform. If you would like to use this platform for live trading, I am happy to help in setting that up for you. Download and Install NinjaTrader: http://www.ninjatrader.com/webnew/download_download.htm Once NinjaTrader is installed on your PC, follow the instructions to add the simulation license key as provided below. If you get an invalid license or license expired message when entering the license key it is one of two items; the key has been entered incorrectly, usually an extra space at the end, or a firewall is blocking the license from verifying. Firewalls are the most common problem so make sure you authorize ninjatrader.com as an exception in your Firewall settings. Adding the NinjaTrader License Key - Instructions to activate NinjaTrader for live trading if you already have NinjaTrader installed. 1. Start NinjaTrader by double clicking on the NT6.5 icon 2. Next, from within the Control Center screen, click 'Help' from the main menu, then 'License Key' from the drop down menu, then enter your license key: @SIM-XXXXXXXXXXXX (zde mi poslali nové licenční číslo) and click 'Ok' 3. Restart NinjaTrader Connecting NinjaTrader to PFG 4. Next, configure NinjaTrader for use with PFG by cutting and pasting the following web link into your web browser and following the instructions listed on it. ***Please use your demo account and access key (but you will need to change the last # of the IP address to 195) http://www.ninjatrader.com/webnew/support_PFG.htm 5. Once step-4 is completed, from within the Control Center screen, select 'File' then 'Connect' then 'Connection Name You Created', this will connect you to the PFG connection you created in Step-4 6. From within the Control Center screen, select 'File' then 'New' and then the desired NinjaTrader window you would like to open NinjaTrader Daily Free Training Events (open to anyone): http://www.ninjatrader.com/webnew/trading_online_events.htm NinjaTrader pricing for live trading: http://www.ninjatrader.com/webnew/subscribe_trading_platform.htm

6187

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Omlouvám se za dvojí příspěvěk, zdálo se mi, že to celé vypadlo a tak jsem to napsal znovu...
Mimochodem licenční číslo nepotřebuješ nové, zkoušel jsem se teď střídavě připojit přes Mirus a PFG a v pohodě to funguje na jedno licenční číslo.
Akorát u dema PFG nefungují asi některé trhy jako např. nový Russel (TF). Ale třeba NQ v pohodě funguje...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...