Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

PFG


TomasN

Doporučené příspěvky

mám v tom trošku chaos. o jakém PFG se tady mluví? jak jsem tu někde psal, tak Woodie propaguje PFG Kelly ( www.pfgkelly.com/ ), keří nabízí platformu Best Direct ... , ale přitom je tu spusta odkazů, týkajících se hlavně poplatků, jako třeba marginy na PFG Best ( www.pfgbest.com/ ) .
psal jsem si o info do PFG kelly, abych vyzkoušel jejich soft a zpátky se mi ozvaly z PFG Best. ví někdo, jak to tedy je?
díky za info

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 247
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Kingie and all:

to je divný. pokud se tedy bavíme o PFG Best, tak tito mi odpovídali na první mail asi po týdnu a na další tuším 2 maily, které jsem psal v době jejich pracovní doby, takřka obratem. s tím loginem ti já nepomůžu, ale mimo jiné mi psali:

- poplatek za intraday obchod E-miny je 4,5o $ "per round-turn" pro jiné je to 5,25 $
- marginy pro E-miny jsou 25 % z Initial Margin a ty najdeš tady: www.pfgbest.com/traders_tools/research/margins.asp
- min. fundování účtu 3000 $ s min. zůstatkem na účtě 2000 $
- za platformu podporující WCCI včetně dat 119 $ za měsíc

doufám, že jsem to dobře přeložil, jinak bych ti mohl přeposlat email ať si to přeložíš sám.

dotaz : to "per round-turn" je myšleno jedním směrem? takže poplatek za obchod celkem 9 $ ?

příjemný víkend všem
Ouklend

Link to comment
Sdílet pomocí služby

petr Napsal:
-------------------------------------------------------
> Je to stejná firma, patrně jiní "reprezentanti".
> Ale všechno to je jedno "PFG". Komise "RT" znamená
> oběma směry. Tj. poplatky za eminy jsou 4,50
> komplet.
> Petr


děkuji Petře za vyčerpávající odpověď (tu)

Ouklend

Link to comment
Sdílet pomocí služby

w3r Napsal:
-------------------------------------------------------
> Jsem tu krátce, a finační trhy sleduji taky jen
> krátce. Ale PFG worst z osobních zkušeností vůbec
> nedoporučuju. Nevím teda o žádnem super service.
> Časté technické problémy, plus minimální ochota.
> Namyšlení amíci...


promin ale vypovidaci hodnota tveho prispevku je vcelku nulova. (td)

pises ze financi trhy sledujes jen kratce ale uz mas zkusenosti s PFG. divne

mimochodem co je to PFG worst?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nesnazil jsem se ani tak o to, aby muj prispevek mel nejakou vypovidaci schopnost, ale spis jsem chtel pridat svuj nazor. A PFG worst byla narazka na PFGbest, jak si rikaji.
A proc o nich nemam dobre mineni- naprosto ignorantska spolecnost, s nulovou ochotou komunikovat pri reseni problemu. Napriklad.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

paveln

Já jsem jen chtěl abych obchodoval bez dlouhé přestávky(zřídím druhý účet a až bude hotov přepošlu jen peníze mezi účty). Ale když je neochota od PFG i od českeho brokera tak budu muset asi zrušit konto u českeho brokera a pak zaridit nove u PFG.

Jen jestě jeden dotaz když se v dotazniku ptají jestli jsem už měl nebo mam účet u PFG co tam napsat (když ho zruším). Aby mne PFG neřelk že nový účet neotevře. :S

Děkuji za radu i za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...