Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

PFG


TomasN

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 247
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ouklend Napsal:
-------------------------------------------------------
> to Kingie and all:
>
> to je divný. pokud se tedy bavíme o PFG Best, tak
> tito mi odpovídali na první mail asi po týdnu a na
> další tuším 2 maily, které jsem psal v době jejich
> pracovní doby, takřka obratem. s tím loginem ti já
> nepomůžu, ale mimo jiné mi psali:
>
> - poplatek za intraday obchod E-miny je 4,5o $
> "per round-turn" pro jiné je to 5,25 $
> - marginy pro E-miny jsou 25 % z Initial Margin a
> ty najdeš tady:
> www.pfgbest.com/traders_tools/research/marg
> ins.asp
> - min. fundování účtu 3000 $ s min. zůstatkem na
> účtě 2000 $
> - za platformu podporující WCCI včetně dat 119 $
> za měsíc
>
> doufám, že jsem to dobře přeložil, jinak bych ti
> mohl přeposlat email ať si to přeložíš sám.
>
> dotaz : to "per round-turn" je myšleno jedním
> směrem? takže poplatek za obchod celkem 9 $ ?
>
> příjemný víkend všem
> Ouklend


To Ouklend:
moc nerozumín tomu, proč by měla být marže 25% z initial margin :S Vždyť na tom odkazu je např. na Emini SP500 marže 4500$ .... jak to tedy je?
Navíc mám teď demo Best ProTrader a tam se mi při jednom lotu zablokuje myslím cca 1926$. Moc prosím někoho zkušenejšího o vysvětlení... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

4,50 USD je all in, nic dalšího se za obchod neplatí. Myslím, že PFG má jen ty 2 svoje platformy, WCCI lze obchodovat na obou platformách, ale best direct navigator (platinum)umí range bary, na které Woodie přešel a další nuance pro WCCI. Přemýšlím o přechodu na best direct navigátor,ale teď si dopisuji s PFG, zda li je lepší si tu platformu koupit, nebo pronajmout + potřebuji historická data a ty nevím, jestli dostanu, když si to pronajmu
jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jiří C,
no jestli se nepletu, tak ProTrader umí také Range bars.
Dej pak vědět, jak je to s těmi historickými daty, já myslel, že u PFG nemají historická data (nemyslím samozřejmě data 10 dní nazpět nebo data denní apod., ale intradenní data řádově měsíce zpět) ... ty si musíš přece koupit zase od někoho jiného. Nebo ne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

coochi:

- pokud PFG nemá historická intradenní data alespoň 45 dní, jako někteří jiní brokeři, tak je to další důvod pro mě, proč PFG nebrat ...

- co se týče toho marginu, tak já to chápu tak, že uvedený margin je pro plné, např. poziční obchodování. 25% z uvedené částky pak dle mého chtějí za intradenní obchodování, tj. od 08.30h. do 15.15 hod.

leife:

- přijde ti jednodušší dát za BPT cca. 50$ než cca. 16$ za Sierru, která zvládne co já vím vše a najdeš zde na ni kupu návodů, kde co a jak nastavit ... ?

Navíc už jsem to tu psal, že jsem dostal kdysi dávno od PFG mail, v kterém psali, že za platformu, která umí WCCI zaplatím cca. 100$ / měsíc ....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ouklend: jo s tim wcci je to asi 199 babek za mesic, ale rika ti to kdy mas koupit a kdy prodat a to se vyplati! :) (tu)
delam si srandu
ja obchoduju pres pro trader platim za nej tech 50 a ma v sobe zakladni wcci platformu. mozna je to dost penez ale libi se mi snadna prehlednost a intuitivnost ty platformy, nemusim se moc soustredit na ni a muzu se tak plne venovat obchodum.
vesele obchodovani!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

leife:
ano, je to přesně tak, jak píšeš, taky mi BPT zatím docela sedí...
ale už jsem narazil na dva problémy:

1) Jednou se mi podařilo v BPT omylem zrušit SL a PT... a nevěděl jsem jak ho tam znovu (už k rozjetému obchodu) zadat. Nemáš s tím zkušenost?

2) Pak mne na tom trochu šte, že když zavřu pozici manuálně, tak se SL a PT automaticky nezruší. Takže se mi jednou stalo, že po vystoupení z pozice (velice blízko SL), jsem v podstatě skoro ihned byl v opačné pozici, protože se hned po manuálním uzavření aktivoval SL a otevřela se tím opačná pozice. Prostě jsem nestil SL a PT zrušit "Cancel All".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdar borci,
best pro trader range bary neumí, to umí právě ta druhá platforma best direct navigator. Zatím váhám, nechce se mi platit 119 babek za to, že mi řekne kdy mám koupit a kdy prodat :). Dneska mi napsali z PFG, že už k navigátoru dávají 3 až 4 měsíce historických dat (to je docela příjemná novinka) jenže už mi nenesdělili jestli se ty data každý den posunou, nebo dostanu na začátku data ke kterým si budu moct přihrávat další dny. Každopádně jak to zjistím dám vědět.
mějte se fain,
jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No já osobně když slyším BEST, ježí se mi chlupy všude ;) Já teda měla tu neplacenou verzi, ale byla to hrůza :( - nikdy více! Platforma si žila svým vlastním životem a mě do něj laskavě někdy pustila a jindy ne, objevovala se tam totální hausnumera, nebo pro změnu vůbec žádná čísla, ani dolary na mém účtu-dodnes je to pro mě zlým snem. Možná jsou ty placené verze lepší, ale 50 babek za platformu, kterou jiní poskytují grátis, bych já osobně nedala. Navíc když tady čtu, že ani ta není bez problémů-viz nemožnost opravit pozici "Jednou se mi podařilo v BPT omylem zrušit SL a PT... a nevěděl jsem jak ho tam znovu (už k rozjetému obchodu) zadat. Nemáš s tím zkušenost? "

Ale pokud se to někomu líbí, proti gustu žádný dišputát
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...