Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Obchodní deník


Martinek

Doporučené příspěvky

potreboval jsem sehnat nejaky sofistikovany dennik, resp si ho vytvorit a musim rict ze smekam pred pavlem a moncou. ted se v tom hrabu a velmi se mi to libi. hlavne z toho titulu, ze zacinam s excelem a vubec netusim jak jste to udelali :)) tak snad to pude pouzitelne i pro me. takze diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 319
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...

Ahojte,
vytvoril som si svoj jednoduchy dennik, ktory mi na zaciatok postaci, ale potreboval by som snim pomoct.

AK by bol niekto ochotny mi pomoct.

V denniku najdete obrazok ktory som si vytvoril ako nahlad vstupu do trhu, tento obrazok by som chcel mat v bunke ako nejaky mensi nahlad, ale ked ukazem na neho chcel by som aby sa zvacsil do povodnej velkosti a ked zasa mysou odidem, tak sa opat zmensi. Da sa to urobit? Pytam sa preto, lebo ten obrazok je dost velky a teda by riadky boli zbytocne roztahane. Tak ma napadlo taketo riesenie.

A potom by som chcel poprosit, ci by sa nedalo urobit aby ten horny popis v riadku cislo jedna a v riadku cislo 2 sa neposuvali pri scrollovani smerom dole. Aby sa posuvala len samotna tabulka, ale aby tamto ostalo stale na mieste. Niekde som to tu videl, ale neviem ako na to.

Az by bol niekto ochotny mi s tym pomoct, bol by som velmi rad.
Dennik najdete na tejto linke
www.msystems.sk/dennik.xlsx

Velmi pekne dakujem
Lukas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger:

nejjednodušší jak to můžeš udělat je vložit si na každý řádek buňku s nápisem třeba "screen" - kliknout na ni pravým tlačítkem - vybrat "hypertextový odkaz" - vybrat obrázek v počítači - ok...nebudeš pak mít žádné obrázky v excelu, takže nebude problém s velikostí deníku..pokud by si vkládal do excelu celé obrázky tak bys měl myslím za chvilku deník strašně objemný..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger Napsal:
-------------------------------------------------------
> A potom by som chcel poprosit, ci by sa nedalo
> urobit aby ten horny popis v riadku cislo jedna a
> v riadku cislo 2 sa neposuvali pri scrollovani
> smerom dole. Aby sa posuvala len samotna tabulka,
> ale aby tamto ostalo stale na mieste. Niekde som
> to tu videl, ale neviem ako na to.

To ce hledate je "Ukotvit pricky".

Vyberte 3. radek (prvni radek, ktery se vam ma rolovat) a dejte ukotvit pricky. V excel 2007 je to v zalozce "Zobrazeni" - "Ukotvit pricky".

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...