Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jano
Pokud máš nastavený průraz (úplně dole - Vstup na pozici) na AutomatPivotyINT- systém bude reagovat na průrazy jen přes INT. Pokud si zvolíš třeba AutomatPivotyADX bude reagovat jen na průrazy ADXMA a INT ignoruje, pokud nastavíš AutomatPivotyPP, reaguje to jen a jen na nastavené PP. To samé u FreePivotů...Zkrátka máš možnost volby, co ti příjde nejvhodnější a je jen na tobě jaké periody a co si navolíš...Časem zjistíš, že každý pár se chová jinak a např. rozpětí 10 je dobré pro cable, ale pro euro stačí i 5 nebo 6, pro jeníka 4,5..- ber to jen jako příklad..:-)..Jo zapomněl jsem: žlutá - INT, modrá - PP a zelená-červená ADXMA.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid:
Prosím ťa, ešte jedna, posledná... Asi som zle pochopill nastavenie. :S
Zvolil som cable (1M), Start 4:30 ET, INT1, Rozpätie 10, Vstup Automat INT, AP 3,3,5.
Vo zvolenom čase mi naskočili pivoty (biely 1,9650 a ostatné long/short +-10 pips) ako som predpokladal.
Potom mi ale otvorilo short na 1,9649 a neviem prečo, čakal som, že to urobí až na 1,9640 keď prerazení žltá INT najbližší short pivot k bielemu.
Alebo sa počíta aj prieraz bieleho pivotu? Vďaka za trpezlivosť.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jano
u Automatu to bere i centrální "bílý" pivot, u Free Pivoty jen free pivoty...proto jsem psal, že se nemusí nutně vstupovat v okamžitou nastavenou minutu, ale vstoupit lze i později, třebas o pět, deset minut, hodinu atp...inicializací Start Auto-Mode..zkrátko to zapneš pro obchodování později, třebas podle toho co ti ukazují indikace INT, ADXMA a PP které vidíš na grafu..Anebo si zadáš ručně Free pivoty podle tvého uvážení a čekáš na průrazy
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechce sa niekomu zapojit do "najoptimalnejsieho" nastavenia na par GBP/USD na 5 min timeframe ? Ja mam zatial nastaveny ASID AP na 5,5,10/ start 2:0/ int 7/ vstup automappivot int bez sopky limitu aj trailingstopu. Skuste ho ze nieje na zahodenie, pripadne by niekto mohol prist na nieco este efektivnejsie :) ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

4xsk
te´d asi většina traderů žije předvánočním shonem...:-)..pokud jedeš na INT vstup přes Automat, je jedno jaké hodnoty ADXMA a PP jsou, bere jen to co si navolíš, tedy INT..důležitý je ale i rozsah pivotů, zkus u cable i vyšší třebas 20.....Dobře jsi pochopil, že na 5 min. grafu a více je lepší vyšší INT (nebere to každý šum), ale zkus zapojit i Profit target, třebas na 20-25 pips..vrabci a holubi.., které máš tím pádem doma a jen vyčkáš na další signál..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mas pravdu, no ja som rozmyslal nad otazkou, nechat to pod optimalnym nastavenim pustene pod dozorom. A stoho hladiska by myslim priniesol vacsi profit. Lebo pod tym nastavenim co som pisal su pozicie drzane nikededy aj dva dni a zisk je tomu adekvatny :) No mozno sa hlboko mylim. Aj tak Dik a pekne vianoce :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...