Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SIDe,

ok, uz tomu ponimaju,..vse je v aosu na compu tradera,..jasan, ..nic ale nebrani, zadat ho pripadne rucne/ posleze/,..dobre si pamatam ako si jednou rekl, zes z "fully automatov alaa: rano k vode, vecer spocitat zisky, si uz davno vyrost",.. proste jeden musi byt pri tom a vediet ..co, kdy, jak a proc..!!.. (tu) (tu) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gogo
tak, tak..:-)....ráno k vodě, večer přepočítat zisky - třeba takový systém existuje, ale já zkrátka moc na Ježiška nevěřím..:-)..když jdu mimo, raději ručně i s menší ztrátou uzavřít než se u vody nervovat co mám a co nemám v možném zisku a pak hledat spásu v hedgingu, ředění atp. - jen zbytečné nervy a stres - kurňa zítra je taky den...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BRUS
no asi se mluví o tomto AOS..., ale nechtěl bych, aby se zde točila diskuze jen o něm..AOSů jsou stovky a každý má své + a -. AOS je prapůvodně určen pro obchodování "přes pivoty" ve všech podobách a byl určen spíše pro inspiraci a k možnému využití pro fundamentální obchody než ke klasickému obchodování podle TA.., využití pro live nebo ne je indi vindi. Byl bych raději, kdyby sem občas dal někdo taky něco ze své hlavy. Celodenní screen 1 min. by se sem celý nevešel, navíc jsem všechny obchody uzavřel kolem 16,00 hod. a mám letos pohov..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Side uz sem na to prisel jak se vytvori sell a buy na jeden par najednou teda s predpokladem na jeden z nich...tato metoda se mi libi,no stale sem obchodoval s Meta traderem a ted chci presedlat na VT trader protoze vsichni tady myslite ze je nejlepsi tak se asi budu zdokonalovat pac nechi delat donekonecna u zamestnavatele...dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...