Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

gogo100
TRSL mám nastavený v AOSe a pri otvorení pozície sa automaticky zadáva na zvolenej pozícii (ja mám teraz 15 pips) od ceny a postupne sa posúva. Ak ide cena proti mne a pretne TRSL, tak sa pozícia zatvorí na Close danej sviečky.
Pozícia sa ale vždy dá zavrieť aj ručne (keby niečo..). A nejaký hrozný výpadok spadnutím VT neriešim, pretože je málo pravdepodobný (mám dobrý Internet a VT je už dosť dlho v pohode..). Takže "normálny" SL nepoužívam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pepe,

..ok,..dobre by ale bolo, keby sl a trsl mohli ist sucasne,..ale to by bola otazka na naseho guru SIDa.., robim s vt uz vyse 2 roky, takze viem co to dokaze,.. nutno, ale povedat, ze vypadky casto ma na svedomi net spojenie, ale i to sposobuje dlhy "re-nabeh",../net mam i ja dobry, tusim 4g dsl, najsilnejsi aky sem vedeli dotiahnut/.. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gogo
SL a TSL samozřejmě fungují i současně, nezávisle na sobě...hranice SL, TSL i PT ti naskočí v podobě křivek v AOS automaticky a fungují na bázi crossu...

noob
nehledej v AP nějaký svatý grál, který ti bude pernamentně vydělávat...vše záleží na stylu obchodu a nastavení indikací. Osobně na 5 min. grafu a přes noc vůbec neoobchoduji - jedu to jen na 1 min. grafu a to zda automat, free aj. volím podle situace na trhu...trendující/netrendující, data atd.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...