Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

5 min TF, GBPUSD, obchodovanie nastavene od 8:00, INT4, AutomatPivotyINT, 10 pips rozmedzie.
Otvorena short pozicia 8:10 a doteraz otvorena, momentalne cca 107 pips v pluse.
Co sa mi paci je, ze pocas toho range doobedia INT poskocila smerom dole len rano a pocas celeho toho poskakovania od 1,9706 do 1,9723 bola pekne rovno. No a potom to uz islo z kopca.
Teraz akurat pozeram, ze treba asi zacat rucne pozerat poziciu, pretoze najblizsi autopivot je od INT vzdialeny skoro 30 pips :))
SID vdaka:). BTW ak by som mohol vyslovit skromne zelanie strcenia INT do samostatneho indikatora (trebars spolu s ADXMA a PP, vsetky vypinatelne), tak to by bola pecka :) I ked neviem ci sa aj indikator da zaheslovat..

Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Endy na 5 min. a delším TF je to už o stylu obchodu a taky o nastavení rozpětí...každý pár chce díky vlastní volatilitě holt něco jiného.. Skromnému přání vyhovím...V příloze je sólo INTENZITA a INTENZITA ADXMA PP. U toho druhého jsou PP 2x. Hodnoty u obou indikátorů se objeví i ve štítku a barvičky lze libovolně měnit...Květinové dary odmítám..:-) SID

3078

3079

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Side,díky moc za Tvou poznámku stran Synthesis a ošetřených pivotů na vedlejším vláknu.Zlatá pro mě slova!Pár dní se probírám free pivoty u Tvého vynálezu, a tuto myšlenku jsem měl pouze v plánu a zatím nevyzkoušenou.Mám však vyzkoušený Tvůj ASID PPS, jako zdroj tutové hodnoty a jednoduché obsluhy.Využívám hlavní bílý "americký"pivot,jehož jedinou hodnotu obsadim ve všech šesti úrovních.Nic efektního, ale každý den to je schopno něco pohodově nasypat.(mimo včerejška,bohužel, to přes něj cena nepřelezla)

Ivan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neviem čím to je ale dnes mi ide live VT-čko nejak divne. Každú chvíľu mi žltnú tie tri piškóty a sem tam sa dokonca aj červenajú. Potom sa to samé obnoví ale 2-3 min som vlastne mimo reálnych dát. Skúšal som preto aj demo a to išlo v poriadku. Internet mi pri tom nevypadáva.. Ak niekdo viete - poraďte čo s tým. Dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ivan
u Free pivotů je vždy dilema co zvolit (z jakých zdrojů navolit pivoty)..někdo jede na tradici klasických S/R, někdo na Camarilu další na Fibo...a další opíšou různá bankovní nebo investiční doporučení...Osobně preferuji nejvyšší, nejnižší a uzavírací cenu předchozího dne nebo i za jiné období..to je určité měřítko...podle jisté formulky se pak spočítá hodnota pivotů...Funguje to podle mne lépe než tradiční S/R.."Americký pivot" ti dá jen hodnotu předchozího dne a to je dost málo...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

4x.sk
na EUR/USD som to ešte vôbec neskúšal, pretože mojím obľúbeným párom je cablik, ktorý robí vždy min. o 100 % väčšie pohyby ako Euro. Možno z toho aj vyplýva menej falošných signálov na Eure. Cez víkend sa na to mrknem ale teraz som v strehu na cable.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

4x.sk
ja to mám spustené na oboch TF. Na 1-min mám nastavenie INT5, MA20, ADX20, PP75, vstup Bez pivotu+INT+ADX+PP. Takto mi to viac filtruje šumy, dostáva sa to takmer na úroveň 5-min TF ale vstupy sú omnoho presnejšie. Samozrejme ber to stále ako testovanie aj keď som Live.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...