Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To:SID

Ahoj Side.Nerad otravujem,ale znova som sa dostal do situacie ked mi prestal fungovat na 1MT grafe ASID AP a znova na perite GBP/USD.Mam nadstavenie presne podla poradia/3,nie,2,5,1,30,ano,20,nie,pips,15,10,3,ano,50,2,0,10,int6,nie,10,17,4/
21.2. o 3:30 v noci /CT/ ked vyslo spravodajstvo Bank of England sa mi podarilo nieco utrhnut no uz o 7:30 /CT/ mi prestal na 1 MT grafe ukazovat.Buy ,sell signal-uplne chyba cierna linia a tak bolo tomu stale/.
Uz som raz mal podobny dotaz a vtedy si mi poradil pridat pocet sviecok.Teraz ich mam na 1500.Zvlastne je ze cierna linka mi chyba len na 1MT u GBP/USD na EUR/USD sa mi to nestava.Ak ho ale prepnem na 5MT vsetko je tak ako ma byt.Odinstaloval a nainstaloval som VT znova no nic sa nezmenilo.Obcas sa mi stava ze na per sekund preblisne obrazovka a na zlomok sekundy zmiznu grafy no len ak je na nich ASID AP.Myslis ze to mozu dako ovplyvnovat na serveri?Dake blokovanie?Prestavam tomu rozumiet.


Dakujem za odpoved a akykolvek postreh ,alebo poucenie.



Mirex. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pacho.

Dakujem za odpoved,no obavam sa ze to asi nebude ten hlavny problem.Mal som sviecky na 1500 a ked som si ich teraz pridal na 2160 ako uvadzas tak na 1MT GBP/USD sa nic nezmenilo len mi obcas zacal vypadavat obraz a cele VT sa akosi spomalilo.Inak na ostatnych paritach 1MT funguje.Garfy su kompletne no len na GBP mi chyba ukazovatel ale aj pivoty.To preblikavanie obrazoviek na ktorych mam tento system pokracuje.


Ale aj tak dakujem za informaciu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mirex :
skus si este pozriet cas close ceny z piatku alebo aj z posledneho dna. Mne sa bezne stava ze close v piatok na 5M grafe nekonci 17:00 ale poslednu sviecku mam 16:05 co dost nechapem ale staci mi podla toho upravit cas na pivotoch a pekne mi ich vypocita. A este mozes mat ten problem co mam ja ze mam slabsiu masinu a VT sa na nej potom chova dost divne. Na spolahlive fungovanie VT potrebujes aspon 1GB RAM.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pacho; Dakujem za odpoved.Mam PC z 1GB RAM a video kartu podporujucu 3 obrazovky.Takze v technike to asi nebude.Mam skor obavu ci pani z NewYorku nieco nevymysleli.Skusal som uz vselico no na nic som neprisiel.Zaraza ma ze nefunguje len GBP/USD.Prikladam screen. Ak ma niekto podobny problem dajte vediet. Dik.

3345

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mirex
to je z live nebo z demo ?

pacho
to asi dostali všichni klienti CMS. Je to podle mne sdělení o ochraně osobních údajů, na základě předpisů a nařízení NFA, pod který CMS a další registrované společnosti v USA patří. Když vyjde nějaké takové nařízení nadřízených orgánů, jsou tyto společnosti povinni informovat všechny klienty po celém světě.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...