Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

SID :
ak zadam one click orders tak mi automaticky jednym kliknutim otvori poziciu lenze otvori 1 lot a nepyta sa ma v akej hodnote chcem otvorit. Kde sa to da nastavit ? Asi sim dement ale zatial som to nenasiel. DIK :)

Volf:
kde vidis to kolisanie spreadu ? Ja tam vidim len napisanu velkost spreadu k jednotlivim parom .

Endy :
este ze obnovujem PC park lebo inak by mi zhorel notebook. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pacho, este som 1-click order neskusal, ale pripadalo by mi logicke, ze otvara taku poziciu, aku mam nastavenu v DA groups na danom ucte (cize co ti predplni aj pri klasickom buy/sell prikaze .. mylim sa?
Endy

pacho Napsal:
-------------------------------------------------------
> SID :
> ak zadam one click orders tak mi automaticky
> jednym kliknutim otvori poziciu lenze otvori 1 lot
> a nepyta sa ma v akej hodnote chcem otvorit. Kde
> sa to da nastavit ? Asi sim dement ale zatial som
> to nenasiel. DIK :)
>
> Volf:
> kde vidis to kolisanie spreadu ? Ja tam vidim len
> napisanu velkost spreadu k jednotlivim parom .
>
> Endy :
> este ze obnovujem PC park lebo inak by mi zhorel
> notebook. :D


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
jede vám nové VT(demo) normálně? Mě to teda blbne. Mám ale už pár dní podezření na nějaký virus, zatím neodhalený. Takže jestli u vás v pohodě, tak je to jasné.
Jinak díky. Bez výše uvedených poznámek bych novou verzi ani nestáhla.
Ještě mě napadlo. Má VT nějaké specifikované požadavky na operační paměť?
Anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nowa
Holt když potřebuji na jednom monitoru mít puštěný VT a na druhým pracovat či pařit battlefield2 když se na trhu nic neděje, tak je lepší mít 2GB. Ovšem mezi námi není ramka jako ramka to jistě každý rád potvrdí. Konkrétně platilo dříve a platí i dnes, deska, ramka, zdroj, a procík jsou věci o kterých když je člověk kupuje by měl vědět co to je a k čemu to má sloužit. Teda pro pařany platí i grafika. Nekupovat drahý novinky a nonejmy, ale ověřené a vyzkoušené rok staré modely které jsou cenově dostupné a hlavně zrevidované, s novějšími drivery a odladěné. Dnes to platí více než dřív, kdy se výrobci předhánějí kdo dřív přijde s rychlejší novinkou a pak teprve se chytají mouchy a zjištuje se co s čím vlastě chodí tedy většinou nechodí. A mimo mísu nikdy bych nekoupil postavený počítač v obchodě, byť i autorizovaném, pokud by mi ho neposkládali z mou navržených komponentů. Teda jsem se rozepsal byť to spadá do vlákna jiného.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lisakus:

právě dnes mi jeden přišel, nechal jsem si ho poskládat - hlavně kvůli záruce a legálnímu software, ale všechny komponenty jsem si vybral podle sebe, hlavně 2 GK, abych mohl sledovat co se děje na 4 monitorech (a je to min. o polovinu levnější, než specializovaná GK se 4 výstupy).

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...