Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

To SID

ten zanam je spraveny z demo verzie z mojho laptopu no je zhodny s tym co som mal na obrazovke v zivej verzii.Z istych dovodov som nechcel zverejnit obrazok z live verzie.No bolo to totozne.Momentalne to uz funguje a zatial som nedosiel na to preco som mal ten dvojdnovy vypadok.Zistil som ze som mal velmi zatazene CPU.No stale nechapem aj ked som uplne odinstaloval a nainstaloval VT tak vsetky oparity fungovali okrem GBP/USD a aj to len na 1MT na 5MT fungovala aj tato.
Teraz zistujem ci to nebol daky lokalny problem tu v Chicagu.

Ale aj tak Vam vsetkym dakujem za reakcie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Mirex
Někdy nemusí live a demo spolu přesně korespondovat, protože pokud vím tak obchodování probíhá na nezávislých serverech, takže i data se mohou někdy nepatrně lišit (od toho je to taky "jen" demo)...nějaké šumy tam nyní mohou být, protože pokud vím, připravuje VT přechod na vyšší verzi, ale kdy to spustí naplno, těžko říct...Pokud to nyní funguje, tak je to fajn..:-)..Obrázek z live obchodů bych tady taky nedával, nikdy nevíš, kdo si co z toho může odvodit...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
mám opět trochu problémy s demo VT. Ráno jsem se dvakrát úspěšně přihlásila. podruhé mi to nějak vypadlo, zůstal jen navigátor, kt. reagoval jen na zavření. Od té doby mi to hlásí "nesprávné heslo". Tomu nerozumím, heslo zadávám určitě dobře. Demo je snad časově neomezené nebo se pletu? Máte někdo nějaké vysvětlení?
Trošku mě štve, že mi demo už druhý víkend nejede. To mám na to nejvíc času.
S tím heslem už se to taky někomu stalo?
Anna

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nowa
Přes víkend, kdy se běžně neobchoduje, probíhá většinou údržba systému, tak demo prostě občas nejede...Je časově neomezené - u hesla si překontroluj i malá a velká písmena..a taky je možné, že přes tento víkend přecházejí na avizovanou vyšší verzi...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To že je demo časově neomezené jsem si myslel taky, ale jestli to není jen pro obchodníky kteří zároveň na platformě obchodují Live. Když jsem demo nějaký čas nepoužil, přišel mi dotaz od CMS zda mi mohou s něčím pomoct. Protože jsem nereagoval, demo mi přestalo fungovat, takže jsem se musel znovu zaregistrovat.
Vot tak.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všem,

snažím se proniknout do programování AOS a narazil jsem na problém. Pokud určím nějakou podmínku (jenom jednu) pro vstup, tak všechno funguje jak má.
(LongEntrySetup:=CROSS (MA1, MA2);)

Jenže pokud potřebuji přidat ještě nějakou jinou podmínku, tak ji to ignoruje a řídí se to pouze překřížením klouzavých průměrů.
(LongEntrySetup:= mom>0 and CROSS (MA1, MA2);)

Nevím, jestli není třeba použít jiný operátor, nebo záleží na pořadí... Poradíte mi někdo, jak donutit VT, aby zohledňovalo všechny podmínky, které zadám?
Díky a přeju hezký den
GM

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacho
už jsem to taky vyzkoušel..:-), ale stejně tam uvádíš počet lotů na pozici...
Jinak nová grafika, možnost zadávat i mikroloty (0,01 - no nevím k čemu to je dobré...), dobrá je i možnost nastavení zvuk. alertů pro různá entry se zobrazením hraniční ceny - další vylepšení jsem zatím moc nezkoumal...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...