Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

Zdarec fšem.

Tak jsem zjistil, že ve Visual Trading 1.8, když zůstanu na pozici nějak přes noc nebo možná déle, tak po opětovném spuštění mi zmizí indikátory, že mám otevřené pozice. V okně "Otevřené pozice" to zobrazené je, ale indikátory v okně s grafem zmizely :-( Tak jsem si toho nevšiml a účet šel pěkně down. Ještě že je to jen DEMO :-) Nevíte, jest-li je to normální, nebo jak je tam znova zobrazit?
Dík.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdarec.
Když zadám objednávku na kterou nemám finanční krytrí, tak mi to oznámi a zobrazí zelený indikátor. Objednávku se mi ale nepodaří zrušit. Zkrátka pořád tam figuruje jako objednávka, na kartě Objednávky je rovněž vidět, ale po zadání pravým na myší a Odstranit, tak mi to napíše. "Failed to cancel order nějaké číslo". Odstraní se až p odhlášení a opětovném přihlášení. Nevím jest-li objednávka platí a pokud by se na účtu objevily finance, zda by se aktivovala, či nikoliv. Při live obchodování by to mohl být někdy problém. Nevíte, jak se systém chová v tomto případě a jak se taková chybná objednávka dá zrušit?
Dík
SZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ilavsky: ruky prec od nich . Vela ludo u nich preslo o peniaze ked sa hrali na brokera a myslim si ze sa este hraju. Ludia im tam nasukali peniaze a ked chceli skoncit s tradingom tak im ich nevedeli dat naspat lebo ziadne nemali cakali aj rok kym ich dostali a aj to neviem ci ich dostali vsetci. Ved len tak zo srandy si daj vyhladat niektore diskusie na inych forach a mozno sa nieco dozvies aj viac. Ten kamos nerobi nahodov pre nich?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarek.

Jsem to nikde nenašel, asi hledám špatně, tak poraďte, kdo to máte v malíčku. Když mám otevřenou pozici Short a otevřu další Long, tak se mi Short uzavře. Já vím, že je to nesmýslné a jde to proti sobě, ale třeba to tak chci mít. Trh jde na sever, na short pozici ztrácím čím dál, tím víc a chci vydělat něco málo na long pozici a věřím, že se to obrátí a vydělám i na te short - to jsem to zkomplikoval :)
Jde to nějak ošetřit ve VT Trader?
Dík
KS

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...