Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

TO Endy:

Nějak mi to trochu uniká s CMS. Jelikož uvažuji o live účtu právěu nich, tak mne ten Tvůj příspěvek hodně zaráží. Pochopil jsem s toho, že jim vadilo skalpování. Uvažuji správně? Pokud ano, tak co jim na skalpování vadí? Oni si na své příjdou každopádně. Nebo je to všechno jinak? Mně totíž vyhovuje jejich platforma, proto právě chci založit účet u nich, ale když postupuji tak, jak píšeš, tak je to na zváženou. Jest-li Tě mohu poprosit o víc podrobnosti (nesledoval jsem tu kauzu od začátku, tak nejsem moc v obraze), v čem třeba vidíš hlavní problém. Já totiž na demu jedu jenom scalping, tak že bych u nich živě neměl šanci? A s tou rekotaci? Cenu mi přece nabídne platforma a nad/pod mě nepustí, tak to už nechápu vůbec. Omlouvám se za tyto otázky, které se mohou někomu zdát primitívni a celkem jasné, ale mně to nějak jasné není. Jest-li můžeš a budeš chtít, vysvětli to trochu víc.
Dík
KS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
kladies uplne spravnu otazku:
> A s tou rekotaci? Cenu mi přece nabídne platforma a nad/pod mě nepustí,

Presne takto rozmyslam aj ja.
Nerozumiem tomu, ze ja dam buy, oni mi otvoria poziciu a potom mi povedia, ze som vstupil za off-market cenu. Snad im nemam zavolat po kazdom otvoreni pozicie, ze ci je to on-market alebo off-market cena.

Problem je aj to, ako tuto celu situaciu riesili oni. Zo dna na den ta daju na "inu" exekuciu. Na reklamacie sa tvaria, ze je chyba u teba. Az ked im dokazem cez video, ze problem je u nich na mojom ucte, sa ukaze nejake Compliance department a to mi oznami, ze na vine som ja.
Toto nepovazujem za uplne seriozny pristup. Ak mali problem s mojim obchodovanim, tak mi to mali povedat rovno.

Ja by som si nedovolil nikomu odporucovat co ma robit. Na tradingu je super, ze si zodpovedny sam za seba a za svoje peniaze. Jedine co robis, zbieras informacie, aby si sa na zaklade nich mohol co najlepsie rozhodnut.

Ja som skratka povazoval za vhodne ukazat tuto vec aj pre ostatnych.

GL/GT
Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dík za odpověď.
Tak to je pro mne dost zklamání. Chtěl jsem se držet zásady - zvolit si trh - zvolit si platformu - zvolit si obchodní strategii a teď tohle. Jejich platformu, forex i obchodní sytém zkouším asi třetí měsíc a teď abych zvažoval co dál. Mám problém s EN, tak proto VT a celkem jsem se ho naučil "dokonale" ovládat. Ale co teď nevím. Jejich přístup se mi ani trochu nelíbí. Říct někomu - s trochou nadsázky - "když se Ti to nelíbí, tak vypadni" mi nepřipadá zrovna seriozni. No nic, mám o čem přemýšlet. Každopádně Ti děkuji za odpověď. Pořád mi ale není jasné, co jim na skalpingu tak vadí???

Ufff.

Vůbec z toho nemám radost.

KS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to DarkMan:

To už jsem si všiml, že snad většina z diskutujících jede MT, jenom že začal jsem z VT, děsně se mi zalíbila, pochopil jsem ji na můj vkus až příliš rychle (až jsem se sám sobě divil :) ) . V MT mi nějak pořád něco uniká, ani pořádně nevímco, ale víc mi zkrátka sedl VT. Ještě zkusím posbírat zkušenosti ostatních s VT a když, tak se hold budu muset naučit MT. Asi to nebude až tak složíté, ale zkrátka nechce se, a to je horší, než když nemůžeš.
Je tu ještě jeden aspekt. Na první, (druhé, třetí, ...) vymázání účtu CMS nabízí min $200 a mini loty. Pro mne velmi vyhovující. A zajímám se jen o FOREX. No při úvaze o změně brokera musím hledat i tyto informace. Je toho na mne moc :-(

Tak uvidíme. Vycházím s toho, že zas tak špatné to u nich asi nebude, ale musím ještě sondovat.
Dik.
KS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hezký večer.

Tak jsem někde v diskuzi Futures objevil Obchodní deník v Excel, ale je určen právě jen pro komodity. Asi to půjde úpravit i pro FX, ale excelovskému analfabetu jen těžce. Nebyl by k mání také pro FOREX, případně nebyl by někdo ochoten ten deník úpravit? Autor s úpravami souhlasí pokud na tom někdo nebude chtít vydělávat.
Dík
KS

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to sztula:
odpoved sice pozde, ale.... Myslíš J.A.tester? Ten mi autor upravoval pro VT kvůli jinému načítání svíček. Jinak nevidím, proč by nemohl funguvat i pro forex.

Ještě mám dotaz já. Dají se nějak z VT exportovat historická data (myslím dostupná historie 5000 svíček), a pak nahrát zpět a pracovat s nimi off line?
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: nowa

mám na mysli nějaký jednoduchý denník v EXCEL, kde by se zadávalý jednotlivé obchody, což by se následně mohlo vyhodnocovat třeba pomocí grafů, výkaz zisků a ztrát ap. Nějaké denníky jsem našel na www.financnik.cz/forum/read.php?2,53116,page=1, ale jsou pro FUTURES. Asi by se to dalo upravit, ale třeba to už někdo má udělané a podělil by se. Zapisování obchodů teď dělám ručně do sešitu, tak že místo do sešitu bych to zadával přímo do EXCEL. Zkoušel jse nakopírovat historii obchodů z webové stránky, kterou lze získat ve VT momocí "obchodní historie" nebo "Reports", ale v EXCEL to pak moc použit nejde. Nakopíruje to tam ze symboly nebo jako text a upravovat to dá stejnou práci, jako to ručně zapsat. Už ale něco tvořím, ale co z toho vyleze :(

S těmi historickými daty do VT Ti nepomohu. Jsem pořád on-line, tak jsem nad tím neuvažoval. S historickými daty se dobře pracuje ve MT4. Je tam obravdu bohatá historie jen se v tom trochu rozkoukat. Teď se to zrovna také učím. Je tam Tester strategii a podobné vychytávky, ale to asi znáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nowa:
export dat lze - pravým myšátkem na grafu - copy all chart history data - uložíš ve formátu zápisníku kam potřebuješ
(vždy na grafu z kterého potřebuješ data - 1 min TF, 5 min TF atd)
Import dat zpět jsem nikdy nedělal a tuším, že snad nejde. Jinak zkus projet manuál je o tom na straně 127 Contextual Menu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jaranek:
Díky, jak vyexportovat data do text. souboru vím, jde mi o to, jak to dostat zpátky - pokud to vůbec jde. Chci si nastřádat data pozdější backtest, abych měla víc svíček než těch cca 5000

sztula:
J.A. tester je spíš pro backtest, ale já jsem ho používala i pro vyhodnocení obchodů, takže takový deník. Je třeba do něj nahrát data, a ta z VT se musí upravit. Kdyby jsi měl zájem ozvi se mi na mail.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...