Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Visual Trading 1.8


Sid

Doporučené příspěvky

Dobrý den, používám tento software a demo účet a prosím o radu ..

Cena měnového páru se nachází na 100 a předpokládám že půjde dolů, ale chci počkat na potvrzení mé doměnky a počkat až klesne na 98 a poté chci aby se mi automaticky vyplnil příkaz na pozici "short" s nějakou pevně definovanou stopkou. Je to v tomto software možné??

vidím jen příkazy nákup, prodej, entry stop nákup, entry limit prodej, ale at zkouším, jak zkouším, nějak mi to nejde.

Děkuji za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

beraniste

Re: Visual Trading 1.8
Vloženo uživatelem: jaranek
Datum: October 14, 2007 09:03PM
Statut uživatele:

premnath:
V případě, že zadáváš entry na hodnotu, která je nad aktuální cenou, tak pro nákup je to "entry stop" a pro prodej "entry limit". V případě, že zadáváš entry na hodnotu, která je pod aktuální cenou, tak pro nákup je to "entry limit" a pro prodej "entry stop". A jak píšeš, ovládáš vše pravým tlačítkem na grafu a máš zde volby kde můžeš zadat SL i PT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

čau
jo je to mozny jsou to prikazy entry stop nakup a entry stop prodej zadas vstupni cenu pocet lotu/minilotu a cas dokdy tam chces ten prikaz mit day/gtc dole mas dve odskrtnuty policka set stop a set limit tak si je zaskrtnes a vyplnis kde chces mit stopku a limit.

jinak mam otazecku cms pri posilani penez(k nim) nema ten potvrzujici formular na webu co meli?((pisu to do tohohle vlakna, ponevadz vhodnejsi jsem nenasel...)cini se tedy nejaky jiny krok nebo jenom se poslou penize a ceka se?:))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,
nemáte někdo, prosím, předchozí instalaci vétéčka? Po posledním updatu se mi VT 1.9 neustále kouše. Už jsem s tím dělal všechno možné, a prostě pořád mi při kliknutí pravým myšítkem zamrzá. Dělá mi totéž na dvou různých počítačích, takže nevím kde je chyba. Předchozí update 1.8. chodil bez problémů...

Díky,

Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Již delší dobu mi nejdou v noci grafy, po zalogování na okamžik grafy vyskočí, ale hned se ztratí. O něčem podobném se někdy ke konci roku zmiňoval R65 na chatu, v té době jsem měl já vše OK. Máte někdo stejné problémy? O nočních obchodech fundamentů na kiwi a klokanech se mi tak může jen zdát. Problém je stejný na live i demo. Používám stále verzi 1.8.6

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím vespolek a prosím o pomoc. Chtěla jsem zmenšit seznam indikátorů, které to nabízí - Quicklist. Když jsem vybrala, co jsem chtěla a dala OK, tak mi to zamrzlo. Je to pořád stejné i po restartu, nemůžu s tím nic udělat. Může mi prosím někdo pomoct! Beru cokoliv kromě přeinstalování, to bych nechala až na úplný konec. Nerada bych přišla o své poslední nastavení, kt. jsem nestihla uložit :-(
Díky předem

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...