Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Deluxe:
(tu)
Pročetl jsem si několik vašich příspěvků zde ve vlákně a jsem rád, že je tu další člověk co se semnou 100% shodne. Souhlasím i s tím přístupem k diskrečním systémum na CCI nebo jakéhokoli jiného indikátoru. Podle mě ty systémy jak píšete skutečně žádnou edge nemají (logicky moc ani nemohou). Tím klíčovým prvkem u těchto systémů ať už je to ZLR nebo cokoli jiného je ta diškréce. A moje zkušenost je taková, že ta je v podstatě nepřenositelná...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte, nechcem zakladat nove vlakno (aj ked asi by to nebolo od veci)
ale chcem sa opytat co robite ked obchodujete.

Tzn, co robite tych 8 hodin okrem toho ze sedite za PC.
Prv vyhladavam vstupne signaly ak su platne vstupujem atd... ale ked je pozicia otvorena v podstate nerobim nic len posuvam SL a to dost zriedka. Furt tak rozmyslam ze co robit ked vstupim do obchodu. Vacsinou si preklikavam diskusiu tuna na financnikovi a bajockom sledujem aj graf. Dajte nejake rady alebo tipy co robite vy ked obchodujete, okrem toho ze cumite do PC a sedite na stolicke. Este k tej stolicke, och chce to nieco ine, lebo pridem o chrbat ale to uz je ina tema.
Tak pocuvam Vas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to stranger,

to je systém od systému, ty pokud obchoduješ 6-10 obchodů denně, tak je třeba sedět na ''stoličce''. já jsem si pro sebe sestavil systém, kdy jdu pro velké pohyby, respektive po vstupu do pozice u PC příliš nesetrvávám, protože oblasti trhu kde vstupuji se nevyskytuji několikrát za den. a buď si nastavím že mi NT uzavře v 2215 všechny pozice nebo to držím přes noc.
Posuny SL apod. věci příliš neaplikuji (vůbec).

to -Maxwell-,

jsem si toho vědom, mám vaše příspěvky (podobně jako heronovi) stažené a slouží mi jako inspirace k dalšímu vývoji, informací tohoto typu v češtině moc není a lidí s podobným smýšlením také ne

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, kde prosim pekne najdem kedy su hlavne hodiny obchodne na trhu Micro Euro FX (M6E)
To je trh s ktorym chcem zacat s uctom 500 USD a trenovat tak psychiku a vstupy podla planu ziadne robenie somarin.
a kto vie mozno zhodnotim ucet na 2500 a potom pojdem drahsie trhy, ale to predbieham.
Viete mi prosim pekne povedat kedy su hlavne obchodne hodiny na trhu M6E?

dakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

davidoff77
zial ja tam nevidim nikde ze sa obchoduje od napriklad 8:30 - 15:30 abo tak.
Tam len pise ze uzatvarenie a otvorenie cize open 5:00 PM a close 4:00 cize doba medzi ktoru sa blokuje initial margin.
ALe ake su hlavne obchodne hodiny? kedy prebieha najviac obchodov ako napriklad u trhu ES. napriklad od 15:30 nasho casu do 22:15
U Micro FX to neviem. To potrebujem vediet.

Vdaka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

stranger, ten trh neznám, neobchodoval jsem ho, jen klasický Euro FX (6E), ale osobně bych se vykašlal na nějaký čísla hodin, co někde píšou, je to o volume, tak pokud máš před sebou graf, tak kdy je volume nejvyšší, tak jsou tvoje obchodní hodiny
btw: pro 6E je to pro mne 8:00-20:00 hod (špička bývá 14-16hod)

jak si k tomu trhu přišel ?

M

Link to comment
Sdílet pomocí služby

M6E ma take iste obchodne hodiny ako 6E futures - ktore kopiruju EUR/USD na forexe. Hlavna aktivita na eur/usd je rano 8.00-12.00 a potom poobede 13.30 - 18.00.
Ale pozor M6E je strasne malo likvidne, a poplatok za obchod je 2-3 usd (co su 2-3 ticky), takze ak chces obchodovat taketo mensie objemy, je to lacnejsie na forexe.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mira_k dakujem to je uz ina odpoved rovnako dakujem aj tebe Sirix. K trhu som prisiel tak ze mi ho odporucal Miro z AMP ako dobry trh na cvicenie psychiky. A okrem toho sa da obchodovat s 500 USD a kedze cakame babo co chvila a budeme riesit aj domcek nejaky, tak viac ani necem dat do trhu teraz. mam to zakazane snubenicou :) Ale chcem uz zacat s live a potvrdit si ze "ano system funguje a ano zvladnem to" a hlavne trenovat psychiku a vstupy podla planu. Mozno potom tych 500 premenim do 2500 a tak pojdem aj NQ a potom ES :) Momentalne mam otvorenu poziciu na tom trhu a som zatial v pluse 261 na 3 kontraktky. Ak by osm to uzatvoril nebolo by to zle zhodnotenie za par hodin z 500 urobit 761 :) vid obrazok

16089

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...