Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: J.A.tester 2.0


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 185
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahojte vsetci.

V prvom rade musim samozrejme podakovat autorom za uzastny kus prace!! Dakujem!

Ale zaroven by som sa rad opytal ostatnych, ci nahodou niekto nevie preco mi v2 nechodi.
S v1 som nemal problem. Skusal som v2 na Excel 2003 (angl. verzia) part of Microsoft
Office Basic Edittion 2003. Tiez som to uz skusal na Office CZ 2000, s operacnym systemom
Vista, Win XP angl. tak aj CZ.

Po spusteni a povoleni macros mi vybehne male okienko s nadpisom Microsoft Visual Basic
s hlaskou File not found, moznosti OK a Help. Po kliknuti na OK a znova povoleni Macros
mi vyskoci okienko s hlaskami:

Lost Visual Basic Project
Lost ActiveX controls

Budem vdacny, ked mi bude niekto vediet poradit, mozno sa to niekomu stalo a vedel to vyriesit..
Ja som sa uz pytal aj autora, ale k nicomu sme sa nedopracovali.. Dokonca som kvoly tomu
preinstaloval legalnu Vistu na nelegalny XP CZ!!!! uff..

Tak este rad dakujem za super pracu a pripadne aj za odpoved..

Miron.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Břonďa:

tickove grafy bych si sám strašně rád v testeru otestoval, ale je s tím docela dost problém. Vzhledem k naprosto odlišnému principu vytváření barů je skutečně asi nejlepším řešením použít 2s.data, zadávat si hodnoty vstupů a čas zadávat v podstatě "skoro" přesný čas vstupu (při 2s.TF). Jenže těch dat je pak strašně moc a tester (hlavně spíš samotný excel) na to není ideální. Bude to určitě hrozně dlouho počítat. Jiný přesný způsob jsem nenašel. Pokoušel jsem se testovat nahrání nějakého nižšího tickového TF (např. pro 240tickový graf použít data z 60 nebo 40 tickového) ale nefunguje to moc přesně. Takže nejspíš jediná cesta --- 2s.TF.

No třeba něco vymyslím :-). Řešením by bylo trochu jinak pracovat s daty z listu Data1m. A samozřejmě použití Excelu 2007. Znamená to taky vymyslet nějaké vychytávky při procházení dat, aby to neprocházelo všechny ty miliony řádků :-). Něco mám už v hlavě. Tak jen na to najít volný čas.

Jo a taky si musím koupit Excel 2007. Beta mi skončila a tak budu nucen za draho nakoupit :-(



To All:

díky za uznání a jsem rád že Vám to snad pomůže


Aleš



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pěkný den,

J.A.Tester vypadá opravdu skvěle a věřím že jeho služeb také využiju!
Jen mám takový malý dotaz, který se týká vkládání dat do Testeru, nevím jestli jsem to správně pochopil.
Potřebuju mít stažená historická data, např. z SCMagicu, že? to je v pohodě... Ale abych je dostal do přijatelnýho formátu pro tester, tak to musím ještě prohnat např. Sierrou?

S pozdravem, Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...