Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: J.A.tester 2.0


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 185
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj Alec!

Mam otazocku ohladom zadavania casu/datumu. Mal by som pouzivat pre zadavanie casu vstupov/vystupov cas na burze (USA) alebo mozem aj nas CET? Akosi som si zvykol robit backtesting podla nasho casu a ked som zacal skusat J.A. tester nastali trosku problemy s prenosom casu zadaneho v liste "Denik" do listu "ObchDenik". Priklad: v liste "Denik" zadam hodnotu 16:55. V ramci toho listu sa vsade zobrazi spravne, ale pri overeni v liste "ObchDenik" tam uz figuruje hodnota 19:51 a k nej samozrejme nespravne hodnoty vstupov, vystupov atd. Rovnako je to aj v liste "DataDenik".
Data mam vyexportovane zo Sierry v TF 1min taktiez s pouzitim CET.

Dakujem,
Doggy


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Alec,


Používám tvůj J.A.tester už nějakou dobu a jsem s ním velice spokojenej.Nejdříve jsem používal verzi 1.3 a teď samozřejmě vylepšenou verzi 2.Nemůžu bohužel přijít na jednu věc a to,že chci zároveň s Exitem 1 testovat i Exit 2.V deníku samozřejme zapisuji i Exit 2 a v nastavení hodnot mám zaškrtlý testovat na Exit 2.Zadám vypočítat obchody a potom přenést data obchodů v obchodním deníku,ale výstupní čas u Exitu 2 je stejný jako u Exitu 1 a při zobrazení výsledku samozřejmě v Exitu 2 nic není.Dělám něco špatně?


Děkuji za odpověď

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Alec,

data v liste data1m su taktiez CET. Ak tam vlozim data s 1minTF tak sa prejavuju problemy ako som popisal, teraz som tam vyskusal dat data vygenerovane sierrov s 5minTF a vsetko slape ako ma. Neviem, mozno som urobil pri vkladani 1min dat chybu, ale neviem o tom. Postup som pouzil v oboch pripadoch (1min aj 5min) rovnaky. Este sa s tym skusim trosku pohrat a dam vediet.
Inac je to naozaj skvely nastroj!!! Klobuk dole

-Doggy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj, moc supr vec...i kdyz tedy dlouhodobe pouzivam TWS z woodiesclub tak tohle se mi libi a zkousim to...

mam jen zasadni otazecku...asi je to o siere protoze kdyz exportuju data ze siery tak mi to vyhazuje divny format datum/cas a to kuprikladu takto: 36269.6354... a to i pri exportu primo do excelu (mam sieru188 a excel2007eng)

nevis co s tim?

vypada to ale spise na nastaveni ze sierry...

diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenaL:

36269.6354... je forma záznamu Excelu pro datum a času, takže to je v pořádku. Klidně stačí do testeru kopírovat data v tomto formátu.

Pro přeměnu na správný formát je třeba (není to ale podmínkou) označit celý sloupec a přes pr.tlačítko myši a Formát buněk - záložka Číslo - vybrat Datum a v seznamu najít např.: 14.3.01 13:30 a bude vše tak jak má být.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...