Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: J.A.tester 2.0


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 185
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý večer všem.... předem bych chtěl poděkovat Alecovi za obdivuhodnou práci !!!! dále jsem se chtěl zeptat mám také problémy s JA Testerem 2.0 v předchozí verzi nebyli :-o nějak mi to pořád říka že to má nějaký problém s jazykem Visual Basic a seká se to .... tak jen kdyby někdo věděl co s tím.... ps: přikládám obrázek... aha :-o obrázek nepřiložim, protože tu není tlačítko k této funkci :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radusor:

nějaké problémy už jsem zřejmě objevil a také odstranil (něco může být jen v nastavení), ale potřebuji to nejdříve vyzkoušet u někoho jiného než u sebe a tak to zatím zde nezveřejňuji dokud to nebude potvrzené. Pokud by byl zájem, můžeme to zkusit vyřešit přes e-mail. Můj je nakonci Návodu k testeru.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problém se spuštěním testeru:

v případě, že používáte českou verzi Excel 2003 a máte problém se spuštěním zkontrolujte následující nastavení:

- otevřít excel
- musí být otevřený nějaký sešit, třeba jen prázdný (ne s testerem)
- vybrat Nástroje
- vybrat Makro
- vybrat Zabezpečení
- vybrat záložku Důvěryhodný vydavatel
- zaškrtnout „Důvěřovat všem přístupům k projektu ….“

V případě anglické verze Excel 2003 mám již provedenou opravu, která na mém počítači na anglické verzi Excel 2003, normálně funguje. Jakmile to budu mít otestované i na jiném počítači, dám k dispozici.

V případě použití Excel 2000 jsem dostal informaci, že to někomu normálně funguje a někomu ne. Takže ještě musím u sebe nainstalovat i Excel 2000, abych to mohl otestovat a zjistit kde je problém :-(


Všem přeji hodně zdaru

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Výborná práce.
Děkuji.
Do Backtestingu mám ještě chvíli času, ale už teď jsem si pracně vytvořil na dvojlist A4 tabulku pro zaznamenávání všech potřebných hodnot a přemýšlel o elektronickém záznamu v programu Excel. Teď mám o starost méně.
Ještě jednou díky a jdu na to.
Ouklend.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

musim sa primluvit k alecovi.. mal som rovnaky problem ako flakac a dalsi... uz v upravenej verzii mi ale vsetko ide ako ma, takze mozem povedat ze podla mojho nazoru nejde uz o problem anglickeho excelu alebo ceskeho.. navrhopval by som skusit inu verziu(instalacku) officu.. mozno to vyriesi problem...

Juraj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

toloylyn:

1.) doporučuji pracovat s vyšším TF dat (viz Návod), osobně používám 1min.TF a dle různých testů je to u mě optimální kompromisní řešení. Samozřejmě, že záleží co chcete testovat.
2.) v Návodu je popsáno jak provést výběr požadovaného období pro import. Popis postupu je až nakonci návodu (viz "Další info").

pokud by se Vám to i nadále nedařilo, klidně mi napište a specifikujte přesně s čím si nevíte rady. Který krok není jasný.

Aleš

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...