Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

motivační citáty a knihy na téma rozvoj osobnosti


Felix

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 62
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 months later...
  • 1 month later...

J.Paul Getty
Můj recept na úspěch?
Časně vstávejte, pracujte do pozdních hodin.
Narazte na naftu.

Ann Landersová
Příležitosti jsou většinou maskovány jako těžká práce,
a proto je většina lidí nepozná.

Ronald E.Osborn
Pokud se nepokusíte udělat něco víc, než co už jste zvládli,
nikdy neporostete.

Richard L.Evans
Směr, kterým se ubíráte, je důležitější než rychlost vašeho postupu.

Židovské přísloví
S penězi v kapse jste moudří, jste hezcí.
A také dobře zpíváte.

Hannah Moreová
Překážky jsou děsivé věci, které vidíte,
Když odvrátíte zrak od cíle.

Myslím že Kyiosaki
Investovat není riskantní. Riskantní je nemít věci pod kontrolou.

Andre Kostolany
Spekulant může z hlouposti těch ostatních profitovat více než ze své vlastní chytrosti.

Z Curyšských axiomů
Dobrý je jen jeden dlouhodobý plán - "nějak" zbohatnout.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

A ještě jsem vydoloval tyto o penězích:

Tajemstvím finančního úspěchu
je utrácet, co vám zbylo
po odložení části výdělku
na spoření, a ne uspořit,
co vám zbylo po utrácení.

Ti kdo rozumí složenému úroku, jsou předurčeni jej inkasovat. Ti, kdo mu nerozumí, jsou odsouzeni jej platit.

Mike Todd
Nikdy jsem nebyl chudý, jen na mizině.
Být chudý je rozpoložení mysli.
Být na mizině je dočasný stav.

Dánské přísloví
Ušetřené peníze jsou stejně dobré jako ty vydělané.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Osobně se mi nejvíc libí toto:
"Stanov si za cíl stát se milionářem kvůli tomu, co z tebe bude, až se jím staneš."

Jde o to, že většina lidí chce dělat trading jen proto, aby měla peníze, nic jiného, což je dle mého názoru [bold]velká chyba[/bold]. Je to stejné jako když začnete podnikat (například si otevřete restauraci). Pokud se nebudete zajímat o své zákazníky, ale jen o to, jak ze svých zákazníků získat co nejvíc peněz, tak pokud máte nějaké obchodní nadání, tak sice vydělávat budete, ale bude to jen zlomek toho, co by jste mohli vydělávat, pokud by jste se zaměřili na přání zákazníků.

U tradingu je to obdobné, jen pozornost nesmíte zaměřit na peníze, ale na sebe. Tím myslím, neustále se vzdělávat (a to i když vyděláváte milióny), přemýšlet o své psychlogii, zaměřit se více na svůj obchodní plán a na trhy, než jen přemýšlet o tom jak mi zrovna (ne)vyšlo mých pár posledních obchodů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Me doporuceni : Puste si Rockyho 1-6 dil a posluchejte co rika, je velice spolecne s tradingem - podobne jako film Million dollar baby........vule,vira,disciplina a trpelivost.Jak rika rocky ,,kdyz dostanes ranu a spadnes k zemi,musis se zvednout a bojovat dal"...takhle to je pokud clovek chce neceho v zivote dosahnout.... ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Překážky poražených jsou příležitostmi vítězů. Výstižný příběh o Tomáši Baťovi nádherně demonstruje masivní rozdíl, který odlišné reakce způsobují.

Jednoho dne vyslal legendární český švec své dva nejlepší obchodníky, aby se prosadili v Africe. Když první uviděl, že zde nikdo nenosí boty, zděsil se. Jako opařený píše telegram Baťovi: „Pošlete mi zpáteční letenku, tady nikdo nenosí boty.“ Když druhý prodavač spatřil bosé nohy Afričanů, byl samým nadšením bez sebe. „Pane Baťo, pošlete mi 10 000 párů bot, tady nikdo nenosí boty“ (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Malý klučina se pokoušel neúspěšně pohnout těžkým kamenem. Jeho otec stál opodál a nakonec se ho zeptal, proč nepoužívá veškerou svou sílu.
Chlapec otce ujistil, že používá.
“A proč mne nepožádáš o pomoc?” zeptal se otec.
Úspěšní vůdcové používají veškerou svou sílu. To znamená, že když potřebují pomoc, požádají o ni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

ahoj... vcera jsem to videl na plakatu kdyz jsem sel delat testy na holandstinu.

A calm sea doesn`t make a skilled sailor. (nevim od koho to je,ale libi se mi).

A jeden od Einsteina.. nevim jak to bylo presne,, ale pokusim se ideu neprekroutit.

Lide si o me mysli, ze jsem chytry, ale ja jen proste zustavam s problemy dele nez ostatni.

hokejista Gretzky... :) strela kterou nevystrelis, pujde vzdycky vedle.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...