Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EXCEL - rady a tipy


phynek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 905
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pavel
Není zač... já si na oplátku po malé pauze znovu otestuju Tvůj systém ;)...
měl bych k systému jeden dotaz... je mi jasné, že nebereš první průraz z range 3 minut, ale vstup až po korekci prvního průrazu... jde mi o to, kdy ho nevezmeš, když udělá velký protipohyb... YAX nevstupuje (např. pohyb UP), když nejnižší High úsečky zasáhne do range 3 minut - máš tento nebo podobný filtr taky??? díky za info... snad jsem to napsal srozumitelně...
ostatním omluva za off t.

R.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím všechny, nemáte někdo učet u ebanky ted Raiffeisen banka a nezkoušeli jste si dávat data z účtu do exelu ? já jsem to zkoušel a nějak se mi nedaří aby exel pracoval s buňkami kde jsou poplatky :-o prostě když pracuje s polatky tak mi u funkce Suma vyhodnotí vždy 0 pokud tam zapíšu jakýkoli číslo ručně tak to počítá správně, ale jakmile má pracovat se zkopírovanými hodnotami tak to nebere.... zkoušel jsem i přes poznámkový blok a vložit jako text :-( mohl by někdo poradit pokud to někdo dělá ? v podatatě jde o to, že exel mi nechce brát zkopírované hodnoty zkoušel jsem i formát buněk přenastavovat a nic nepomohlo....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkus do noveho sloupce nastavit format cislo a dat tam vzorec =1*sloupec s poplatky. Pokud budes mit #N/A, tak ten poplatek neni cislo a suma ho pocitat nebude.
Je treba mozne ze v te bunce neni jenom samotne cislo? Treba je pred nim nebo za nim mezera. To by stacilo dat nahradit a misto mezery dat nic. A nebo je to spatne nasekane do sloupcu a vadi tam neco jineho.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel V pohodě, tento týden mám volněji ;)... V těch souborech NQQ.xls + QMM.xls máš odkazy ve sloupci s datem na soubory NQ.xls + QM.xls. Ty bohužel nevidím, ale je v nich zase blbě naformátované datum. Nechci Ti ty odkazy překopat - to propojení tam asi chceš zachovat. V podstatě je to načtené jako textová hodnota. Podle mě stačí ve zdrojových souborech opravit ty datumy na správné. Přikládám soubor s minimální úpravou. Pokud si blbě rozumíme, tak pošli ty dva soubory NQ+QM a upravím to, a pak popíšu. Je rychlejší úprava než popsání :o).

10687

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K.: Koukal jsem na to. Děláš jedinou chybu, ale zakladni. Spatne uz datum zapisujes. Pri zapisu musis napsat = devateho + tecka + desaty + pak ENTER (ale to uz se fakt bavime o zakladech ;) ) správný zápis zkontroluješ v řádku vzorců - tam je vidět celý datum i s rokem. Pokud ne, je to blbě - viz obr. Jinak předělal jsem Ti teď všechny datumy ručně v Tvých denících + jsem trochu upravil soubor PREHLED.xls. Takže ted pouzivej tyto upravené soubory. Mělo by to chodit. Renda

10704

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...