Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EXCEL - rady a tipy


phynek

Doporučené příspěvky

Prosim o pomoc. Docela dlouho se snazim prijit, kde delam chybu pri vytvareni dynamickeho grafu. Potrebuju, aby se mi menil zaroven s tim, jak pridavam hodnoty denniho range. Pouzil bych to potom samozrejme i na jinych grafech. Ale neustale mi to vyhazuje chybu hodnota, coz nedokazu pochopit.. Kouknete se prosim na screeny, snad na to nekdo prijdete. Usetrilo by me to spoustu dalsiho casu. Dekuju moc!

10505

10506

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 905
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ted to uplne nechapu. Zadal jsem do jedne bunky =Range, to vyplivlo chybu hodnota. Tak jsem zkusil postup, co pises ty, s celym nazvem bunky a byla chyba nazev.. Mam excel 03.. (pouzil jsem .xls...)

yax:Tak uz to mam!! Hura.. :) byl problem s nazvem deniku... Navic jsem mel blbe postup. Ted uz je vsechno dobry! Dekuju moc za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim, je mozne v excelu nejakym zpusobem pouzit format bunky datum na bunku obsahujici vzorec, ktery dava konkretni cislo?

Pokousim se pomoci funkce ČÁST() rozdelit datum a cas, ktere mam z Ninji vyexportovane v jedne bunce, ale format bunky nefunguje na bunce s funkci. Musim vzdy vysledne cislo opsat do dalsiho sloupce, kde uz s formatem bunky neni problem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

karaev - format bunky kde je vzorec by mel normalne fungovat - dej mi odkaz na cast tve tabulky s popisem jak to potrebujes a ja na to mrknu - v me tabulce vyuzivam normalne funkci kde datum beru odnekud cas odjinud a v jedne bunce to vzorecek dava dohromady vcetne formatu ktery potrebuju tak by to melo jit i u tebe

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Yax : jen jsem se chtěl zeptat: všiml jsem si, že jsi velký kamarád s panem exelem :-) no a já bych se s ním taky chtěl tak zkamarádit.. :) tak se jen zeptám ... používáš na vyhodnocovaní jen kontingenční tabulky a VBA nebo i nějak jinak.. dík za případnou odpověd.. at vím co mám študovat ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Agent: nechci být hnidopich :o), ale takhle jednoduše to není úplně fční. Zkoušel jsem taky udělat výpočet DD, ale po delší chvíli co jsem to nedodělal, jsem si to nechal na jindy. Taky by mi to pomohlo, kdyby to někdo dal dohromady. Tady je chybka v tom, že jakmile po poklesu equity nastane nárůst a následně jde zase equity dolů (a níž než předchozí bod), tak to počítá špatně. Vidět je to v souboru - obchody 17 až 22. Přikládám soubor, nutno přepsat na xls. R.

10558

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Renooo, Agent:

právě z tohoto důvodu taky počítám DD ručně :) taky by mi helflo kdyby někdo přišel s funkčním vzorcem.. ale i ručně to není zase taková hrůza...pokud nemá člověk 10,000 obchodů, tak vyhodnocení DD na konci měsíce je spíš drobnost..pak se jen zkontroluje celkový DD a je to...ale pravda, že to je jedna z mála věcí, co musím dělat v deníku ručně..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Renoo - nevim jak to myslis ze to pocita spatne - dej mi tam hodnoty ( treba rucne )jake by to melo mit dle tebe a ja se na to mrknu - ja potrebuju vedet max pokles nez ho to prekona do plusu a to mi pocita dobre , ale je mozne ze tenhle vypocet neni presne DD ale hodne lidem to stacilo kdyz sem to tu daval pred par mesicema - posli mi to rucne vypocitany a treba neco dam dohromady a tobe to ulehci praci

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...