Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

EXCEL - rady a tipy


phynek

Doporučené příspěvky

když tento vzoreček zadám a pak to dám do grafu tak mi to počítá nějaké nesmysli... zkoušel jsem se i dívat na ten sešit co dával Yax ke zhlednutí.. tam má graf equity s MA ale z toho to taky nejde zjistit.. může někdo pls poradit? v podstatě by mělo být MA počítáno jako průměr nějakých cen za nějaké obdobý.. to znamená př: MA 10 vezmu 10 hodnot a vydělím je deseti , ale to vezmu 10 hodnot znamená (1+2+3+4+5+6+7+8+10)/10 nebo co vlastně znamená (Napr. MA 10: (B2:B11)/10) - B2:B11 je hodnoty mezi bunkami B2 a B11, ale ty hodnoty se sčítají nebo co vlastně?.... každopádně pokud jsem zadal něco ve smyslu MA3 tak jsem myslel, že mi půjde to MA těsně kolem ceny EQUITY ( čím menší hodnota MA tím by mělo jít "víc" s cenou, ale mě to na grafu ukazuje úplně neco jinýho ...EQUITY jedním směrem a MA jiným... :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 905
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Kdyz chces udelat desetidenni klouzavy prumer, ak sectes hodnoty a2 až a11 a vydelis je deseti. Dostanes hodnotu pro b11, pro b12 je to a3 až a12 atd.
Takze abys dostal ma napises do bunky b 11: =(a2:a11)/10 a rozkopirujes to dolu. Melo by to fungovat.
Pokud to potrebujes jenom pro zobrazeni na grafu, staci dat pravy mysitko na grafu-pridat spojnici trendu-klouzavy prumer...
Snad uz to pujde.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nevíte pls někdo jestli lze a pokud ano tak jak na to abych: pokud už mám v exelu moooc listů v sešitě tak je docela zdlouhavé v těchto listech se posouvat z leva do prava a nazpátek ... jestli není nějaká funkce že by se daly ty listy do levého sloupečku pod sebe jako třeaba v průzkumníkovi nebo jako nějaký seznam listů atd ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavel K.
S timhle si myslim bych umel pomoct zase vic ja tobe :o). Nejlip poslat soubor (mozna je to lepsi i po mailu), nebo nastin souboru co kam ma prijit a pomohl bych. Uz jsem to delal na neco jineho.
R.
PS: Znovu jsem se dival na ty vysledky testu a projedu to jeste jednou - neda mi to :o). A asi pouziju jeden filtr od Ladi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Agent prosím tě mohl by jsi sem hodit ten odkaz na ten výpočet DD třeba na E- disk to pdf mi nejde otevřít děkuji
a ještě bych poprosil o jednu banalitu pokud někdo z vás používáte kopírování nějaké ceny v prohlížeči kde je psaná ve formátu 1.47210 tedy s tečkou jde nějak nastavit formát buňky aby se to automatycky přepsalo na čárku nemam na mysli funkci NAJíT a NAHRADIT předem dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...